folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Haydi TBT Sigarayı Bırakıyoruz

Haydi TBT Sigarayı Bırakıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

evet artan sigara fiyatlarından sonra sigarayı bırakmaya karar verdim :))   

daha önce öğrenciyken parasızlıktan kısa mavi lark içerdik 4.5 du öyle böyle alırdık

şimdi lark bile 6.5 olmuş şimdi nasıl aliyim ben

dal sigara bile 50 kuruşken hiç alamaz oldum şuan zaten günde yarım paket içihyorum iş güç yok

varsa bu yolda benimle yüricek kişi önderliği ben yapıyorum

http://yenisafak.com.tr/resim/site/aksoz_byk0089b26e008693f5.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-HJido_X2b3o/Te5o-j0Rk4I/AAAAAAAAAZI/gCuILkS6Rx0/s320/yesilay_sigara2.jpg

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

burası lazım olabilir

bu da efsane meriç müridimizin bizlere son mesajıydı...

SEVGİLİ AİLEM SEVGİLİ ARKADAŞLARIM RADYSOMA AİLESİ TAHRİBAT AİLESİ

BUNU OKUDUĞUNUZ ZAMAN BEN ÇOKTAN ÖLMÜŞ OLUCAM HAYATIMDA YAPTIĞIM EN BÜYÜK HATA SİGARA İÇMEKDİ KANSER OLDUM KEMOTERAPİ GÖRDÜM GENEDE İÇMEYE DEVAM ETTİM ÇEVREMDEN BÜYÜK TEPKİLER ALDIM AMA BIRAKAMADIM HERŞEYİN ÇARESİNİ SİGARA ZANNETTİM AMA ÖYLE DEĞİLMİŞ GÜNDEN GÜNE MAHFETTİ BENİ CANIM ANNEM HER ZAMAN HERŞEYDE YANIMDA OLDUN SENİ ÇOK ERKEN BIRAKTIM ANNEM AĞLAMA ANNEM SAKIN OĞLUN ACILARINDAN KURTULDU EN ÇOK NEYİNİ ÖZLİYCEM BİLİYORMUSUN ANNE BANA OĞLUM DİYİP SARILMANI BABAM HER ZAMAN HER KONUDA EN BÜYÜK DESTEKÇİM SEVGİNİ FAZLA BELLİ ETMESENDE BİLİYORUM BENİ ÇOK SEVDİĞİNİ CANIM BABAM BİRİCİK ABLAM OLMADI BE ABLA YAPAMADIM YAŞAYAMADIM SENİNLE DERTLEŞMEYİ ÇOK ÖZLİYCEM HANİ KÜÇÜKKEN ÜNİVERSİTEYİ KAZANIP GİDERSEN ÖZLERİM DİYİP AĞLIYODUMYA BEN GİDİYORUM ABLA AMA SEN AĞLAMA CANIM ARKADAŞLARIM HEPİNİZİ AYRI AYRI ÖZLİYCEM HERKEZİN AYRI BİR YERİ VAR GÖNLÜMDE RADYOSMA AİLESİ ALPER FCN LEYLA SİZİ UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL ALPER BAZEN HATA YAPTIĞIMDA KIZIYODUN AMA KENDİME ÖZ GÜVEN KAZNDIRDIN FCN  SENDEN AZDA OLSA BİŞEYLER ÖĞRENDİM AMA Bİ RAKI BALIK YAPAMADIK BE KARDEŞİM LEYLA KAHRIMI ÇOK ÇEKTİN AZ UĞRAŞMADIN BENİMLE VE TAHRİBAT AİLESİ EN UFAK Bİ İHTİYACIMDA YARDIMCI OLDUNU HERKEZİ TANIMASAMDA HEPİNİZİ AYRI AYRI SEVİYORUM HAKKIM VARSA HELAL OLSUN SİZDE HAKKINIZI HELAL EDİN

MERİÇ UZUNOĞLU

edit büdüt 1 :

http://video.google.com/videoplay?docid=-7032825356513183711

izle eleman iyi anlatıyor olayı. Sigarayı bırakmak isteyenler bu videodan başlayabilirler.

en yakınlarımız..

hep sürekli kanser..

bence içmeyin.. hem sağlık hem para hem gündelik hayat...

Müridimizi Tekrardan Anıyoruz..

( bu yazısınıda koymamda umarım bir sorun olmaz )

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Sigarayı bırakanlar Her geçen Bıraktıklarını Günü ve yaşadıklarını bu konuya yazsın

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

ben bu kadar mı iradesizim arkadaş yok olmuyo gözümü açıyorum aklıma ilk gelen o "sigara" :|

dewdim dewrildim geldim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

evet arkadaşlar en uucuz sigara 6,25 iken günde 1 paket içtiğimizi sayarsak 1 ayda toplam 190 lira gibi bir meblayı sadece sigaraya yatırmış oluyoruz.. sizce de çok fazla değil mi :(

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:
    -----------------------------

evet arkadaşlar en uucuz sigara 6,25 iken günde 1 paket içtiğimizi sayarsak 1 ayda toplam 190 lira gibi bir meblayı sadece sigaraya yatırmış oluyoruz.. sizce de çok fazla değil mi :(

işte mesela bu paraya 1 yıllık 60 binlira teminatlı size ferdi kaza yapabilirim :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

mesela 190 lira gibi bir mebla ile

bayanlar aylık bakımlarını 2 katına çıkarabilirler

beyler ise 2 ay biriktirirler ve kalan paraya bir takım elbise çekebilirler

veya yılda 60 bin lira ediyorsa gidip 1 ev alabilirsiniz bu zor değil sizin elinizde

Boş İşler Uzmanı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

balik_ 'nin yeri :)

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Ben hayatı bıraktım be sen sigaradan bahsediyorsun,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Ben hayatı bıraktım be sen sigaradan bahsediyorsun,

şuan nefes alıyorsun

ayda 190 gibi bir mebla ile neler yapabileceğini düşün

yengeyi  haftada 1 er kez çok güzel bir yerde yemeğe götürebilirisn dimi

olmadı yeni bir şeyler yaparsın her hafta biirnin konserine maçına gidersin

bu senin elinde

Boş İşler Uzmanı..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

irwa bunu yazdı:

ben bu kadar mı iradesizim arkadaş yok olmuyo gözümü açıyorum aklıma ilk gelen o "sigara" :|

Makale Olsun :

Sene 2005 Askerliğimin bitmesine 50 gün vardı bir sabah uyandım göğsüm öylesine acıyorduki gece arkadaşları çok fena öksürüyordun ondandır dediler kalktım wc ye gittim ve yüzüme baktım sapsarı olmuşum çok pis şekilde tükürüyordum ve ogün işte oğün bu merete lanet ettim cebimdeki son dal sigarayı aldım elimde ve ona dedimki seni yeneceğim ama bu imkansız gibi geliyordu sonra gece şöyle bi geçmişimi hatırlamaya başladım düşündüm sabah 4 felan olmuştu irademin nekadar güçlü olduğunu hatırladım bunun bana büyük yardımı oldu ve son sigaramı o gece içtim o günden sonra birdaha içmeyeceğim dedim terhis olduğumda sigaraya arzum kalmamıştı üzerinden 47 gün geçmişti ve bidahada içmedim içen arkadaşlarımdan bir süre uzak kaldım yani içtiklerinde ben dışarı çıktım ve böyle bıraktım işte çokta mutluyum.

Dün yeni bir karar aldım kendime bi eşorftman alıp artık sabah erkenden saat 06:30 gibi koşmaya başlayacağım 7:45 gibi duş alıp kahvaltımı edip işime gideceğim

Sizlerede öneriyorum müridler 

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
Toplam Hit: 20340 Toplam Mesaj: 198