folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Hepsiburada'dan Alınma İphone Servise Gönderme İşlemler Nasıl

Hepsiburada'dan Alınma İphone Servise Gönderme İşlemler Nasıl

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Eşime aldığım iphone 7 de şebeke sorunu, konuşurken karşıya ses gitmiyor (çoğu zamanda cızırtı)batarya 4 saatte bitiyor, şarj kablosu kopma noktasında :)

Daha önce apple hiç telefon göndermedim , direk apple a mı kargoluyoruz sitelerindemi destek talebi oluşturuluyor?

Malatya da yetkili servis baktım göremedim

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1. iPhone'u bul kapatıp cihazı sıfırlayın içinde özel veri kalmasın.

2. Ekran kilidi varsa bir kağıda yazıp cihaz ile birlikte verin ki sonra açamadık deyip geri göndermesinler.

3. https://getsupport.apple.com/?caller=arshw&locale=tr_TR adresinden sana en yakın Apple servislerine ulaşabilirsin.

Cihazda çok sorun var muhtemelen tamir ile uğraşmayıp yeni cihaz verirler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

1. iPhone'u bul kapatıp cihazı sıfırlayın içinde özel veri kalmasın.

2. Ekran kilidi varsa bir kağıda yazıp cihaz ile birlikte verin ki sonra açamadık deyip geri göndermesinler.

3. https://getsupport.apple.com/?caller=arshw&locale=tr_TR adresinden sana en yakın Apple servislerine ulaşabilirsin.

Cihazda çok sorun var muhtemelen tamir ile uğraşmayıp yeni cihaz verirler.

eyv hocam buldumm malatya da varmış servis, bu dediklerinden baska faturaya gerek varmı evde bulmam lazım yoksa tek imei kabul ediyorlarmı apple bilgin varmı hocam

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Faturaya gerek yok. İmei numarasından her şeyi çıkıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Faturaya gerek yok. İmei numarasından her şeyi çıkıyor.

eyv hocam sağol hallettim sıfırladım da telefou

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Bu sorunları genelde yeniliyorlar yeni telefon gelecektir.. 7'de de çokça oluyordu diye biliyorum..

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Bu sorunları genelde yeniliyorlar yeni telefon gelecektir.. 7'de de çokça oluyordu diye biliyorum..

şu dolar şartlarında zannımca tamir ederler , ayfon bile olsa yeni kapalı kutu tel verirse aha buradan yazarım ama zor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

şu dolar şartlarında zannımca tamir ederler , ayfon bile olsa yeni kapalı kutu tel verirse aha buradan yazarım ama zor

Apple kapalı kutu cihaz vermiyor. Senden aldığı cihazında sorunlu kısımlarını fabrikada yenileyip sıfır kasa olarak başkasına değişim cihazı olarak verecek. Değişim cihazları orjinal gibi el değmemiş cihazlar değil. Ha diğer markaların yaptığından mantıklı bir olay. Cep telefonuna tamirci eli değdi mi bir daha dikiş tutmuyor cihaz.

https://www.youtube.com/watch?v=AYshVbcEmUc

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Apple kapalı kutu cihaz vermiyor. Senden aldığı cihazında sorunlu kısımlarını fabrikada yenileyip sıfır kasa olarak başkasına değişim cihazı olarak verecek. Değişim cihazları orjinal gibi el değmemiş cihazlar değil. Ha diğer markaların yaptığından mantıklı bir olay. Cep telefonuna tamirci eli değdi mi bir daha dikiş tutmuyor cihaz.

https://www.youtube.com/watch?v=AYshVbcEmUc

anladım hocam o zaman değişseler daha iyi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Apple Malatya diyorki bu tip swam telefon yok birebir değişiö dediler 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Apple Malatya diyorki bu tip swam telefon yok birebir değişiö dediler 

Demek ki ellerinde değişim cihazı yok. Normal sıfır cihaz verecekler. Öyle diyorlarsa kutusunu gözünün önünde açtır hocam. Değişim cihazları düz beyaz bir kutuda gelir oradan anlarsın.

Toplam Hit: 1952 Toplam Mesaj: 20
ayfon