folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hepsiburada Kayıp Ürünüm

Hepsiburada Kayıp Ürünüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

Dos_Attach bunu yazdı:
    -----------------------------

ben bu sorunları anlamıyorum nasıl meydana geliyor. ben o kadar alışveriş yaptım bu hepsiburada.comdan hiç sıkıntı çıkmadı 1 2 gün geç geldi ama geldi yani. 

bak hocam hepsiburada.com yurtiçi kargo yada aras kargo ile çalışır onu satın alırken sen seçiyorsun unuttunmu naptın hangisini seçtiğini :)

siteye gir yukarda benim sayfam linkine tıkla siparişlerim sayfasına geç. orada siparişini görüceksin sağda kargo takibi linkine tıkla kargon neredeyse görürsün. ha göremedinmi o zaman hepsiburada.com müşteri hizmetlerini arıyorsun siparişinin takibini yapamadığını kargonun nerede olduğunu soruyorsun (kimse demesinki telefona çıkmıyorlar geçen gün aradım 20 saniye sürmedi temsilciye bağlanmam.) o sana gereken bilgiyi vericek. ayrıca bu iki kargo şirketini arayıp hepsiburadadan aldığını söyleyip sipariş numaranı veriyorsun onlarda sana ürünün nerede olduğunu söylüyorlar kolay gelsin :)  

yapma hocam kör cahil adam degiliz tıklıyoruz kargo takibini ürünüleriniz kargolanmıstır diyor kalıyor öyle aras kargo ile gelmesi gerekiyor aradım aras kargoyuda yok öyle bir kargo dediler tabikide kendi bulundugum ilçenin kargo bayisini aradıam müşreti hizmetleri dedigin gibi biz üreti firmayla iletişime geçicez dediler size bilgi vericez ama ne aran var ne soran

edit: mbk hocam yarın dedigin gibi yapıcam artık son çare

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

CosTeR bunu yazdı:

Dos_Attach bunu yazdı:

ben bu sorunları anlamıyorum nasıl meydana geliyor. ben o kadar alışveriş yaptım bu hepsiburada.comdan hiç sıkıntı çıkmadı 1 2 gün geç geldi ama geldi yani. 

bak hocam hepsiburada.com yurtiçi kargo yada aras kargo ile çalışır onu satın alırken sen seçiyorsun unuttunmu naptın hangisini seçtiğini :)

siteye gir yukarda benim sayfam linkine tıkla siparişlerim sayfasına geç. orada siparişini görüceksin sağda kargo takibi linkine tıkla kargon neredeyse görürsün. ha göremedinmi o zaman hepsiburada.com müşteri hizmetlerini arıyorsun siparişinin takibini yapamadığını kargonun nerede olduğunu soruyorsun (kimse demesinki telefona çıkmıyorlar geçen gün aradım 20 saniye sürmedi temsilciye bağlanmam.) o sana gereken bilgiyi vericek. ayrıca bu iki kargo şirketini arayıp hepsiburadadan aldığını söyleyip sipariş numaranı veriyorsun onlarda sana ürünün nerede olduğunu söylüyorlar kolay gelsin :)  

yapma hocam kör cahil adam degiliz tıklıyoruz kargo takibini ürünüleriniz kargolanmıstır diyor kalıyor öyle aras kargo ile gelmesi gerekiyor aradım aras kargoyuda yok öyle bir kargo dediler tabikide kendi bulundugum ilçenin kargo bayisini aradıam müşreti hizmetleri dedigin gibi biz üreti firmayla iletişime geçicez dediler size bilgi vericez ama ne aran var ne soran

edit: mbk hocam yarın dedigin gibi yapıcam artık son çare

hocam pm ile bana telefon numaranı gönder sana yardımcı olucam ben.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Bu sayfa çıkmadı mı hocam. eğer öyleyse suç hb nındır. Eğer bu sayfa çıktıysa kargo takip linki de çalışıyor ama bilgiler görünmüyorsa kargo şirketinin sucudur, her iki durumda da hb nın müdahale etmesi lazım gönderici olarak. muhattabın onlar kargo şirketi deil. sen arızalı ürünü kargoyla yollarken yolda kaybolsa hb hatayı kendinde kabul edecek mi? göndericinin sorunudur bu.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Hocam yapacağın şey bankayı arayıp işlemi iptal ettirmek, çünkü kargoyu teslim alana kadar parası henüz kesilmemiş oluyor, sadece kota konmuş oluyor, biraz garip gelecek ama bu kadar basit.

enjoy i'm vaccinated
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

AMpul bunu yazdı:

Bu sayfa çıkmadı mı hocam. eğer öyleyse suç hb nındır. Eğer bu sayfa çıktıysa kargo takip linki de çalışıyor ama bilgiler görünmüyorsa kargo şirketinin sucudur, her iki durumda da hb nın müdahale etmesi lazım gönderici olarak. muhattabın onlar kargo şirketi deil. sen arızalı ürünü kargoyla yollarken yolda kaybolsa hb hatayı kendinde kabul edecek mi? göndericinin sorunudur bu.

evet bu şekilde çıkıyor kargo takibi diyorum karşıma cıkan tek yazı ütm siparişeriniz kargoya verilmiştir bundan baska birşey yok  ne kargo numarası nede herhangibi birşey

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

CosTeR bunu yazdı:

AMpul bunu yazdı:

evet bu şekilde çıkıyor kargo takibi diyorum karşıma cıkan tek yazı ütm siparişeriniz kargoya verilmiştir bundan baska birşey yok  ne kargo numarası nede herhangibi birşey

hocam o açılan sayfa dikkat edersen kargo firmasının sayfası , hepsiburada deil. ama dediğim gibi senin muhattabım hepsiburada, kargo şirketiyle anlaşmalı olan onlar gönderici de onlar, sen ürün eline geçtimi ona bakarsın. üretici firma ile kargo firması ile işin olmaz. peşini bırakma 1700 tl girdi deyip.

edit:pardon hocam o yazının altında çıkıyor kargo bilgileri, o yazı standart baktım da şimdi, eğer elinde bir kargo takip numarası yoksa komple hb nın sucu.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

Dos_Attach arkadaşımız sagolsun bayagı ilgilendi müşreti hizmetlerini arayıp haşat etmiş adamı :D aralarında geçen muhabbeti anlatı sanırsam yarından itibaren kargo numarasını filan verirler artık o konusmadan sonra vermezlerle kesin davalık olucaz yani yada o müşteri hizmetlerindeki adam yedigi laflardan dolayı istifa eder gibi düşünüyorum :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hepsiburadadan alışverişi kestim gönderidkleri özür lokumuda işe yaramadı :)

netsiparis.com aynı gün kargo tüm ürünler :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kardeşim Deki Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunucam De Aç Bir Telefondan Ses Kaydıda Yap Yada Kameranın Önünde Biraz Tahrik Edici Konuş =)) Kızıp Sana Yalan Yanlış Şeyler Versinler Bas Git Savcılığa Şikayete Bulun Tüm Masraflarda Götlerine Girsin Hiç Uğraşma Kendinide Kasma

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

kargoya yeni vermişlerse kargo takip numarası henüz çıkmamıştır. yarın da bekle eğer kargo takip no çıkmazsa o zaman yasal işlem başlatırsın. 7-8 bin tl lik alışveriş yaptım herhangi bir problem yaşamadım. ufak tefek şeyler oldu ama hepsini hallettiler.

Naber la?
Toplam Hit: 2607 Toplam Mesaj: 21