Hayvanlara Eziyet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar ben bu konuya bir link vererek katılıyorum. http://www.kotuvepis.com/kurk.htm Link'e tıklarsanız linkte asıl işkence nasıl oluyor göreceksiniz... Pskolojinizi bozacak kadar etkili bir durum  Ben cidden şok oldum!!!

Ve bu konuya bir açıklama getirmek istiyorum ; Bu tür şeyler Forum'da yazılan hayvanlara işkence olayları bana göre tam bir şerefsizliktir !!! Pskopat olduğunuzumu sanıyorsunuz  ? Sizler yani bu hayvanlara işkence yöntemleri sunan arkadaşlar sizler sadece birer melankoniksiniz..! Melankonikler sadece kendinden alt düzeydeki varlıklara işkence eder.Oysa pskopatlar öyle değildir.Pskopatlar kendinden çok ,çok üst düzeyde güç'de olan insanlara bile kafa tutarlar...! Vallahi bana sorarsanız bir pskopatlamı , yoksa bir melankonik insanlamı arkadaşlık edersiniz diye tercihim Pskopat olurdu.Hiç değilse Ne  olduğunu bilirim..! Arkadaşlar kaba ,saba yazdım çok özr dilerim. Ancak yukarıdaki verdiğim link benim pskoloji'mi bozdu! Ya bi düşünün  Size zararı olmayan bir hayvana olmadık işkence çeşitleri yapıyorsunuz ? Hayvancağızın  ağzı yok , dili yok size ne yaptı , yada ne söyledi küfürmü eddiki bir kediye veya bir başka hayvana eziyet etme ihtiyacı duymaktasınız ? Sadece egonuzu tatmin ediyorsunuz.Aramızda bazı zavallılar varki pskopat'lık sanıyorlar yaptıklarını...  Bu dünya bir şekilde dönüyor.elbet bir gün duracak ve uhra'da ( Kımette ) elbet hesap görülecek !!! Peki o işkence yaptınız hayvanın yerinde siz olucaksınız o zaman ne yapacaksınız merak ediyorum.allahu Teaala buyuruyor 'ki ; son Bahar'da Dalından kopup , düşen yaprağin ,üstündeki yaprak , altta olan yaprağin durduğu zaman kadar üstteki yaprak'da altta durucak.Zannetmeyin ki Allahın Adaleti sizleri bulmayacak..!!!!!

Sorsam müslümanım Elhamdülillah dersiniz bunun neresi müslümalık ? Kalıbınıza yakıştırıyorsanız Eyvallah size söylenecek söz yoktur!!!

Not ; linkde'ki Görüntüyü ; bayan arkadaşlar ve hassas yapıya sahip arkadaşlar izlemesin...

( Elixir )

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Elixir bunu yazdı:

Bu tür şeyler Forum'da yazılan hayvanlara işkence olayları bana göre tam bir şerefsizliktir!!!

sen ne biçim konuşuyon ya, burası özgür bir ortam kediye işkence yöntemide yazarım herşeyde yazarım tamammı...

ona bakarsan köpekler, yılanlar vb üst seviye vahşi hayvanlarda insanları tuttukları yerde affetmiyorlar züküyorlar ya buna ne demeli ha...

eğer illa konuyu müslümanlığa getiriyorsan o zaman kurban kesmekte işkencedir ha ya bu na ne demeli, bunlar doğanın kuralları tamammı orda kürk yapılması gerekiyorsa tabiki o hayvanları kesip yapacaklar senin postunumu yüzüp kürk yapacaklar...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sen hayvanlarin yaptiklarini yaparsan hayvanlardan ne farkin kalir?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    megadet
    megadet's avatar
    Erkek
    MitNickKevin bunu yazdı:

Elixir bunu yazdı:

Bu tür şeyler Forum'da yazılan hayvanlara işkence olayları bana göre tam bir şerefsizliktir!!!

sen ne biçim konuşuyon ya, burası özgür bir ortam kediye işkence yöntemide yazarım herşeyde yazarım tamammı...

ona bakarsan köpekler, yılanlar vb üst seviye vahşi hayvanlarda insanları tuttukları yerde affetmiyorlar züküyorlar ya buna ne demeli ha...

eğer illa konuyu müslümanlığa getiriyorsan o zaman kurban kesmekte işkencedir ha ya bu na ne demeli, bunlar doğanın kuralları tamammı orda kürk yapılması gerekiyorsa tabiki o hayvanları kesip yapacaklar senin postunumu yüzüp kürk yapacaklar...

Eger sen bunları ayık kafa ile yazıyosan wede bu görüntülerdekini normal bir olay olarak karşılıyosan sen insan degilsin yada sen insansan ben insanlıgı kabul edmiyorum.

Demişinki köpekler affetmiyor onlarda zeka denen bir şey yok(Büyük ihtimal sende de yok)Hayvan kesmek dinimizce günah degil ama onun da bir usulü war hayvana can çekiştirmeden canını yakmadan keseceksin hatta hayvanın gözlerini bile baglayacaksın.Müslümanlıkta budur wede Ahlahın bir emridir.Burada yapılanlarsa sadece Zengin kokonalara  Kürk giydirmek için yapılan wahşet.Buradaki hayvanların derisi zarar görmesin diye öldürmüyolar bile canlı canlı kafaları yere vuruluyor azcık kendilerinden geçtikten sonrada canlı canlı yüzülüyorlarrr.Sadece tek bir şey için a.q Parasııı için.Kalkmışsın bide bir marifetmiş gibi burada salak salak kendini bilmez bir tavırla hiçbirşey olmamış günlük bir olay gibi yorum yapıyorsun.Kendine gel oradakiler canlııııııııııı.Hayvanda olsa canını yakmayacaksınn.Bir karakola düşsen iki yumruk yesen tartaklansan nasıl söversin dimi kendi canın oldugu için o zaman burası özgür bir ülke olmaz işkence yöntemleri salakça .ag dışı olurr.İgneyi önce kendine çuvaltızıda başkasına batırr.Laf ederkende dikkatli konuşşş boş yere konuşmaaa.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

GLaDio bunu yazdı:

sen hayvanlarin yaptiklarini yaparsan hayvanlardan ne farkin kalir?

ben yapmadım yaptığımıda iddia etmedim, sadece birinin yaptığına tanık oldum ve birazda elektrik bilgim olduğu için doğabilecek sonucu bir yöntem olarak yazdım...

ayrıca yukarıdaki kürk ile ilgili videodada beni sorumlu tutmuyorsunuz umarım :) ama şu varki doğanın bir kuralı bu yani nasılki et ihtiyacı için hayvanlar kesiliyosa kürk içinde kesilmesi son derece normal, kesimin işkence yöntemiyle yapılmasına karışmıyorum o beni bağlamaz...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    megadet
    megadet's avatar
    Erkek
    sen hiçbirşey yapmamış olabilirsin ama yapılanları burada yazarak tasdik ediyorsun.Birinin yapdıgı mallıgı sende ilerletiyosun dur diyecegin yere arkasınaa omuz oluyosun bak adama nasıl rahatsız olmuş wede insanlara seslenmiş sende yapabilirdin.Ayrıca dünyamızda artık kimsenin kürke ihtiyacı yok eskiden şuanki kadar giyim sanayi gelişmemiş oldugu için insanlar hayvanların derilerinden yararlanıyorlardı ama şuan insanların kürklere HİÇBİR ihtiyacı yok hemde bu şekilde bir ihtiyacııııııı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek
    kasmaya gerek yok. sen dinine devam et psikopatlar psikopatligina. irşad forumlarda yapılmaz. kimse kimseye karismasin kardesim herkesin yaptigi kendine..

bir imzam bile yok
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bunu sadece müslümanlıkla bağdaştıran insanın adına hayıflanırım ! Bu insanlıkmı yaw allahınızı seversenız hangi hayvan'dan durup, duruken zarar gördünüz ? Artı bu dunyadaki en şerefli yaratık insandır. ( En Şerefsizide insandır ) vermiş olduğum link'de örneğini gördünüz... Arkadaşın biri yılandan , ve benzeri hayvanlardan bahsetmiş ? soruyorum kaç kere yılan sokulmasına maruz kaldın ? ve eklemiş aati muhterem şahıs ; her hayvanm kesiliyor , kurban kesmekde cnayet falan feslikan.. Soruyorum ; hangi kurban bayramında , hangi hayvanın derisi böyle görülmedık bir vahşetle yüzülmüştür ? Ben hiç görmedim.Konuyu saptırmışsın sen arkadaş.Amacın Melankonik bir insan olarak takılmaksa ki amacın öyle , önce kendınden zayıf olanı değil'de kendınden güçlü olana ; ağzı , dili , olan ve sana karşı koyabılıcek hatta senden güçlü bir insana kafa tut..Bak noluyor o zaman adamın anasını sikiverirler.... 

Dene ve gör... 

Bu arada müslümanım demekle adam olunmuyor.Sen ,ben müslümanız da napıyoruz ? bunun ne dinle alaksası var nede islam'la bu konun yegane amacı hayvanlara yapılan eziyetler... Konuyu saptırmıyalım !Bazı arkadaşlar ( Beyinsiz ve Hissiz , Duygusuz Arkadaşlar ) Hayvanlara İşkenceyi reva görüyorlar..! ben görmuyorum!!! Hiç bir hayvan durup , duruken böyle bir konuma sürüklenmemelidir..!

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FISTIK
    FISTIK's avatar
    Dişi

böylesine bir vahşet olamaz ya , ağlayacağım.. :(

Bu insanlık değildir, herşeyin bir yolu yordamı vardır ama bu nasıl bir yol?

Allahınız yok mu sizin?

Her vazgeçiş, bir kaybediştir..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    vay şerefsizler..arkdaşlar panter emele ulaşsak ne dersiniz şerefsizim gidip adamları öyle yere çalar bizim panter...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 15280 Toplam Mesaj: 55