folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hazırlık Sınavı

Hazırlık Sınavı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oRJiNaL
    oRJiNaL's avatar
    Erkek
    dayılar bende yarın giricem o sınava bende kocaeli univ. abi writing yok dediler bana yaa bi de writing mi yazıcaz oy oy oy oy ayvayı yedik anasını satim lise de haz. okudum ama bi şe hatırlamıyom ki :SNeyse başa gelen çekilir inş.. geçerizzz...

Ne geçmiş vardır ne gelecek sonsuz bir "şimdi" vardır hiç bitmeyecek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    abi eğer bol bol cnbc-e yada ne biliyim alt yazılı film falan izliyosanız çok rahat bir sınaw olur sizin için. zira ben 1 sayfa bile bişeye bakmadım ama geçtim yani hazırlığı şimdi 3. sınıfım. ama bitmicek galiba amk okulu

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    generous
    generous's avatar
    Erkek
    wallaha ahada girdik ne writing wardı ne de baaşka bişey biras zordu ama attıklarım tutarsa geçerim be forsttear :D...

Boş sayfaya imza atmam!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kocaeli Üniversitesinin hazırlık sınavı çok kolaydır, hatta benim liseden arkadaşım 4 sene almanca gördü ve bu zaman içinde hiç ingilizce görmediği halde sınavı geçti :D
    Writing faland emiş bazı kişiler ama zannetmiyorum onalr finallerde falan olur, bu sınavlarda olmaz. Kesin bilgi isterseniz, öğrenirim. Bu arada Kocaeli Üni'nin internet sitesine baktınız mı, mutlaka bilgi veriyordur. Yada geçen yılın soruları falan vardır, kolay gelsin...
    Bende bi sene yatarım diye hazırlıkta bilerek kaldım. Sonuç olarak sadece yatmış oldum :D Karar senin...

jack daniels 160 yaşında
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    generous bende gecerim sanırım,temeli oluşturmuşum iiki ama ne olur bilmiorum?
    yaptıkları uygulama cok sacma geldi bana,carsamba okula gitcez gecmemişşek derslere gircez gecmiş isek geri donucez,arayıp soleseler ya yada nete verseler daha güzel olurdu,belki gormusundur benı uzerımde lacivert pantolon, nightwish tshirt, siyah polar vardı.bir ara iletişime gecelim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    generous
    generous's avatar
    Erkek
    yaw görüşürz sen çarşamba günü yakana kırmızı bir gül tak ben seni tanırım belki sende beni görmüşsün dür ben 312 de girdim sınawa sınıftaki en karizmatik çocuk bendim neyse yaw görüşürüz hatta şans wari tanışmamız bile güzel olur sana yurt çıktımı ?...

Boş sayfaya imza atmam!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    valla 312 fln anlamam ben hoca,3ncu kat en son sınıfta girdim drek,yakama takıcak bir gülüm olsa idi takardım ama gene normal bir şekil gelicez artık,yurt istemedim ben secmedim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    abü niye atlıyonuz hazırlığı manyak mısınız. Mis gibi tatil. Benim okulda zorunluymuş girmek boş kağıt vercem.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    generous
    generous's avatar
    Erkek
    wallaha bende 3 kat son sınıfta girdim nyese artık görşürük abi hazırlığı nie atlıyosunuz sorunsuna gelince hocam boşuboşuna bi sene kaybı sanki bana müthiş ingilizce öğretseler anlayacam da 1 sene boşa gidio resmen

Boş sayfaya imza atmam!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragomilow
    dragomilow's avatar
    Erkek
    slm beyler. ben 2 sene önce o sınava girdim ege de.kolaydı bence ama geçemedim.benim ingilizceyle kağıt üstünde tarihsel bi problemim varda o yüzden.

neyse sınav ingilizceyi lisede harbiden öğrenmiş bi adamı hiç zorlamaz.harbiden öğrenmiş dediğim şöle:
    mesela ben soruları yapmaya çalışırken hep içimden diyodum "ulan ben bunu biyerden hatırlıyom ama..." diye.

sınavı geçebiliyosannız geçin çünkü hazırlık okumak çok sıkıcı.kötü bi psikoloji.hem zaten bi bok öğretmiyolar.lisedekilerin aynısını görüyosunuz.

tabii bölümünüz dersleri ingilizce ağırlıklı ise durum değişiyo. o zaman biras zor oluyo. orneğin bizde kimya mühendüslerinin bütün derlsleri ingilizce. adamlar zorlanıyo.

üstelik şöle düşünün adamlar mühendis olacak ülkeleri için üretmeye başlamaları gerekiyo. amna adamlar dersler ingilizce olduğu için bütünm hayatlarını anlamak için harcıyolar. bu yüzden vatana millete faydası olan bi mühendis olamıyolar. nese bu konuyu dağıttı biras ama içimden geldi. pek hoşneu değilim de bu ing. meselesinden.

www.kodki.net
Toplam Hit: 3197 Toplam Mesaj: 27