Herkes Site Hackliyecek.. Burda!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Hemen sazan gibi atladınız di mi :)
    Hani böyle binlerce site hackler(!) ya.. nasıl olur o iş? işte onu anlatacam. Aslında bebek bile yapar bunu, hacktende sayılmaz.. Cyber-warrior gövde gösterisinde exploit + fso diye bir terim varya o işte bu hack yöntemi ki biz buna eziklik diyoruz. Bu ezik olayı anlatcam. 6 yaşındaki çocukta yapar kısaca bunu yapan hacker olmaz. Hemen havalanmayın :) Ama hackten çakmayan dostlarınıza hava atabilirsiniz.. :) (bknz Davs kullanan Cw elemanlarının, cahil cw uyeleri üzerindeki etkisi..)

IIS açığının program haline Davs denir. Davs programı sayesinde otomatikman hostta sayfanızı yuklersiniz. yani www.siteadi.com/sayfaniz.htm bazı sitelerde asp de kabul eder o zamanda FSO yüklersiniz böylece serverdaki bütün siteleri hackelr(!) siniz.

Uyarı: Bu olay sadece asp sitelerde olur. O da eski asp sitelerde, her sitede olacak diye aratmayın. Bu programın mantığı defacelemek için site arar genelde eski ve ezik sitelerde olur...

Programın Linki: http://www.fistandantilus.somee.com/iis5davScan-xploit.zip

Evet öncelikle programı açıp aşşağadıkai işlemi yapıyoruz.

Şimdi kendimize "hacked by" Tarzı bir index hazırlıyoruz html olacak. Html kodları Kopyalayıp...

Index kodumuzuda hazırladık sıra geldi www.siteadi.com/sayfamiz.htm yi atamakta:

Evet sıra geldi indexi atmakta Scan diyoruz ve deface miz oluyor:

Ve aşşağıda gördüğünüz gibi deface lendi. Link'de bakabilirsiniz:

Site Adresi: http://www.eventsplace.com/fistan.htm

Evet arkadaşlar davs ne kadar ezik birşeymiş gördünüz. Bebe bile yapar. Diğer forumlarda davsla gövde gösterisi yapanlara gönül rahatlığı içinde "zuhahua eziğe bak!" şeklinde daşşak geçebilirsiniz. Aman sizde daşşak çocuğu olmayın :)

Fistandantilus® -2005

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek
    hoja ben anlamam zaten hack mack de. bi bakiim dedim bu kadar kolay mı diye. benim antivirüs uyarı veriyo. kıllık çıkartmasın. anlıycaan lamer bile diiliz :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek

helal len tolga :D ii hazırlamışın dökümanı..

Bırak Şimdi imzayı :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek
    krallllllllllllllllllll
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

eywallah eser yazarım ben 8)

hocam şimdi ben cahil uyeler var onun için dedim hani 982354121 site hacked diye konu açıyorlar sora herkes helal olsun siyor ya o açıdan. Ama isteyende kızlara hava atar böyle :P ya da gidersiniz Cw nin foruma, kafir sitesi bunlar hackledik diye yazın 10 sayfa selametle allaha emanet ol diye dualar alırsınız. Cennet garanti :P[töbe töbe şimdi tbt nin server çarpılcak :( ]

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anoson
    anoson's avatar
    Erkek
    dogru sölüosun hacım bir günde 500 site hack hade ba! bunun gibi bissürü mass tool var ama en cok kullanılanı bu .bu şekilde hack! yapan bi adam cogu kez nereyi hackledigini bile bilmiodur bırak sitenin icerigini. ayrıca www.siteadı.com olarak girincede hacklenmedigini gorursunuz.Fistan baba gzl döküman olmuş millet kanmasın böle şelere ehe bu arada indexe bittim 

Ufalandım ellerinde yere düştüm.. günah oldum...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    truvaa
    truvaa's avatar
    Erkek

Gorunuyo dostum :) tam noktaya deyınmıssın vala fıstan..bunu yapan hemen kendını hacker sanıyo yaa ben cok bılıom havalarına gırıo anlatamam sıze :)

Bu arada resımler gozukuoo...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya gözünüzü sevim sadece program kullanarak asla site hackleyemezsiniz..ohh programa ip yi girin siteyi hacklesin..var mı öyle yağma...Kanmasınlar kanmasınlar bizi öldük sanmasınlar çahin olduk yücelerde söyleyin ağlamasınlar...acıyı bal eylemişiz ölümü yar eylemişiz güzel olanı sevmişiz söyleyin ağlamasınlar...sorun bizi uçan kuşa yıldızlara dağa taşa sorun EĞİLMEYEN BAŞA söyleyin ağlamasınlar...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

computerwolf bunu yazdı:

ya gözünüzü sevim sadece program kullanarak asla site hackleyemezsiniz..ohh programa ip yi girin siteyi hacklesin..var mı öyle yağma...Kanmasınlar kanmasınlar bizi öldük sanmasınlar çahin olduk yücelerde söyleyin ağlamasınlar...acıyı bal eylemişiz ölümü yar eylemişiz güzel olanı sevmişiz söyleyin ağlamasınlar...sorun bizi uçan kuşa yıldızlara dağa taşa sorun EĞİLMEYEN BAŞA söyleyin ağlamasınlar...

Hoca dene bakalım bu davsla oluyor mu olmuyor mu. Gerçi hackten saymıyorum ben onu ama yeniyseniz ego tatmin etmek istiyorsanız alın uygulayın..(download linkinin içinde 171 adet hedef site var..)

Not: resimler gözüküyor

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek
    boyle asp siteleri listesini var mı daha!
Toplam Hit: 28643 Toplam Mesaj: 80