folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Hayatınızda Bir Gün Bile Kadın Olmanın Ne Demek Olduğunu Düşündünüz Mü?

Hayatınızda Bir Gün Bile Kadın Olmanın Ne Demek Olduğunu Düşündünüz Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------

yürrü be fenerist arkandayız !

offffffff niko sabah sabah ne güldürdün şu foto ile beni var ya :))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

çok abartmışlar.benim midem çok kötüydü hastaneye gidiyordum abim işi çıkdığı için gelemedi,bende mecbur otobusle gitdim tip-tip kızlara yer veriliyordu oysa ben ayakta duramıyordum.inanın o an 80 yaşında kadının ayakta durması ne kadar zorsa ondan 2kat daha zor durumdaydım.İşkence gören kadınlar var ama bu durum gitdikçe azalıyor,inanın bu tabloyu erkekler içinde çizmek mümkün.Aynı bilgiye sahib 1 erkek ve 1 kadın iş arasa kadın olması ona avantaj sağlıyor.neyse...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    fenerist duygularima tercüman oldun. Cok güzel yazmissin. Takipciniz ! :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

hocalar bastan sona okuya okuya ancak 47 dk sonra yazabiliyorum. :)

neyse.bana gore erkek asaletini bilmesi, farketmesi lazim.bunu da kadinina hissettimesi gerekiyor.kadinin mazlumu oynamaya basladigi durumlar hep de olmasa cogunlukla egitimsiz cevre.o zaman oyunu kurallarina gore oynayacaksin.bazen de susmasini bileceksin.erkeginin isine karismayacaksin.tavsiyede bulun, fikir alisverisi yap, ama onu yonlendirmeye calisma, sinir katsayilari artar.erkeginle catismaya girmeyecek, bi sorun varsa olayin yikici degil yapici taraflarindan yaklasacaksin.sen de erkegine kadinlik duygularinla onu sahiplendigini gosterip hissetireceksin.bu durum, uzun vadede cok tatli bi oyundur.daha cok sevginizi artirir.

ha buna ragmen yine bir suru anlasmazlik, dayak, siddet vsvs oluyorsa, isi en basta yapacaksin.erkek; evlenecegi kizi iyi sececek, kiz da erkegini.

ama bizim turk kizlari kontrol edebilecegi (yavsak) erkek karakterlerini daha cok tercih eder.yani tercih sansina sahip olan bayanlar demek istedigim.

bi de erkek kadinini cok fazla simartmayacak.her dedigine he olur derse... o isten bi cacik olmaz.erkek asla allta kalmamali.bu ailesini korumak icinde sart.yoksa neler oldugunu yazsak, bu tartisma bitmez .ben de desem, arkadas en cok siddeti erkek goruyor.ne zaman gordunuz duydunuz ulkemizde erkeklerin cikipta biz siddet goruyoruz diye eylem vsvs.. yaptiklarini.erkek daha gururludur hocalar.adam gibi adam olacaksin.yoksa 2 tarafta masum degil.yine de soracak olursaniz mavimi kirmizi mi diye, ben mavi derim.erkek hayattan daha cok darbe yiyor.yemesi gerekir.tecrube acisindan ;)

edit: irwa bir onceki mesajinda tupcu bizi kaziklamadiysa ... demis :)

senin istedigin gibi bir dunya su siralar zor gorunuyor irwa.yoksa ben de isterim herkes en iyi yerlerde okusun, en iyi sekilde yasasin.burasi turkiye.hersey o kadar masum degil.

Tupcu firsatini bulursa affetmez.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bu tip kadınların beni hep taciz etmesi dileklerimle,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

düz mantık

a bir dişi olmak üzere;

a yerine size vermeyen bi kızı koyarsanız sitemkar olusunuz ve bu konudave feneristi desteklersiniz

a yerine yine kardeş, anne  koyarsanız irwa taraftarı olursunuz

kadın bu dünyada erkeğin ihtiyacı olan tekşey

sevelim sayalım.

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek

Kadınlar çiçektir bla bla :B

Nikoteen bunu yazdı:

all this pain is an illusion...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

video yu izleyerek yorum yapmicam , gerçi oradakileri filmi çeken götünden uydurup da çekmedi tabi ki bunlar gercekten olan şeyler o ayri ama

şu zamanda kadın olmak gerçekten çok zor  şu zamanıda geçtim  kadın olmak çok zor .

düşünsene erkek gibi bir varlıkla uğraşiyorsun bundan daha zor ne olabilir ki  en başta  bu nedenle takdir etmek gerekir.

tabi ki erkek olmaninda zor taraflari var bunu kimse inkar edemez ama   kadın olmak benim izlenimlerime

göre gerçekten  daha zor .

ve tabi ki bu konununda sonu kesinlikle gelmez cünkü sen diceksin ben haklıyım o diyecek ben  hakliyim  ve bu şekilde uzar gider , fakat her varlığın zor yönleri

vardir. ona bakarsan hayvan olmak da zor güçsüz bir hayvansan sürekli avlanma riskin var ,

yani demek istediğim her varliğin kendine göre zorluklari vardir.

birde dipnot:  ben kadın olsam kesin orospu olurdum diyen erkekden  olabildiğince uzaklaş..

Nev-i Şahsına Münhasır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    Analar çeker yükü, kimsenin bilesi yok...

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
Toplam Hit: 11084 Toplam Mesaj: 83