folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada Cep Telefonu Satışında Krediyle Satış Başladı

Hepsiburada Cep Telefonu Satışında Krediyle Satış Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Gerçi şimdi operatörler işi sağlama aldı mesala Turkcell cihazın taksitlerini ödemezsen IMEI numarasını banlatıyor. Tabi genelde cihazı başkasına satmış oluyorlar alanın elinde patlıyor cihaz.Vodafone ve Türk Telekom'unda sözleşmelerinde böyle bir madde var ama onlar uygulamıyor.

yaw arkadaş turkcell benim adamdan imza kimlik fotokobisi karşılığın da parasını ödeyerek aldığım cihazı nasıl ve ne hakla kapatır. kendi kullansa eyw.da. Eskiden böyle değildi sanki. bide yasal dayanağı ne bu işin. ha bide faturayı bile eskiden kedni adına kestirebiliyordun şimdi bu işde kalktımı acaba. turkcelci panterx i buraya davet ediyoruz bu konu ile alakalı olarak tabiki de taruzu da yasal kısmı için  

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Gerçi şimdi operatörler işi sağlama aldı mesala Turkcell cihazın taksitlerini ödemezsen IMEI numarasını banlatıyor. Tabi genelde cihazı başkasına satmış oluyorlar alanın elinde patlıyor cihaz.Vodafone ve Türk Telekom'unda sözleşmelerinde böyle bir madde var ama onlar uygulamıyor.

yaw arkadaş turkcell benim adamdan imza kimlik fotokobisi karşılığın da parasını ödeyerek aldığım cihazı nasıl ve ne hakla kapatır. kendi kullansa eyw.da. Eskiden böyle değildi sanki. bide yasal dayanağı ne bu işin. ha bide faturayı bile eskiden kedni adına kestirebiliyordun şimdi bu işde kalktımı acaba. turkcelci panterx i buraya davet ediyoruz bu konu ile alakalı olarak tabiki de taruzu da yasal kısmı için  

araba aldın mesela krediyle 

satabilrimisin ? yoksa araba rehinli gözüktüğü için satışı yapılamaz mı?

öyle düşün.  fakat imei bloke etme hakkı oldugu halde her zaman bloke etmiyor sadece bloke etme hakkını elinde tutuyor hocam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

araba aldın mesela krediyle 

satabilrimisin ? yoksa araba rehinli gözüktüğü için satışı yapılamaz mı?

öyle düşün.  fakat imei bloke etme hakkı oldugu halde her zaman bloke etmiyor sadece bloke etme hakkını elinde tutuyor hocam.

Tamam eyw da nerden bilicem ben telefon hat üzerine mi değil mi arabayı sorgularsınız ya telefonu ? var mı bir yolu ben bilmiyorum açıkcası (faturam yok kayıp dedi adam mesela ama sen apple dan sorguladın evet yerli garantili telefon) 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çok basit. Faturasız cihaz almayacaksın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çok basit. Faturasız cihaz almayacaksın.

Turkcell den aldım sıkıştım nakite satıyorum adamda iyilk olsun diye alıyor sonra dahada kötü oluyorum ödiyemiyorum alanın günahı ne. bana saçma geliyor banane Turkcele vodafona olan borcundan telefonu aldığım adamın. çalıntı olur .ike .ike alırlar senden bana saçma geldi bana diğer türlüsü  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Eskiyi getir yeniyi götür kampanyasıda başladı :

http://www.hepsiburada.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Ne yani böyle bir telefon vermek istesek adamlara 339 TL borçlu mu olacağız ? Saçmalığa bak hele. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Ne yani böyle bir telefon vermek istesek adamlara 339 TL borçlu mu olacağız ? Saçmalığa bak hele. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

console dan yaptığın çok belli be kardeş bari 2.915 gibi bir rakam yapaydın. 2.321 nedir :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    adeleks bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

console dan yaptığın çok belli be kardeş bari 2.915 gibi bir rakam yapaydın. 2.321 nedir :D

hiç işim yok rakam editlemeye mi uğrasacam iphone secip kendin bak iphone 7'e de -4.058 TL teklif vermişler 

Toplam Hit: 3966 Toplam Mesaj: 29
taksitle telefon i̇ş bankası