folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Hayvan Sever Tahribat Müridlerine Özel %10 İndirim Kedi Köpek Maması

Hayvan Sever Tahribat Müridlerine Özel %10 İndirim Kedi Köpek Maması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myrize
    myrize's avatar
    Erkek

Pet shop kedi köpek maması ve aksesuraları satışı yapıyoruz sitemiz https://www.petzzshop.com 'dur.
    Sitemizi inceleyerek önerilerinizi geliştirme fikirlerinizi değerlendirmek isteriz. 

Tahribat müridlerine özel bütün ürünlerde 2 ay boyunca geçerli %10 indirim kodu alt limit üst limit yok:tahribat 

myrize tarafından 05/Oca/20 01:01 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Sokak hayvanlarını besliyorum Müride ve hayvanlara destek olmak isterseniz seviniriz. 

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    MiqRoP bunu yazdı

Sokak hayvanlarını besliyorum Müride ve hayvanlara destek olmak isterseniz seviniriz. 

Ne yerler hocam secer misin

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı

Benden önce ne bulurlarsa yedikleri için marka seçmiyorum hocam önemli olan ne kadar çok olduğu. Markaya vereceğin parayla 4-5 çuval mama alabildiğin markalar var, sen bütçene göre seç birşeyler. 

Edit: Kuzulu olursa daha iyi olur. @myrize sokak hayvanları için belki özel bir indirim daha yapar. 

MiqRoP tarafından 04/Oca/20 21:58 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

2 kedim var ND kullanıyoruz ama bu ay Felicia aldım. %10 indirimle 10 kg ND mama  300 tl ye geliyor ki gerçekten güzel fiyat. Hayırlı satışlar

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ben sokaktaki pisilere Micho ve Mito marka alıyorum severek yiyorlar. Sokak kedisi olduklarından öyle ev kedisi gibi şımarıklıkları yok. Ne bulsa yiyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Konu sahibi hocam tahribat kodu checkoutta calismiyor

Edit. Calisti

izzmarit tarafından 04/Oca/20 22:41 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Bende ND kullanıyorum, bu indirim sürekli devam ederse düzenli alım yaparım.

Ekstra olarak çok mantıklı bir yol söyleyeyim hocam sana. Bulgustan alışveriş yapıyorum 3-5 lira pahalı olsa bile.

Sebepleri :

-Gerçekten aşırı ilgililer.

-Gelen mamaların yanında ekstra olarak hediyeler yolluyorlar.

-Mama deneme şansı sunuyorlar.

Özellikle 3. madde'yi bir düşünün derim. Yani adamlar bu sisteme geçtikten sonra ciddi bir müşteri artışı oldu. Örneğin premium tabir edilen mamalarda birer öğünlük mamayı alışveriş yapanlara aldığı ürünle birlikte gönderin ve iade şansı verin. 
    Ekstra olarak donanımhabere sıcak fırsatlara konu açın bana dua edersiniz.

Yine ekstra olarak sosyal medya artık internet sitelerinden bile daha etkili

Kolay gelsin

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myrize
    myrize's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı

Benden önce ne bulurlarsa yedikleri için marka seçmiyorum hocam önemli olan ne kadar çok olduğu. Markaya vereceğin parayla 4-5 çuval mama alabildiğin markalar var, sen bütçene göre seç birşeyler. 

Edit: Kuzulu olursa daha iyi olur. @myrize sokak hayvanları için belki özel bir indirim daha yapar. 

Hocam 15 kg si 82 tl %10 da indirim kodu var birde  de  bu fiyat bayi fiyatıdır hocam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myrize
    myrize's avatar
    Erkek
    eray bunu yazdı

2 kedim var ND kullanıyoruz ama bu ay Felicia aldım. %10 indirimle 10 kg ND mama  300 tl ye geliyor ki gerçekten güzel fiyat. Hayırlı satışlar

Teşekkürler hocam piyasanın altında satıyoruz.
    Küçükyalı Merkez Mah.Mektep Cad.No:7/B Maltepe/İstanbul
    adresimizdende gelip ala bilir siniz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    myrize bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı

Hocam 15 kg si 82 tl %10 da indirim kodu var birde  de  bu fiyat bayi fiyatıdır hocam.

Bende sokak kedileri icin alicam hocam 15kg en uygun hangi urun link var mi? 

Toplam Hit: 4797 Toplam Mesaj: 44
kedi kedi pet shop kedi maması köpek maması köpek