folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Haydan Gelen Huya Gider (Oku İbret Al)

Haydan Gelen Huya Gider (Oku İbret Al)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    arkadaşlar olay geçen gün benim başıma geldi
    tunalıda yürüken yerde 15 ytl buldum napsam diye düşündüm aldım cebime attım asıl amacım parayı bizim batıkentteki inşaat olan camiye vermekti parayı o niyetle almıştım ama birden aklıma geçen gördüğüm parfüm geldi kendi kendime "bu parayla o parfümü alayım eve gidince camiye 15 ytl veririm" demiştim çünkü yanımda parfümü almak için yeterince para yoktu neyse girdim dükkana üstüne 7 ytl daha kattım parfümü aldım çıktım sonra otobüse bindim ewe geldim bi baktımki parfüm yok ya düşürmüşüm ya çaldırmışım bişey olmuş ama parfüm yok bi anda düşündüm ben o haram parayla bişey aldım dedim allah'ta cezalandırdı dedim şok oldum sonra gittim camiye o 15 ytl yi werdim inşallah allah affetmiştir kısaca "haydan gelen huya gider" arkadaşlar niyetimiz farklı bile olsa haram para bi yerden bi gün çıkar bu yüzden düşünüp hareket edelim

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    ders almş olman cok ii kardeşm.. bu arada hay ve huy allah demk ; yane allahtan gelen allaha gider manasında..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    ya yok zaten yapmıcaktım öle bişey ama niyetim kötü bile değildi ama işte allah razı gelmedi inşallah affetmiştir amin!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    o paranın helal olması için 3 kişiye şu miktarda para kaybettinmi veya kaybeden birini tanıyomusun diye sorman gerekirmiş eğer sahibi çıkmazsa sana helalmiş diye biliyorum...

dont think twice its all right
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bu arada "Haydan gelen Huya gider" Atasözünü yanlış biliyorsunuz sanırım onun gerçek anlamı "Allahtan gelen Allaha gider" şeklindedir sadece bilginiz olsun dedim...

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    ewet karakule doğru demiş o sözün aslı ''Ha'dan gelen hu'ya gider ' di sanırım ;allahtan gelen allaha gider..

dont think twice its all right
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    N0dZX sevgili kardeşim ne kadar güzel bi yazı yazmışsın ve insanlara ders olacak bi yazı öncelikle samimi olduğun için ve bu yazıyı bizimle paylaştığın için sana teşekkür etmek istiyorum ikinci olarakta doğruyu anlaman beni çok sevindirdi.

Fuck this world if they cant understand me!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    ben anladım inşallah herkes anlar kardeş:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    urbe
    urbe's avatar
    Erkek
    ya ne alakası var ya birisi dikkatsizlik yapıp düşürmüş allah filistinde ırak ta katledilen insanlara yardım etmiyoda 15 ytlyi düşünüp haram para bu diye mi kafa yoruyo
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    ne saçmaladın anlamadım bida anlat:D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noencos
    noencos's avatar
    Erkek
    ya kardesım bıkerede su konu carpıtılmasın :D
    neyse abi bence cok haklısın ben kucukken nezaman bısı calsam :) kat kat acısı cıkardı haksız bısı yapsam dırek bana donerdı en sonunda hatamı anladım sımdı 50 bın lıranın hesabını yapıom hak gecmesın dıye :)

www.sinanoglu.net Bu site, Oktay Sinanoglu"nun mücadelesini tanitma ve yayma amaciyla, tamamen gençler tarafindan kurulmus bir sitedir. Hiçbir siyasi görüsü ilke olarak benimsememistir. Bizim mücadelemiz ne sag ne sol,ne komünizm ne de fasizmdir. Bizler sadece, Türkçemize sahip çikip, dilimizi unutturmamaya çalisiyoruz. Bunun yaninda Türkiyemize dayattirilmis belalari gözler önüne serip, bunlardan kurtulma yollari ariyoruz. Bunun için de vatanimizin her kesiminden insanlari seferberlige davet e
Toplam Hit: 4227 Toplam Mesaj: 28