folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada.Com Ürün Aldım Kargolanmadı 7 Gün Oldu

Hepsiburada.Com Ürün Aldım Kargolanmadı 7 Gün Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Kargolar patlak.. Gidip almam çarşının göbeğinde.   Şehir dışından 1 günde geldi.  Eve getiremediler . 

Bakalım ne zaman getirecekler 

o iptal etme olayıda paranı cepte 1 gün fazla tutabilme olayı . trend  y0l bunu en çok yapan firma . 30+ gün bekletip iptal etmediklerini bilirim . ş3refsizler

buda geçen hafta bizim burda kargo dan bir ss  :)

samaccc tarafından 12/May/20 14:18 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

N11 den gecen hafta ürün aldım.normalde çarşamba günü kargoya verilmesi gerekiyordu.yarın 2 hafta olacak hala bekliyor.mesaj attım ürünü kargoya teslim ettiklerini fakat yoğunluktan dolayı sıraya aldıklarını bu hafta başında göndereceklerini söylediler.böyle bişey olabilir mi ki?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

En son müşteri hizmetlerini aradım son çare olarak ürün kalmadı dediler satıcının elinde ücret iadesi yapacaz dediler. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Facebook da kargo merkezlerinde paylaşılan fotoğraflar var. Bi bakın derim : ) 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

beyler kargo şirketleri patlamış durumda..

kasıtlı birşey yok.

ayrıca sipariş verirken teslim süresi kaç gün gözüküyordu

Hatasız Kod Olmaz... :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Sorun  kargo şirketlerinde değil bu aşamada. Kargo şirketine daha teslim edilemiyor ürün.  Satıcı bekleme olayları çok okuyor. Hepsiburada satıcısı olan ürünlerde değil genelde başka satıcılarda çok oluyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

hepsijet denilen bir kargo firması varmış aman yarabbi 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kargo şirketlerinden ziyade Hepsiburada patlamış durumda. Önüne gelen satış yapıyor. Son günlerin gözdesi boş kargo yollamak :

https://www.sikayetvar.com/hepsiburada/hepsiburada-ocakexpresscmtrr-bos-paket-gonderimi

https://www.sikayetvar.com/hepsiburada/hepsiburada-kargonun-icinde-urun-yok

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

Klima aldım. Ayni gün kargoya verdiler. Sözde bugün teslim yazıyordu. Bakalım ne zaman gelecek. Kargo takip kodu ilk 2 gün göründü. Şuan o bile gözükmüyor.

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Mezantalac bunu yazdı

Klima aldım. Ayni gün kargoya verdiler. Sözde bugün teslim yazıyordu. Bakalım ne zaman gelecek. Kargo takip kodu ilk 2 gün göründü. Şuan o bile gözükmüyor.

Gelse bile kurulum için ekip beklemek zorundasın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2273 Toplam Mesaj: 26
gamers_arena kargo hepsiburada