folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hava Alanı Anılarınız(Gülmeyen İnsanlar).

Hava Alanı Anılarınız(Gülmeyen İnsanlar).

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şimdi birkaç arkadaş kusmuk kokusu tezek kokusu felan yazmış dayanamadım yazıcam zamanında henüz uçağa binebilecek kadar param varken istanbuldan karsa giden uçağabinmiştim tekrarlıyorum istanbuldan karsa giden uçak ben dururken butür şeylerden şikayet etmek hiç birinize düşmez şehirler arası otobüse sokulmıycak tipler ellerinde koliler zeytin peynir bidonlarıyla bnmişlerdi uçağa ulan uçağa sıvı sokmak yasak değilmi eline alabileceğinşeyin limiti yokmu kabin böyleyse bagajı düşünmek istemiyorum kesin düşcez dedim kendi kendime bide koduklarım uçağın piste varmasına daha yarımsaat var kemer uyarıları yandı dedim neoluyor düşüyormuyuz o olaydan sonra piskolojim bozuldu bildiğin bidaha param olsada binmem

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

konu çok ilginç 

ilkdefa ucak tecrubesinden dolay milleti kesmis paso.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

sabah izmirden istanbula boing 737 300 er ile geldim. ucagin masallahi var hayran oldum o buyukluge :) dun aldigim thy biletine 84 lira para verdim. yani otobusten ucuz diye bindim :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

konu çok ilginç 

ilkdefa ucak tecrubesinden dolay milleti kesmis paso.

Ön yargına hayran oldum.Sıkı takipçinim artık :)

Toplam Hit: 4005 Toplam Mesaj: 35
airport flight