folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hava Alanı Anılarınız(Gülmeyen İnsanlar).

Hava Alanı Anılarınız(Gülmeyen İnsanlar).

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek

Merhaba sevgili tahribat ailesi, Şuanda hava alanında uçağı beklemekteyim.Etraftaki insanlarda azıcık bir gülümseme dahi yok.

Diyeceksiniz;" çok mu göz gezdirdin",Evet her birine tek tek baktım ve ben dahi gulumseyemiyorum.Bunun psikolojik açıklamalarını yapabilecek arkadaşlar buyursun.Ya da bana böyle denk geldi.

-Ekstra olara hava alanı anilarinizdanda bahsederseniz,maksat muhabbet,sohbet vs. Iyi olur. :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

1. Tip insanlar ilk kez uçan millet nereye gidecek napıcam geç kaldım mı uçağa alırlarmı

2.tip insanlar uçaktan korkan

3.tip insanlar kulaklık ve kuul luk yapanlar

4.tip iş dönüşü seyahat dönüşü yorgun insanlar

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Uçağı kaçırıp biletinin yanma korkusu olan adam nasıl gülsün ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

elazığa ktm ye teslim olmaya gidicekdim ucakta yerimi buldum oturdum cam kenarıydı. yan koltuklar boştu :D ingiliz bi aile bindi cocukları yanıma geldi 4-5 yaşındadır hello dedi ingiliz aksanıyla birşeyler dedi git dedim bende :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Uçak kazası raporunun 75 bölümünü izlemiş biri olarak 2 sene uçaklara binemedim.

Ancak son 2 ayda 12 kere bindim. İzmir İstanbul Ordu arasında.

Neden gülmüyorum çünkü geriliyorum :)

Her şey çok ciddi adam kemerine kadar soyuyor seni. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

gülen insan için "karı gibi gülme lan"   tarzı sözlerin gayet yaygın olduğu bir toplumdayız.

dizilerde  polat alemdar gülmüyor  kafa kesiyor ve bunları izliyoruz.

gülen adam yumuşak ama sert bakıp etrafa korku saçmak çok erkrklik olduğu için gülünmüyor.

aynı şeyi kadına da uyarlayabiliriz gülücük saçıyorsa etrafa direk yollu oluyor iş atmış oluyor.

o yüzden gülmemek mutsuzluktan ziyade çevreye verilen bir mesaj

ben çok sert bir adamım ben bir namusluyum (savunma mekanizması)

oalrak değerlendirebiliriz.

onun haricinde kimse kimseye zaten güvenmiyor ülkemizde neden gülünsünki genel olarak mutsuz bir ülkeyiz

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

5-6 sene önce Kıbrıs'tan dönüyorum. Bir hatun oturuyordu karşımda, yok böyle bi güzellik.

Kısa saç çok az kıza yakışır ve bu onlardan biriydi.

Baktım baktım baktım, gidip de konuşmaya cesaret edememiştim.

Aynı uçakla geldik, valiz beklerken yanımda duruyormuş farketmedim. Birden dönünce göz göze kaldık.

Saçlarınız çok hoş dedi. Kitlenip kalmıştım. Teşekkür ederim diyebilmiştim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek

gülünücek bi ortam oldugunu dusunmuyorum sahsen en azından havacılık kurallarını sektörünü ve kalkış öncesi hakkında bilgi sahip olmadıgımızdan ötürü diye düşünüyorum

en basit örneği en son sawda herşeyimi çıkarım x-rayden geçmem 30 saniye sürdü güvenlikçiler tam 20 dakika cüzdanımı aradılar boşalttırdılar tespit edemedikleri bir cisim görmüşler bunun gibi

özellikle bu sene çok sık uçuş yaptım ve bazı havayolu firmaları fazla sefer yükü oldukları için uçaklar sık sık rötar yapmaya başlıyor buda bi etken 

ama bunun yanı sıra arıza olan uçak pist başından döndüğünde ya ne arızası kaldırsana uçağı diyip küfür eden insanlarla yolculuk ediyoruz

anılara gelince hangisini anlatimki uçağa saniyeyle yetişmek için adbde son sürat koşup terliyipte o şekil uçağa bınıp bisürü insanın düşmanca bakıslarına maruz kalmammı

yanıma oturup uçağa şimşek isabet edince bana sarılan kadınla o gece yaşadıklarımmı

final maçı dönüşü havalimanında rakip takım taraftarlarıyla karşılaşıp kapışmamızmı

yine bi deplasman dönüsü maç öncesi olan olaylar sebebiyle boarding sırasında polisin gelip bizi almasımı dersin ne dersin :D 

bu ay sonuda bi maç için gidiyoruz bu sefer havalimanında rakip takım taraftarlarıyla kesin karşılaşıcaz diye düşünüyorum o zaman nolucak onuda yazarım mutlaka 

cccyyyzzz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Sadece havalimanında değil, sokakta, otobüste, metroda, vapurda nerede olursa olsun benzer suratlar görüyorum. Birkaç canlı yüz dışında yüzler hep donuk, gözler düşünceli. İnsanlara hak vermeden de edemiyorum. Yaşamımız, özellikle bizim ülkedeki yaşam bazen çok çetin olabiliyor. Gülen tam gülüyor, üzülen dalgalı. Gözleminde en azından kendi adıma haklı olduğunu düşünüyorum. Sebebini ise o kişilerle tek tek görüşmeden zannediyorum ki bilemeyiz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

abi herkes çok stresli artık. Gideceği yer tatil, neşeli bi yer bile olsa o havaalanına gelene kadar X-ray kuyruğu, trafik gibi unsurlar yada uçuş saatinden çok önce evden çıkman gerekmesi ister istemez bi negatif enerji katıyor. 

-uçak zamanında kalkacak mı

-uçak varınca içinde ne kadar bekletecekler acaba

-pasaport kontrolü ve yine sıra

-bavul bekleme, içindekiler kırıldı mı

bir sürü soru soru yazarken stres sahibi oldum 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek

Hocalar şimdi inebildim uçaktan.

-uçakta bir çocuk var kanser etti inene kadar susmuyor.Basinctan dolayı duymayan kulaklarımı bile duyar vaziyete getirdi yahu bir çocuk uçağı nasil zaptedebilir ? :))

Toplam Hit: 3998 Toplam Mesaj: 35
airport flight