Haydi Tahribat Villa Tatiline.. ( Kendi Suitim Eklendi )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı

11.09.2019 - 17.09.2019 2 kişi 1 bebek için fiyat verebilir misin hocam

• 7 Gece için 

11/09/2019   18/09/2019

Ön ödeme 1932 tl  /%30
      Kalan tutar 4508 tl 
      Toplam : 6440 tl normalde

buna yapabileceğim fiyat, 6140 tl olur hocam.

2 tane havuzu olan biri dışarda diğeri ebeveyn yatak odasında olan bir villa hocam balayı çiftleri için ideal. 
      https://kalkandavillam.com/tr/kiralik-luks-villa

Simdi bu fotodaki villa 1 haftaligina bize mi ait oluyor 6k para ile baskasi giremiyor demi odaya gore kira degil dogru anliyorum?

Tüm villa senin oluyor, sadece günlük havuz ve bahçe bakımı için görevlileri gelip gidiyorlar

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

villalar iyide şu yemek meselesi canımı çok sıkıyor hocam :))

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

villalar iyide şu yemek meselesi canımı çok sıkıyor hocam :))

Hocam dışardan paket servisleri var, çoğu villaların 3-5km yakınlarında restaurantlar var, hiç merak etme.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Fiyatlar gayet uygun hocam. Hayırlı işler.

2-3 yıldızlı otelde bile 2bin tl veriyorsunuz kişi başı hem villa hem müstakil size ait kafanıza göre takılabileceğiniz güzel bir ortam. Ayrıca kalkan çoğu yere de yakın. Arabanız varsa kaputaş, kekova, kaş heryere gidersiniz. Hatta patara plajı filan da uzak değil. Yalnız kalkan da restaurantlar pahalıdır hatta sahil hattının en pahalı bölgesi yemek olarak (ingiliz turistlerin fazla olmasının yan etkileri).  Ona göre planınızı yapın. Sıkılma filan durumunuz da olmaz, 600tlye filan tekne de kiralarsınız sadece sizin ekibe ait tekneniz de olur koy koy gezersiniz. Tekne kiralamada zaten kaptan yemek filan herşeyinizi ayarlıyor fiyata dahil onlar. Dışardan alkol filan alırsanız yanınıza teknede dolaba koyar eğlenirsiniz. Tarihi yerleri gezelim derseniz de myra var, aziz nikolas klisesi filan var gidebileceğiniz. Saklıkent kanyonu da gidilebilecek uzaklıkta. 1 hafta boyunca hem kafa dinleyip hem gezip eğlenebileceğiniz nadir lokasyonlardan biridir kalkan.

Bir an pazarlamacı moduna girdim, hocam payımı alırım ha ona göre:))

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Fiyatlar gayet uygun hocam. Hayırlı işler.

2-3 yıldızlı otelde bile 2bin tl veriyorsunuz kişi başı hem villa hem müstakil size ait kafanıza göre takılabileceğiniz güzel bir ortam. Ayrıca kalkan çoğu yere de yakın. Arabanız varsa kaputaş, kekova, kaş heryere gidersiniz. Hatta patara plajı filan da uzak değil. Yalnız kalkan da restaurantlar pahalıdır hatta sahil hattının en pahalı bölgesi yemek olarak (ingiliz turistlerin fazla olmasının yan etkileri).  Ona göre planınızı yapın. Sıkılma filan durumunuz da olmaz, 600tlye filan tekne de kiralarsınız sadece sizin ekibe ait tekneniz de olur koy koy gezersiniz. Tekne kiralamada zaten kaptan yemek filan herşeyinizi ayarlıyor fiyata dahil onlar. Dışardan alkol filan alırsanız yanınıza teknede dolaba koyar eğlenirsiniz. Tarihi yerleri gezelim derseniz de myra var, aziz nikolas klisesi filan var gidebileceğiniz. Saklıkent kanyonu da gidilebilecek uzaklıkta. 1 hafta boyunca hem kafa dinleyip hem gezip eğlenebileceğiniz nadir lokasyonlardan biridir kalkan.

Bir an pazarlamacı moduna girdim, hocam payımı alırım ha ona göre:))

:) hocam çoğu doğru da tekne kiralamak bu sene 1500 minimum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben kiraladım 1 haftalığına saolsun arkadaş ilgilendi indirimini de yaptı.

ZaZu tarafından 11/Haz/19 18:00 tarihinde düzenlenmiştir

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Len yeni geldik kaş tan ya pansiyon da kaldık ah ah neredesin sen :)

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

Arkadaşlar ben kiraladım 1 haftalığına saolsun arkadaş ilgilendi indirimini de yaptı.

ZaZu ya en güzel villayı verdik. Geldiğinde kahve de içeriz inşallah :) 

bamboocha bunu yazdı

Valla imzamda, bu konuda belirttim herkese yardımcı olurum diye :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

ZaZu ya en güzel villayı verdik. Geldiğinde kahve de içeriz inşallah :) 

bamboocha bunu yazdı

Valla imzamda, bu konuda belirttim herkese yardımcı olurum diye :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

niyetim var acıkcaıs gecen telde de konusmustuk ta fıyatlar haftalık fıyatlar mı 

bu mevzu senın mı yoksa baskasnn ısıne mı kosuyorsun pazarlama da onu bılemedım telde konusurz bana wp den yazsana telefonunu kaydedym

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 12523 Toplam Mesaj: 71
tatil kiralama villa