folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Hayvan Sever Tahribat Müridlerine Özel %10 İndirim Kedi Köpek Maması

Hayvan Sever Tahribat Müridlerine Özel %10 İndirim Kedi Köpek Maması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    myrize bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Benimde hep merak ettiğim bir konudur bu tarz sitelerin aylık getirisi ne kadar oluyor hocam

hocam elinde ne kadar çok stok tutarsan ve iyi iskontolar ile mal alırsan iyi iskonto ala bilmek içinde iyi satışın olması gerek stoğunda 1 m malın olur ise ayda 100 bin tl kar elde edebilirsin eleman, kira, sigorta vb.. giderler hariç.

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler hocam o rakamlar beni çok çok aşıyor tabi, aylık 3K TL kazansak bizden iyisi yok.

Bu sitenin hitleri falan iyi gibi görülüyor, dediğiniz rakamları bu siteden yakalayabiliyormusunuz peki.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

2 kedim var royal canin indoor kullanıyorum. Geçenlerde hb den oyuncak aldım yanında sigara paketi kadar bi poşette kuru mama yollamışlar üzrinde de "sokaktaki dostlarımız için" tarzında bir şey yazıyordu. Ben çok beğendim bu tavırlarını ve hiç yorum yazma gibi bir alışkanlığım olmamasına rağmen hem yorum yazdım hem de puanladım. Bence küçük ama ince bir hareket belki sen de değerlendirebilirsin.

LuCiFeR tarafından 09/Oca/20 16:10 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myrize
    myrize's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    myrize bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Benimde hep merak ettiğim bir konudur bu tarz sitelerin aylık getirisi ne kadar oluyor hocam

hocam elinde ne kadar çok stok tutarsan ve iyi iskontolar ile mal alırsan iyi iskonto ala bilmek içinde iyi satışın olması gerek stoğunda 1 m malın olur ise ayda 100 bin tl kar elde edebilirsin eleman, kira, sigorta vb.. giderler hariç.

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler hocam o rakamlar beni çok çok aşıyor tabi, aylık 3K TL kazansak bizden iyisi yok.

Bu sitenin hitleri falan iyi gibi görülüyor, dediğiniz rakamları bu siteden yakalayabiliyormusunuz peki.

hocam benim geçen ayki cirom 92 bin tl bunun için zaman ve müşteri sadakati kazanmak gerek.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myrize
    myrize's avatar
    Erkek
    LuCiFeR bunu yazdı

2 kedim var royal canin indoor kullanıyorum. Geçenlerde hb den oyuncak aldım yanında sigara paketi kadar bi poşette kuru mama yollamışlar üzrinde de "sokaktaki dostlarımız için" tarzında bir şey yazıyordu. Ben çok beğendim bu tavırlarını ve hiç yorum yazma gibi bir alışkanlığım olmamasına rağmen hem yorum yazdım hem de puanladım. Bence küçük ama ince bir hareket belki sen de değerlendirebilirsin.

hocam dediğiniz gibi sokak hayfanlarına destek olmak amacı ile ara ara bu tür hediyeler gönderiyoruz mümkün olduğunca. Dönüşümleri iyi oluyor öneri için teşekkürler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

https://www.petzzshop.com/nd-pumpkin-bildircin--nar-5-kg

hocam bu tahılsızmı

tahılsızsa fiyat iyi bir kaç gün önce kuponla 230 a almıştım

edit: bi dahaki sipariş sendeyim

umit tarafından 09/Oca/20 16:27 tarihinde düzenlenmiştir

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

R10'da da aynı konuyu açmışsınız, foruma özel indirim mindirim şekli yapmasaydınız keşke. Ayıp bence hocam. Fiyatlarınız da söylediğiniz gibi piyasadan ucuz filan kaçmıyor gayette pahalı. Ben sokakdaki hayvanlar için trendline alıyorum sizin sitenizdeki fiyattan bikaç lira daha indirimli hemde.

Edit: Fiyatlarınıza detaylıca baktım, sözlerimi X2 ile katlıyorum

jargonphp tarafından 09/Oca/20 16:32 tarihinde düzenlenmiştir

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myrize
    myrize's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

üstad olay güzel de bu niye beyle oluyor çok can sıkıcı bişey benim gibi düzinelerce tab açan bir yarım-heyvan isen. 

Hocam öneri için teşekkürler kaldırdık hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myrize
    myrize's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı

R10'da da aynı konuyu açmışsınız, foruma özel indirim mindirim şekli yapmasaydınız keşke. Ayıp bence hocam. Fiyatlarınız da söylediğiniz gibi piyasadan ucuz filan kaçmıyor gayette pahalı. Ben sokakdaki hayvanlar için trendline alıyorum sizin sitenizdeki fiyattan bikaç lira daha indirimli hemde.

Edit: Fiyatlarınıza detaylıca baktım, sözlerimi X2 ile katlıyorum

hocam 3 siteye takılıyorum ve 3 siteye özel indirimlar özel indirim kodu oluşturdum. Ayıp birşey yok burada.

Fiyatlar konusunda iddalıyız ama bütün markalarda en dip fiyat bizde diye bir iddamız yok.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myrize
    myrize's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

https://www.petzzshop.com/nd-pumpkin-bildircin--nar-5-kg

hocam bu tahılsızmı

tahılsızsa fiyat iyi bir kaç gün önce kuponla 230 a almıştım

edit: bi dahaki sipariş sendeyim

belirttiğiniz ürünü piyasada en düşük bbiz zatıyoruz hocam açık ara.
    https://www.akakce.com/kuru-kedi-mamasi/en-ucuz-n-d-pumpkin-tahilsiz-bildircin-etli-balkabakli-ve-narli-kisirlastirilmis-5-kg-yetiskin-fiyati,551078192.html

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

https://www.petzzshop.com/proline-adult-tavuklu-renkli-taneli-yetiskin-kedi-mamasi-15-kg

benim evdeki canavarlara sürekli şundan alıyorum hocam. Stoklara sokarsan tekrar senden almak isterim. 

bir de mırmır kedi kumu kullanıyoruz. bunun kalitesine yakın kum hangisidir sizin sattıklarınızdan?

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 4792 Toplam Mesaj: 44
kedi kedi pet shop kedi maması köpek maması köpek