Haydi Tahribat Villa Tatiline.. ( Kendi Suitim Eklendi )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

up :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

diyelim evde 500 kişi felekten bir gece yaptı etraf battı bir sonraki kişi nasıl gönül rahatlığı ile kullanabilecek çekyatından mutfak tezgahına kadar ne kadar titiz temizleniyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

diyelim evde 500 kişi felekten bir gece yaptı etraf battı bir sonraki kişi nasıl gönül rahatlığı ile kullanabilecek çekyatından mutfak tezgahına kadar ne kadar titiz temizleniyor

diyelim ki evde 500 kişi felekten geceye başladı, sabah oldu o müşteri çıkarken kontroller sağlandı ve evin aağzına sıçtığı görüldü, depozito geri ödenmiyor hasar ne kadarsa ekstra ücret talep ediliyor. Ve yeni müşteri girmeden hemen önce standart prosedür olarak tüm çarşaf koruyucu yastık kılıfı vs. sökülerek hazırda bulunan 3-4x yedeklerinden biri takılıyyor ve bu sökülenler temizliğe gönderiliyor. Tüm ev genel temizlikten sonra yeni müşteri alımına hazır oluyor.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Hocam... 19 ağustos'ta kaş'a gidicem 1-2 gün çadırda kalmayı planlıyorum.. daha sonra 4-5 gün pansiyon yada otele geçmeyi planlıyoruz.. Elinizde önerdiğiniz bir yer varmı 2 kişiyiz (Hanımla).. Merkez'e yakın yerler tercihimiz.. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı

Hocam... 19 ağustos'ta kaş'a gidicem 1-2 gün çadırda kalmayı planlıyorum.. daha sonra 4-5 gün pansiyon yada otele geçmeyi planlıyoruz.. Elinizde önerdiğiniz bir yer varmı 2 kişiyiz (Hanımla).. Merkez'e yakın yerler tercihimiz.. 

Anı pansiyon, Pınar pansiyon fiyatları iyidir. Büyük çakıl tarafında yeni bir kamping yeri açılmış orayı da değerlendirebilirsiniz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Bu sene olmasada önümüzdeki sene bende gelicem inş.

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

takip

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ben de Pazartesi o taraflara kampa geçiyorum ya konuyu önceden görseydim ayarlardım arklarla villa. Bir dahakine artık.

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Shephard super insandir bol kazanci olsun upi

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek