Hayvanlara Eziyet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    Elixir bunu yazdı:

ağzı , dili , olan ve sana karşı koyabılıcek hatta senden güçlü bir insana kafa tut..Bak noluyor o zaman adamın anasını sikiverirler.... 

Dene ve gör... 

niye sen çokmu denedin.

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    benim  8 tane kedim var her türlü hayvana yapılan işkenceye karşıyım. a.q onların hepsinin.

Hoop.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    takla_atan_imam
    takla_atan_imam's avatar
    Erkek
    Bu videoyu www.snuffx.com sitesindede gormusdum, bunu yapanin anasini kesin o tilkimi neyse o zavalli yaratiklar mikmis. Yoksa boyle bir hareket asla ne mutlu turkum diyene.

Girmeden tefrika bir millete, dusman giremez.Toplu vurdukca yurekler, onu top sindiremez.Enbiya yurdu bu toprak suheda burcu bu yer, Bir yikik turbesinin ustune Mevlana titrer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scavenger
    Scavenger's avatar
    Erkek
    MitNickKevin bunu yazdı:

Elixir bunu yazdı:

Bu tür şeyler Forum'da yazılan hayvanlara işkence olayları bana göre tam bir şerefsizliktir!!!

sen ne biçim konuşuyon ya, burası özgür bir ortam kediye işkence yöntemide yazarım herşeyde yazarım tamammı...

ona bakarsan köpekler, yılanlar vb üst seviye vahşi hayvanlarda insanları tuttukları yerde affetmiyorlar züküyorlar ya buna ne demeli ha...

eğer illa konuyu müslümanlığa getiriyorsan o zaman kurban kesmekte işkencedir ha ya bu na ne demeli, bunlar doğanın kuralları tamammı orda kürk yapılması gerekiyorsa tabiki o hayvanları kesip yapacaklar senin postunumu yüzüp kürk yapacaklar...

özgür bir forum oldugunu düşünerek amına koyayım diyorum senin mitnick başka birşey söylemiyorum . özürlü hasta ruhlu velet herhalde bi hayvan sikti seni bu kadar nefret ediyorsun.. tql..

Siteden üyeliğimi silerseniz sewinirim !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    megadet
    megadet's avatar
    Erkek

mitnick senin bu hayvanlarla alıp weremediğin ne küçüklükten kalma bir anınmı war(miktilermi)ne yaptılar sana.bişi warsa aranızda geçenleri bilelimde sanada bişi demiyelim senin akıl saglıgın yerinde degilll

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    birazcık zahmet edipte VoLaTiLe arkadaşımızın yazdıklarını okusaydınız böyle ötünüzden uyduruk mesajlar yazmazdınız...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nedim
    nedim's avatar
    Erkek
    aslında bunu yapan kişi yakalıcan onu uçurumdan aşa atacan

KARANLIK ŞEHİR
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scavenger
    Scavenger's avatar
    Erkek
    ne yazdıgı umrumda değil hayvana eziyet etmek kafana yatıyorsa " işkence " etmekten olumlu bi yorum çıkarabiliyorsan hastasındır. dini inançdan bahsetmiorm insanlıktan bahsediorm inş hayvanlar tarafından düzülürsünüz işkenceden hoşlananlar. eşşeğin altına koymak lazım sizin gibileri

Siteden üyeliğimi silerseniz sewinirim !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Erkek

MitNickKevin Hala aynı fikirleri savunduğuna şaşırıyorum :)

Eziyet edilen ; aklı ,fikri , düşüncesi olmayan , ama acıyı hissedebilen , senden,benden mazlum canlı varlıklara eziyet ,işkence yapılmasını hala savunuyorsan ben artık bu foruma sana bunlardan vazgeçmeni ve düşüncelerini böyle ( Sapıka çok güzelmiş gibi ) yansıtmanı hoş göreceğim... Çünki sen dengesizsin arkadaşım...

Arkadaşlar benim gib düşünen arkadaşlar'a teşekkür ederim Yanımda olduğunuz için..!

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    extazy
    extazy's avatar
    Erkek
    musLumanLıkta bOle bısı oLmadıgı kesın bısıdır  allah her kotuLugun cezasını verır ınsanlık dısı bu yaa yuce rabbım her ınsanı korusun ve turkLerı yuceltsın amen.....

lamerLerı aLttan aLaLım
Toplam Hit: 6796 Toplam Mesaj: 55