folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada Üzerinden Bedava Kulaklık (150Tl)

Hepsiburada Üzerinden Bedava Kulaklık (150Tl)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı
    Lambo bunu yazdı

ülke tepesindeki adamlara hırsız diyip geri vermemek manidar olur hocam. bunun dinle hakla ilgisinden önce insani olarak etiksizliğini düşünün ve ona göre hareket edin bence.

ekleme: yazdığım ilk cümle müride özel değildir, genel alınabilir herkes

+

Her insan hata yapabilir, sırf bu siparişten dolayı bir çalışandan 150 tl kesilecek. O çalışanın üzüntüsüne değmez.

o çalışan oç evlatları neden sıfır ürün diye kullanılmış ve ambalajının anası zikilmiş şekilde mal gönderiyorlar ? Vicdanları sızlamıyor mu? bunu da düşünmek lazım bence.

adamlar oçluk yapıyor diye sizde mi oçluk yapmalısınız yani bu mu vizyon? bir hakaret etmiyorum senin cümlenle soru soruyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Binlerce kişiye soktukları kazıkların yanında hiç birşey bence bu miktar. Ambalajı açılmış belki de kullanılıp iade gelmiş ürünleri sıfır diye yiteliyorlar. Çok iyi olmuş oç evlatlarına. Hiç ses etme hocam. Kimden çıkıyorsa çıksın. 

ne kadar ADİL, ve ADALET'lisin sen öyle.

@Uveys Kapitalizm o kayıp kullaklığın parasını bir şekilde alır, senden almaz belki, lakin o siparişi hazırlayan EMEKÇİ'den keser, Hepsiburada'nın bi kaybı olmaz.

Arada kaynar diye düşünüyorsan, yanlış düşünürsün bu tarz olayları takip edecek sistemleri mevcut. Seni arayıp parasını istemezler tabiki, sipariş takibindeki depo/operasyon ekibine fatura ederler. Yapman gereken ve ETİK olan iletişime geçip bildirmen, senden ücretini isteyebilirler veya hediye edebilirler bu onlara kalmış.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Lambo bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı
    Lambo bunu yazdı

ülke tepesindeki adamlara hırsız diyip geri vermemek manidar olur hocam. bunun dinle hakla ilgisinden önce insani olarak etiksizliğini düşünün ve ona göre hareket edin bence.

ekleme: yazdığım ilk cümle müride özel değildir, genel alınabilir herkes

+

Her insan hata yapabilir, sırf bu siparişten dolayı bir çalışandan 150 tl kesilecek. O çalışanın üzüntüsüne değmez.

o çalışan oç evlatları neden sıfır ürün diye kullanılmış ve ambalajının anası zikilmiş şekilde mal gönderiyorlar ? Vicdanları sızlamıyor mu? bunu da düşünmek lazım bence.

adamlar oçluk yapıyor diye sizde mi oçluk yapmalısınız yani bu mu vizyon? bir hakaret etmiyorum senin cümlenle soru soruyorum.

Eğer bu site n11 - gitti gidiyor - istanbul bilişim - epttavm siteleri olsa canı gönülden arayıp ürünü teslim ederdim. Ama işin ucunda hepsiburadaoçların olunca işler değişiyor. Kasten millete sokmaya çalışıyorlar. Bunların yaştığını gearbest aliexpres amazon bile yapmıyor adamlaar umursamasa hiç bişey yapamaz kimse malın üstüne yatarlar ama öyle değil adam gibi gönderiyorlar. Bu kanı bozuklara mail atıyoruz sosyal medyadan yazıyoruz yeminle yorumlarımı siliyorlar. 1233 liraya anakart işlemci aldım resmen kullanılmış mal gönderdiler kutu geldiğinde dersin üzerinden tır geçmiş. ürüne yorum yapıyorum yorumumu onaylamıyorlar mesaj atıyorum cevap vermiyorlar vs. kasti yapıyorlar. diğer siteleri de kullandım hiç birisi böyle değil

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Binlerce kişiye soktukları kazıkların yanında hiç birşey bence bu miktar. Ambalajı açılmış belki de kullanılıp iade gelmiş ürünleri sıfır diye yiteliyorlar. Çok iyi olmuş oç evlatlarına. Hiç ses etme hocam. Kimden çıkıyorsa çıksın. 

@Uveys Kapitalizm o kayıp kullaklığın parasını bir şekilde alır, senden almaz belki, lakin o siparişi hazırlayan EMEKÇİ'den keser, Hepsiburada'nın bi kaybı olmaz.

Arada kaynar diye düşünüyorsan, yanlış düşünürsün bu tarz olayları takip edecek sistemleri mevcut. Seni arayıp parasını istemezler tabiki, sipariş takibindeki depo/operasyon ekibine fatura ederler. Yapman gereken ve ETİK olan iletişime geçip bildirmen, senden ücretini isteyebilirler veya hediye edebilirler bu onlara kalmış.

Devlet adaleti düzeni sağlayamıyorsa kişi kendi adaletini sağlayabilir buna hakkı vardır. bir üstteki yorumumu oku.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

https://youtu.be/hp9t6U4y_2Y?t=20s

Şaka şaka, iade ederdim yerinde olsam.

Kumanaga tarafından 01/Kas/17 13:11 tarihinde düzenlenmiştir

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Bu konuda iade etme diyen kim varsa biraz delikanlı ise bu sitede bir daha din siyaset ahlak üzerine olan konularda yorum yapmaz. 

Ayrıca diğer arkadaşlara da bu arkadaşlar ile herhangi bir temaslarında dikkatli olmasını öneririm. 

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Devlet adaleti düzeni sağlayamıyorsa kişi kendi adaletini sağlayabilir buna hakkı vardır. bir üstteki yorumumu oku.

Hepsiburada'yı Mahkemeye verdin mi? veya Tüketici Mahkemesine gittin mi?

Devlet kanunlar ile senin neler yapabileceğini belirtmiş mi, belirtmiş. Bunun dışında hangi hak? herkes kendi adaletini veya kendine göre adil olanı yapmaya kalkarsa kamu düzeni veya devlet ne anlama gelir, devlet/otorite niye var o zaman?

"Devlet adaleti düzeni sağlayamıyorsa kişi kendi adaletini sağlayabilir buna hakkı vardır" öyle bir dünya yok, nerden okudun bunu. Adalet arayacaksan bunu kanunların belirlediği ve hukuk içerisinde arayacaksın.

10 yıldan fazladır HP den alışveriş yaparım hiç bir sorun yaşamadım. Hep ürünlerim zamanında ve sağlam geldi, iade ettiklerim oldu hiçte sorun yaşamadım.

Sana hatalı ürünler veya siparişler gelmiş olabilir belki KARMA'nın işidir. Sana tavsiyem HP'den ürün alırken tedarikçinin kim olduğuna bak ;)

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

dini açısından ziyade etik değil, nedense milletimizde şöyle bir kanı var sanal olduğu için helal ve etik ama aynı ürünü bi mağazada yanlışlıkla poşetinize koysalar gider geri iade edersiniz :) sanal olduğu için kimse hesap sormaz bitti gitti ...

Ignorance is bliss.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    MuTReFT bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Hepsiburada'yı Mahkemeye verdin mi? veya Tüketici Mahkemesine gittin mi?

Devlet kanunlar ile senin neler yapabileceğini belirtmiş mi, belirtmiş. Bunun dışında hangi hak? herkes kendi adaletini veya kendine göre adil olanı yapmaya kalkarsa kamu düzeni veya devlet ne anlama gelir, devlet/otorite niye var o zaman?

"Devlet adaleti düzeni sağlayamıyorsa kişi kendi adaletini sağlayabilir buna hakkı vardır" öyle bir dünya yok, nerden okudun bunu. Adalet arayacaksan bunu kanunların belirlediği ve hukuk içerisinde arayacaksın.

10 yıldan fazladır HP den alışveriş yaparım hiç bir sorun yaşamadım. Hep ürünlerim zamanında ve sağlam geldi, iade ettiklerim oldu hiçte sorun yaşamadım.

Sana hatalı ürünler veya siparişler gelmiş olabilir belki KARMA'nın işidir. Sana tavsiyem HP'den ürün alırken tedarikçinin kim olduğuna bak ;)

siz adaletinizi bağlı bulunduğunuz siyasi  bağlantılarla sağlıyor yada torpilinizi yapıyor olabilirsiniz. Devletin kamu düzenini sağlayamadığı alenen görüyoruz. gerek 15 temmuza neden olan terör örgütüne destek vermekle gerekse sonraki süreçde terör örgütü liderlerinden övgü ile bahsedenlerin hala yönetimde kalması ile gerek pkk terör örgütünün liderinin yakınlarının meclise sokulmasıyla gerek tecavüzcülerin dışarda kalmasıyla gerek yönetimdeki kişilerinin tüm akrabalarını yanına yöresine  göreve atamasıyla gerek gerek gerek bu böyle sürer gider.  Bazıları kamu düzenini alenen isteyerek ve küstahça bozacak bunu alenen yapacak biz de seyirci mi kalacaz? Girin bakın şikayet sitelerine hepsiburada başı çekenlerden. Bunu neden yapıyor ? Kimse itiraz etmiyor edenlerin bir kısmı alırken hakkını alamayanlar da oluyor. Denetçi nerede? Kişi hakları savunucusu görevindekiler nerede ya da öyle bir şey var mı? HP den kastın kim billmiyorum ben HB den alısveris yaşyım ve TEDARİKÇİ = HEPSİBURADA . Normal şahıs satıcı değil.  Bana gönderilen ürün zaten gelmiş hali ile iade koşullarını sağlamaz şekilde geliyor.

Hepsiburadanın instagram hesabına gir bak yorumlara. İnsanlar lanet ediyor. burda saçma sapan beleşten konuşma ! sana kanıt veriyorum yürü git bak sosyal medyaya 1 tane memnun adam göremezsin. Şunu bir söylesene, satıcı istediği gibi at koşturacak kullanılmış zedeli ürünü bana gönderecek gelmiş hali iade koşullarını sağlamayacak ve bunu her 10 kişiden 9 una yapacak kime sokarsak kardır anlayışı ile hareket edecek şikayetler zaten gırla ve biz bunlara dürüst davranacaz öyle mi?   hım ok.

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

İade etmen en makul yoldur. Etmezsen de senden bir sekilde cikmasi cok muhtemeldir.)

Toplam Hit: 4864 Toplam Mesaj: 46
beleş hepsiburada kulaklık