folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hepsiburada Kayıp Ürünüm

Hepsiburada Kayıp Ürünüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

sa müritler  asus laptop siparişi verdim bayramdan önce pazartesi ürünün tutarını kestiler kredi kartından ve tüm siparişleriniz kargoya verilmiştir dediler bügün çarşamba veürün hala elimde degil çagrı merkezini aradım adamlar ürününüz kargoya verilmiş diyorlar dedim o zaman takip nuamrası verin hangi kargo şirketi die admalar kargo bilgileri girilmemiş deidiler biz üretici firmayla iletişime geçelim onalrdan bilgi gelince size dönecegiz dediler ve öyle kaldı işin başka bir tarafı adma ürününüz kayıp şuanda diyorlar benim 1.700 patladı galiba diyorum yok öyle şey diyorlar ee o zaman iptal edeim diyorum olmaz ürünün fişi kesilmiş kargoda gözüküyor iptal edemiyiz diyorlar kafayı yemek üzereyim burada nedir bunun çaresi yattılar mı acaba benim 1700ün üzerine yoksa dolandırıldım mı üretici firma tarafından ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Hangi kargoysa gönderim merkezini ara sor soruştur hocam. eğer artık kargoya gerçekten verildiyse işin kargo şirketi ile senin. ordan arat bul soruştur

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------

Hangi kargoysa gönderim merkezini ara sor soruştur hocam. eğer artık kargoya gerçekten verildiyse işin kargo şirketi ile senin. ordan arat bul soruştur

tüm kargo şirketlerini aradım hocam hiç birinde yok isimden sorgulattım yok öyle bir paket diyorlar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    direk yapış sikayetimvar.com'a

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

Turania bunu yazdı:
    direk yapış sikayetimvar.com'a

bak o zaman kuzu gibi olurlar

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

CosTeR bunu yazdı:

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

tüm kargo şirketlerini aradım hocam hiç birinde yok isimden sorgulattım yok öyle bir paket diyorlar

o zaman gittigidiyoru tekrar arat yada satan yere ulaş sana kargo faturası/çıktısı yani her ne ise onu taratıp göndersinler. Bi şekilde işin bi ucundan bi belge yakala

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

CosTeR bunu yazdı:

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

o zaman gittigidiyoru tekrar arat yada satan yere ulaş sana kargo faturası/çıktısı yani her ne ise onu taratıp göndersinler. Bi şekilde işin bi ucundan bi belge yakala

faturam var zaten şuanda karşımda bende çıktısını alıcam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

kargolandığına dair fatura varmı ??

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

ben bu sorunları anlamıyorum nasıl meydana geliyor. ben o kadar alışveriş yaptım bu hepsiburada.comdan hiç sıkıntı çıkmadı 1 2 gün geç geldi ama geldi yani. 

bak hocam hepsiburada.com yurtiçi kargo yada aras kargo ile çalışır onu satın alırken sen seçiyorsun unuttunmu naptın hangisini seçtiğini :)

siteye gir yukarda benim sayfam linkine tıkla siparişlerim sayfasına geç. orada siparişini görüceksin sağda kargo takibi linkine tıkla kargon neredeyse görürsün. ha göremedinmi o zaman hepsiburada.com müşteri hizmetlerini arıyorsun siparişinin takibini yapamadığını kargonun nerede olduğunu soruyorsun (kimse demesinki telefona çıkmıyorlar geçen gün aradım 20 saniye sürmedi temsilciye bağlanmam.) o sana gereken bilgiyi vericek. ayrıca bu iki kargo şirketini arayıp hepsiburadadan aldığını söyleyip sipariş numaranı veriyorsun onlarda sana ürünün nerede olduğunu söylüyorlar kolay gelsin :)  

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Hocam Hepsiburada 2 kargo şirketiyle çalışıyor . Yurtiçi kargo ve Aras Kargo ile . Kendi bölgene bağlı olan kargo şubesini araman lazım diğer şubeler senin isminle sorguladıkları zaman doğal olarak çıkmaz. Senin bölgen nereye bağlı ise o şubeyi ara yarın takip numarası iste yada kargom nerede diye sor.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Savcılığa dolandırıcılık yapıyorsunuz diye dilekçe vericem de aynı zamanda uygula bunu ;-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 2606 Toplam Mesaj: 21