folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada Üzerinden Bedava Kulaklık (150Tl)

Hepsiburada Üzerinden Bedava Kulaklık (150Tl)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Selam Dostlar, başıma gelen felç bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. 

hepsiburada.com üzerinden geçtiğimiz cuma günü sabahtan kulaklık sipariş verdim. p.tesi günü tekrar kontrol ettiğimde ürün halen hazırlanıyor aşamasındaydı. neyse müşteri hizmetlerini arayıp halen kulaklığım kargoya verilmemiş ürünümü iptal edin dedim. neyse bunlar iptal ettiler paramı aldım. hemen sonra aynı kulaklığı dr üzerinden tekrar sipariş verdim. aradan 15 dk geçti hepsiburada.com dan sipariş verdiğim kulaklık gelmiş. sonra drden sipariş verdiğim kulaklığımı da iptal ettim. onun da parasını aldım. kulaklık öyle bedavaya gelmiş oldu. arayan soran yok. ama kulaklık satıştan kaldırılmış :)

kulaklıkta geçen bir arkadaş konu açmıştı güzel diye. ondan görüp sipariş vermiştim.

http://www.hepsiburada.com/sennheiser-mm-30i-mikrofonlu-iphone-kulakligi-siyah-p-HBV000005BXKN

sizin de başınıza gelen bu tarz bir olay var mıdır?

bu kadar yorumdan sonra müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettim.  onlar da ilgili kişileri uyaracaklarını ve konuyla ilgili daha sonra bilgi vereceklerini belirttiler.

benimde bu siteden dilim yanmıştı. lazer sipariş verdim. ürün içinde eksik çıktı. 1 ay uğraştım, öyle iadeyi aldılar. ama diğer arkadaşlarımın dediği gibi bizde onlar gibi davranırsak ne farkımız kalır? insanlık bizde kalsın. 

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. 

saygılar

@Mod: Konuları doğru kategorilere açmaya özen gösterelim

Sadelik demek güzellik demektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bedava değil, haram mal. Sistemsel hatadan dolayı olmuş bir şey. Hepsiburada depoda ki her malın giriş ve çıkışlarını tek tek kayıt ediyordur. Sayım sırasında eksik çıkarsa sorumlu elemandan keserler. Yerinde olsam arar söylerdim durumu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek

Var kardeşim. n11'den ram almıştım. Ürün geldi. 1 ay sonra aynı ürün tekrar geldi. Tabi ben üzerine yatmayıp satıcıyı aradım. Karşı ödemeli olarak tekrar kargoladım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

nice insanları mağdur ediyorlar 150 liracık da onlar mağdur olsun çok mu. güle güle kullan para isterlerse 1 kuruş verme. haram filan takılma sorumlu elemanın da g.koyim işlerini düzgün yapsınlar.

:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

nice insanları mağdur ediyorlar 150 liracık da onlar mağdur olsun çok mu. güle güle kullan para isterlerse 1 kuruş verme. haram filan takılma sorumlu elemanın da g.koyim işlerini düzgün yapsınlar.

İki şekilde de mantıklı :D 150 lira senin için küçük bi paraysa arayıp ödemeyi yap hocam. Ama değilse, yani ihtiyacın varsa boşver :D 

2.önerim : Tweet atabilirsin, mentionla iptal ettiğim kulaklık elime ulaştı. Bana hediye ettiğinizi varsayıyorum de.  :D En azından söylemiş ol.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

iade et etik değil

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

ülke tepesindeki adamlara hırsız diyip geri vermemek manidar olur hocam. bunun dinle hakla ilgisinden önce insani olarak etiksizliğini düşünün ve ona göre hareket edin bence.

ekleme: yazdığım ilk cümle müride özel değildir, genel alınabilir herkes

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    Lambo bunu yazdı

ülke tepesindeki adamlara hırsız diyip geri vermemek manidar olur hocam. bunun dinle hakla ilgisinden önce insani olarak etiksizliğini düşünün ve ona göre hareket edin bence.

+

Her insan hata yapabilir, sırf bu siparişten dolayı bir çalışandan 150 tl kesilecek. O çalışanın üzüntüsüne değmez.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Binlerce kişiye soktukları kazıkların yanında hiç birşey bence bu miktar. Ambalajı açılmış belki de kullanılıp iade gelmiş ürünleri sıfır diye yiteliyorlar. Çok iyi olmuş oç evlatlarına. Hiç ses etme hocam. Kimden çıkıyorsa çıksın. 

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bedava değil, haram mal. Sistemsel hatadan dolayı olmuş bir şey. Hepsiburada depoda ki her malın giriş ve çıkışlarını tek tek kayıt ediyordur. Sayım sırasında eksik çıkarsa sorumlu elemandan keserler. Yerinde olsam arar söylerdim durumu.

+1

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    marad10a bunu yazdı
    Lambo bunu yazdı

+

Her insan hata yapabilir, sırf bu siparişten dolayı bir çalışandan 150 tl kesilecek. O çalışanın üzüntüsüne değmez.

o çalışan oç evlatları neden sıfır ürün diye kullanılmış ve ambalajının anası zikilmiş şekilde mal gönderiyorlar ? Vicdanları sızlamıyor mu? bunu da düşünmek lazım bence.

next next next install
Toplam Hit: 4852 Toplam Mesaj: 46
beleş hepsiburada kulaklık