folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Haydin Millet Oy Kullanmaya

Haydin Millet Oy Kullanmaya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Arkadaşlar geyik, vs.. amacıyla açmadım gerçekten bir olaya dikkat çekmek istedim;

Benim gibi bir çok insan olabilir aramızda ilk kez oy kullanacak.Başlarken şunu söylemek istiyorum Atatürk Türkiyeyi bize emanet etti gençlere.Biz bu ülkeyi düzeltecek, bozacak kişileriz herşey bizim elimizde.Bize ülkeyi kimler nasıl bıraktı diyip çevremizdeki olaylara yakınmak yerine önemli olan şey bizim ülkeyi e hale getireceğimiz bizim bu ülkeyi çocuklarımıza nasıl bırakacağımız.Sandıkta oy kullanmayan bir çok kesim varmış bunu bir çok yerde dile getiriyorlar.Bende tahribatın binlerce kişi içerisinden hele hele 22 yaş gibi bir ortalamasını göz önünde tutarak buna değinmek istedim. 

Oyunuzu kullanın gencimiz yaşlımız fark etmez.Hangi parti fark etmez ancak seçme yetkiniz 18 yaşından itibaren başlıyor.Bunu kullanın.Biz Türk gençleri olarak vazifelerimizi yapmak durumundayız. NEdir vazifelerimiz onlara deyin miyicem okumak, değerlerimize sahip çıkmak vs.. ancak şuna kesinlikle değinicem ki seçmek bizim elimizdedir.Bu bizim vazifemizdir.

Boş oy kullanmamanızda daha doğru olacaktır.Araştırdım bir çok yerde.Fikriniz vs.. fark etmez ülkeniz için en iyi kimse sizin görüşünüzle ona oy atın.Akp,chp,dsp,tkp,mhp hiç fark etmez.Önemli olan demokratik bir toplum olmamız ve bizim yetkilerimizle başa insanların geliyor olması.Bu ülkenin başına gelecek insanlar bizim oylarımızla belirleniyor.

Aynı zamanda seçilme hakınızda vardır.Bunuda kullanın.Kullanın dememin sebebi şudur.Binlerce insan görüyoruz.Bir sürü yolsuzluk yapıldı bir ton işler çevrildi.Hepsi baştakiler gidince ardından çıktı.Peki kim bunları hatırlıyor unutuldu mu bunlar?İşte doğru insanlar olarak sizde seçilme hakkınızla başa gelin düzgün işler yapın.Unutmayın sağcısı-solcusu komunisti faşisti müslümanı hristiyanı tinercisi zengini fakiri vs.. hepimiz bu ülkenin iyiliğini istiyoruz.

Pekala bizi kötü yone iten ne oldu ?

Bencilliğimiz bencil olduk kendimizi düşündük.Ülke için sözler verdiler başa çıktıklarında yine bencillik ön plana çıtkı nasıl kötürürüm nasıl yerim dendi.Bencillikten, kötü anlamda hırstan dolayı bu günlere geldik.Demem o ki arkadaşlar her görüş, her insan çeşidi bu ülkede yaşamakta.Aslında hepimizin amacı bir.Hepimiizn amacı ülkemizi en iyi yapmak.Ancak bilinçli seçmen ve geçrek anlamda doğru seçilenler olduğu sürece biz ilerleriz.Türkiye için istediğimiz yerine gelir.

Devlet bizi yonetir.Ancak biz devleti seçeriz.Eğer bilinçli seçmen olursak devlet bizden korkar çünkü iyi olmayanları indireceğimizi bilir.Kötüleri orada başta tutmayacağımızı bilir.Bu yüzden bizim bilinçlenmemiz şarttır arkadaşlar.Diyorum ki lütfen ve lütfen bu konuyu araştırın bilgi edinin ve görüşünüze göre yada değil bu ülke için en iyisini seçin.Sadece en iyisini... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek
    Bu ülkeden hepimiz sorumluyuz. Oy verirken dikkatli kullanmak lazım.

TIGER şimdi asker 87/2/B Tankçı (www.divxhome.net) Herkesi bekleriz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

HeLaL oLsun Zumsuk Çok GüzeL AçıkLamışsın, Ancak Ne Yaparsak YapaLım, Bence Genede Akp iktidara GeLecektir. Aha Buraya Yazıyorum

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    ByALeX bunu yazdı:
    -----------------------------

HeLaL oLsun Zumsuk Çok GüzeL AçıkLamışsın, Ancak Ne Yaparsak YapaLım, Bence Genede Akp iktidara GeLecektir. Aha Buraya Yazıyorum

hocam orası pek önemli değil demokratik bir ülkeyiz çoğunluk istediğini alıyor.Akp olsun bşaka birisi olsu.Ancak şu var sen oyunu kullanmassan ben kullanmassam yada boş basarsam birisi çıkar bizim yerimize kullanır böylece kötü- yada iyi fark etmez istediği kişi başa çıkar.He bizde onu destekliyorsak sorun yok ama desteklemiyorsak ?

Boşuna polemik yaratmayalım akp,chp falan filan önemli olan oyumuzu kurtarmak seçmen olduğumuzu hatırlamak her yerde bas bas bvağırıyorlar bende internete yazayım dedim çünkü bende habeleir falan fazla izlemiyorum genelde pc başındayım hep bari girenler okur görür. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

saolasın zumsuk abi iyi çalışma ...Ellerine sağlık umarım bunları okuyanlar daha dikkatli olurlar

[22817//kaanabak]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Nurky bunu yazdı:

saolasın zumsuk abi iyi çalışma ...Ellerine sağlık umarım bunları okuyanlar daha dikkatli olurlar

amac bilinclendirme procesi araç tahribat, arkadaşlar vs..     

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    hocam açık konuşayım;yaşım tutyor(18)ve kullanabiliyorum(ilk oyum olacak) ve boş atıcam,kararlıyım;çok düşündüm ve boş atmanın en iyisi olduğuna karar verdim.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    boş atcağına cem uzan a at aynı kapıya çıkıyo:D

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    cem uzan'a atın, ayda 350 ytl. gelsin. akıllı olun :D

///______________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    alpis bunu yazdı:
    boş atcağına cem uzan a at aynı kapıya çıkıyo:D

Tek başına iktidar oluyormuş birde :D

λ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hepsi aynı abi yapacaz edecez dediler sonrada yapmadılar

adama yap diyosun bak oy vercez yaparsan tamam yapacam diyor ama  nedense yapmıyor %70 boş vermeyi düşünüyorum hepsi aynı....... 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 2219 Toplam Mesaj: 17