folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Her Şeyi Konuşuyozda Şu Kopya Çekme Konusu...

Her Şeyi Konuşuyozda Şu Kopya Çekme Konusu...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    beyler T.C de bildiğiniz gibi okumayana rahat bi yaşam yok..
    bizde bu zorlu yolda her şeyi yapıyoruz filan filan...
    AMA NE KADAR COK KOPYA CEKERSEK O KADAR İYİ DEİL Mİ?..
    şimdi bu konudaki prof arkadaşlardan deneyimlerini bizimle paylaşmalarını diliorum..
    bence tecrübe burdadır hadi beyler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Niçin kopya bir türlü anlam veremediğim şey okulda da boyleydı yahu adam gibi oturup çalışacağınıza kalkıp kopya neden anlamıyorum zaten okumayıp işin kolayına kaçıyoruz herzaman emınımkı bır suru burda kopya nasıl çekılır dıye yazı yazılacak

Ama oturupta adam akıllı gününde çalışsan ne kopya çekmeye gerek duyarsın oyle deilmi arkadaşlar aman sözüm kaide alınmaz ne biliyorsanız öyle yapın :)

CeLeKatireJeotuzbeş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    abi psikopat arkdaşlar olduğu yerde ne gezion sen ya
    bunlar işimize yaricak heralde
    ne biçim öğrencisin anlamam
    neyse beyler siz kafaya takmayın
    (zaten matematikçi filan yazıo)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek
    şimdi geçen gün yazılı vardı fizikden dalgalar konusu birde merceklerden bıraz mercekler ıyıydı dalgalra calıscaktım su dalgası ısık dalgası flan ama dersde 1 ay boyunca konuyu hıc dınlemedım defterde tutmaım arkadastan fotokopı cektırdım
    neyse yazılıdan bi önceki gün deyiz şimdi evdeyim öğle yemgı yedım bıraz müzık dıinledım sonra yattım saat 5di yattıgımda sonra kalktım 22:13 bıraz daha oyalandım yatakda sonra gittim gene açtım discmanı actım sarkı dınlıyorum bı yandanda fizik malzemerı hazırladım saat 23:00 oldu tamam çalışırız bakalım düşünceleriyle butunleşik ( daha önce cook sabahladım) tv actım (aslında hıc ıslemem) saatt 01:10 uykum geldı ders kıtapları hazır calısacak adam beklıyor ben yattım uyudum saatı 4 e kurdum 7 de okula gıdecem 3 saat calısayım dedım( verımlı calısırız hallolur gıbı moral verdım kendıme ve yattım saat 4 kalktım ılerlettım 5:15 gene kalktım sonra 6 ya kurdum sabah altıda 1 saat guzel bı goz gezdırecek 45 alacaktım 6 da kalkısımla telefonu kapayısım bır oldu cok tatlı uykum var dı yaaa uyudum evet vahşi bi şekilde uyudum saaat 7 oldu kalktım hazırlandım kafam bın turllu düşünce ne yabsakda 0 almasak flan okula gıttım neyse yazılı 3 ders ılk 2 ders+ tenefus yanımdakı arkadas formullerı yazmıs (dalgalar işte) bende bi kaç baktım ben yazsam kullanamıyacam o kadar sıfır yane amg dedım yazılısaatıne kadar merceklere destek verdım
    bısmıllah yazılıya gırdık A-'LI B'Lİ deilmiş ohhh dedimdi tam da ama oda ne yandakı cocukla aramıza 2 tane canta koydu bı pok gorunmuo neyse mercek sorularını yabtım 3 tane sonra dalga boyunu sormus 2 tane onları yabtım (saolsun kolay sormus) dıgerlerı tamamen benden uzak sorulardı anlam ifade edmıyorlardı sınav suresı 45' 25 dk bıttı benım sorular yandakı cocuka durttum olum gostert cam kenarındaydık sol ataradan arkadan ıkıncı sıra hoca onun onunu gormuyo bende eglınce gormuyo o sekılde bı yerde eved operasyona basladım takır takır gecırıyodum kalan sorulardan ikincisini ki tak tuk tak tuk tak tuk -- olum neden bakıyosun arkadasına --he hü a nne ellerim bom bosa yuregımde yaşlar la deil tabı ılk defa yakaldı yaw zaten bısı yabamıyacaktım 45 geşse yeterdı yalvarmadım hocaya verdım gectım sınav acıklanmadı daha da45 almışım dır yaw şimdi geçen gün yazılı vardı fizikden dalgalar konusu birde merceklerden bıraz mercekler ıyıydı dalgalra calıscaktım su dalgası ısık dalgası flan ama dersde 1 ay boyunca konuyu hıc dınlemedım defterde tutmaım arkadastan fotokopı cektırdım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Kerem hocama katılıyorum,bazıları gecelerce çalışırken sen emek etmeden kopya çekerek yüksek not alıyorsan bu bir haksızlıktır. Eğitim sistemimiz çarpık zaten,ezberci bir sisteme dayalı,bari gençlerimiz biraz okusunda birşeyler öğrensin,sap gibi hiçbirşey anlamadan okulu bitirmenin ne anlamı var.O zaman neden okul okuyorsunuz ki? Amaç sadece bir diploma mı? Eğer böyleyse yazıklar olsun o kişilere

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kopyalarda teknolojiden faydalan,printer çıktısı al hem daha okunaklı olur hem daha az yorulursun.5x6 boyunda olsun kağıtların bacak bacak üstüne at arasına koy yada götünün altına koyma taktiği uygula 1 kopyadan bi tane daha çıkart yere düşer falan almakla uğraşma
    sonuna kadar kopya çek çektir sistemi gece ders çalışanı siktir et en baba yol kopyadır.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hoca o baba yol değil namussuz bir yoldur

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    W-H-T
    W-H-T's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    silahsız asker kopyasız ögrenci olmaz :):):) lam kim ders çalışır a.q ünide bile kopya a.q bende ilk okuldan kalma bi alışkanlık iyiiişe yarıyoo oo saçma konulara ayırcak saman mı var çocukken cilli oynardıkk orta okula geldiik top peşinde koştur lisede prof topçu oldukk eh tabi netle tanıştık lise 1 de he ünide kız peşinde koştukk derse ayırcak sman bulamadım be:):):)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    abi onlar bayat
    daha yaratıcı şeyler bekliyorum...
    (kravat içine sokma,asatat kalemle duvarlara yazma,cekete toplu iğneyke kağıt yapıstırma...)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    abi bn kopya pek çekmem ama hiç çekmem demiyorum
    çekeceğim zamanda benim güzel silgimin üzerine yazıyorum
    bide ambalaj kağıdını üstüne çektinmiydiiii hiç bi hoca anlamaz garanti weririm
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Bizim fizik hocamız soyledı aslında dunyanın en zeki insanları bizden çıkar diyor ama bızım ınsanlarımızın aklı hep kurnazlığa yatıyo kımse aklını o yönde çalıştırmıyo anlıyan anladı ne demek ıstediğimi neyse türkiyede ileri derecede zeki insanlar var buna emınım ah bıde buna kafayı harcıyacağımıza ders çalışıp iyi birer faydalı genç nesille yetiştirse bu memleket ayrıca bu kelimeyi soylemıycem neyse kafanızı takmayın bu konuya son mesajım olacak byes :)

CeLeKatireJeotuzbeş
Toplam Hit: 6374 Toplam Mesaj: 28