folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hayrına Gebze"De Bir Ev...Gebzeyi Bilen İçeri.

Hayrına Gebze"De Bir Ev...Gebzeyi Bilen İçeri.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

ya sorma pek o kadar güzel değilde artık kanatetcen işte

ark geziyoz gez aynıyer 17 senedir aynı bi belediye çalışıyoki ortalığın içine ediyolar

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    yunusemre bunu yazdı:
    -----------------------------

ark geziyoz gez aynıyer 17 senedir aynı bi belediye çalışıyoki ortalığın içine ediyolar

tu allah kahretmesin lan sizi.içine ettiniz topiğin.başlığı gebzeyi sevenler diye değiştirek bare :PP

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

11 eylül 1990 saat 23 : 45 dünyaya gelmişim

o günden beri sevmem gebzeyi :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı:
    yunusemre bunu yazdı:

tu allah kahretmesin lan sizi.içine ettiniz topiğin.başlığı gebzeyi sevenler diye değiştirek bare :PP

la olm acayip aml bi belediye anlat anlat bitmez keşke sadece belediyee olsa ama işter her taraf böyle ama yaşıyoz be olm

1-2 sene sonra sen küfür edersin gebzeye 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

ben gebze de değilim de.çok gider gelirim fabrika sanayi filan.güzel gbi duruyo dışardan.bilmiyom artık

gerçi ben her şehre küfür ederim orası ayrı...angaram başka benim :D

All I need is a possibility.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

mizahi bunu yazdı:
    ben gebze de değilim de.çok gider gelirim fabrika sanayi filan.güzel gbi duruyo dışardan.bilmiyom artık

ooooooooo  hacı GOS bölgesi çook baba yerdir manyal biyer oraya ne zaman gitsem sanki bi gevur memleketine geldik felan diyom

çooook kıraş yerler orası   ama ne yapcan olm orda 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

eğer ciddiyse bakarım çarşıda zor

çarşı fiyatları çok pahalı. 1 milyar üstü.

sapakta yada çarşıya 15 dk gibi yer vardır illaki yalnız yaz bitiyor son bahar geliyor millet taşınan taşınana kış gelince hiç bulamasssınız.GEBZE yi kimse sevmez genelde öyle söylenir ama ekmek yediğin topraktır. neden sevilmediği şundan çete vs hırsızlık var ama şimdi pek yok artık polis takır takır hapse atıyor. yaşadığım olayı anlatsam uzun sürer.

bu işler sokakta aramayla olmaz. tanıdığın olacak. mesela bankacı bi eleman sokaklarda aradı ama bulamadı. kısmet. :)

arapçeşme yada çakal deresi olmassa osman hamdi bey taraflarında bulunabilir. çarşıya 20 dk filan uzakta çarşıda zaten ev yokki :)))) heryer dükkan. evi olan da ne yediüğü belli değil bi yandan şöyle düşünüyorum ulan bu çarşıdaki oturanlar zamanında yerleşmişler ne bk yiyorlar çalışıyorlarmı yoksa hepsi kira sahibi mi :)) buda benim düşüncem neyse bu önemli değilde dediğim üzre çarşıda bulunması zor ve tanıdık olunması lazım.

gebzeye ayda 30 değişik ailenin geldiğinide söyleyeyim ha nede olsa fabrikalar dolu burda 12 tane org sanayi olursa iş sahası olursa tr nin % 30 iş sahası burdaysa gçö illaki olur.

ayrıca ev boş görürsün ama koskocaman KİRALIK DEĞİLDİR :) yazisini görünce insanın morali bozuluyor iyiki dede yapmış zamanında bi yandan kızıyorum 60 da gelip çarşıdan 10 dükkanlık yer alacaktı ki aahaha şimdi zengin olmuştuk :)) bir dükkanın kirası 2,5 milyar aylık

gazilerde bakarız çakal dereside iyidir hani ::)) pat diye değil. iş nedeniyle haftada 1

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    gebze pek yaşanacak bi yer değil. ancak ortamınız varsa ve de az da ısınırsanız gerçekten güzel bir yer olabilir sizin için..

..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek

Msdead ablacım okyanusun ortasında bir kayık 1 kurek birde eşin ile yaşa ama sakın ha sakın hayatta cihanda GEBZE de sakın ha sakın yaşama. Aksam 6 dan sonra ekmek almaya cıkamassın... Carsıya gunduz vakti cıksan iti kopugu tımarla... orası turkiyenin almanyası yada vahşi batı  Sivil polis, polis sivili, sivil sivili, polis polisi Canlı canlı göznün önünde öldürüyor. budna 9 sene once Eskihisarı hic bir yere değişmesdim ama orayada acılan meyhaneler yuzunden yada olanların hayla devam ediyor olmasının yuzunden deniz kenarında gezerken leş gibi içki kokuyor

Gebzede her ilden her ırkdan her meshebden insan bulunuyor. İzmitde dogdum gebzede buyudum 6 sene once amasyaya tasındım. Eşin ile çocugun ile asla ve asla dısariya cıkamassın tek Eğlencen dört duvarı seyretmek olur. Öyle cıkayım gezeyim çalışayım demenin imkanı yok. En dinsarım dien mahallede afederisniz travestiler bulunur ev tutarsın karsı komsun travesti olur. Sakin ha sakin Bak sana yemin ederim git Doğu beyazıtta yaşa AĞRI da ama gebzede yaşama. Ne havası ne iti kopugu yaramaz insana. Doguda yaşarsın korkun PKK olur. ama Gebzede yaşarsın Eşinden hariç herkez korkun olur. Eşinin durumu cok daha zor asıl çalışan dışarıda olan o olur.

Yemin ederim seni gorsem akrsımda kolundan tutar baglarım biyere işkence ederim gebzeye gitmemen icin okadar nefret ettigim tiskindiğim bir eyr orası Benim büyüdügüm yer ama nefret ediyorum. PKK sı Azbendi si  Mafya sı Kapkaçtıcı sı Hırlı sı hırsızı Katili Her bir pisligi mevcut GEBZE nin. Yol yakınken dön. Orda oturmayı bırak Yolun düşse bile girme GEBZE ye

Hadi kal ablacım salıcakla umarim bunları 1 saniyeliginede olsa düşünür ve bu işten vazgecersin.

Kimseden Birşey İstediğim YOK.,!! Az Ötede Oynayın Yeter.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aşkıımmm evleniyormuş :(

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
Toplam Hit: 3987 Toplam Mesaj: 35