folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Haydi Tahribat TÜRKÇE"Ye

Haydi Tahribat TÜRKÇE"Ye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    Az önce drkill in yazısını okudum mantıklı gerçekten.bende diyorum ki bi filtreleme koysa adminlerimiz örnek. pls yazınca lütfen yazsa direk veya pls yasaklı kelime olsa mecbur lütfen yazsa bu tarz bişeyler yapamazmıyız Forumda herşey Türkçe olsa ???

Selamet dilimizde güller hep nickimizde biz gideriz cennete hey cennete By rene
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_deep_darkness
    the_deep_darkness's avatar
    Erkek
    böyle bir şeye gerek kalmamalı bence..bu forumda "lütfen" yerine "pls" yazacak adam çıksın gitsin başka işlerle uğraşsın..

One Ring To Rule Them All... One Ring To Find Them, One Ring To Bring Them All And In The Darkness Bind Them!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    Bu forumda da var bu. bye yazan by yazan pls yazan dolu ben bile yapmışımdır şimdi baksam ama bundan sonra yapmayalım diyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Abi nedir bu turkce meraki anlamiyorum, artik kaybettik amk, adam gibi calisalim para kazanalim Turkce yi dunya dili yapalim, ama boyle umarsizca hersey Ingilizceyken, Turkce konusalim demek salakca.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    Abi birkere

HAYDI TAHRIBAT TURKCEYE
    Türkçe değilki?

doğrusu;
    Haydi Tahribat Türkçe'ye

ukalalık gibi algılamayın sadece bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız en doğru şekilde yapın.

:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    mesela haklısın şu anda.Abi herşeyimiz yanlış musket neden öle düşünüyosun sen kendi içinde Türkçe konuşamazken elin amerikalısı niye konuşsun.Mesela ben rumuz(nick değil:) düşünmeye başladım Türkçe bir rumuz bulcam ve onu Kullanacağım ama tek başına ben hiç bir şeye yaramaz bana destek çıkacak insanlar arıyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PKMBixi
    PKMBixi's avatar
    Erkek
    exploit25
    Ben Sana Katılıyorum

///(BİXİ)\\\\
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    köstek olmadımki sadece görüş bildirdim niye azarlıyosun :(

:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_deep_darkness
    the_deep_darkness's avatar
    Erkek
    sen zaten imla hatasını düzeltmişsin sadece..arkadaş niye böyle bir yorum yapmış anlayamadım..neyse düzeltmiş zaten..:)

One Ring To Rule Them All... One Ring To Find Them, One Ring To Bring Them All And In The Darkness Bind Them!...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    köstek olmadımki sadece görüş bildirdim niye azarlıyosun :(

yoo haklısın dedim azarlamadım ki

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    .Abi herşeyimiz yanlış musket neden öle düşünüyosun sen kendi içinde Türkçe konuşamazken elin amerikalısı niye konuşsun

Dunyada bilgisayarlardan internetten once bu kadar Ingilizce bilen adam mi vardi ? Eger bilimde oncu olursan sike sike konusurlar... Su anda adamlar bilimde ilerde bizde sike sike dillerini ogrenip konusuyoruz.
Toplam Hit: 2321 Toplam Mesaj: 29