Herkes Site Hackliyecek.. Burda!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkut
    ilkut's avatar
    Erkek
    Hoca Hacklenebilecek sitelerin listesini yapmışsın..Varmı Bi programı ?onunda

www.gencsiviller.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    hocam biz burda ne alattık baştan sona oku göreceksin varmıymış yokmuymuş..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek
    Fistandantilus bunu yazdı:

eywallah eser yazarım ben 8)

hocam şimdi ben cahil uyeler var onun için dedim hani 982354121 site hacked diye konu açıyorlar sora herkes helal olsun siyor ya o açıdan. Ama isteyende kızlara hava atar böyle :P ya da gidersiniz Cw nin foruma, kafir sitesi bunlar hackledik diye yazın 10 sayfa selametle allaha emanet ol diye dualar alırsınız. Cennet garanti :P[töbe töbe şimdi tbt nin server çarpılcak :( ]

zahhaah ahahaha harbi ha..

Bırak Şimdi imzayı :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    Fistandantilus bunu yazdı:

eywallah eser yazarım ben 8)

hocam şimdi ben cahil uyeler var onun için dedim hani 982354121 site hacked diye konu açıyorlar sora herkes helal olsun siyor ya o açıdan. Ama isteyende kızlara hava atar böyle :P ya da gidersiniz Cw nin foruma, kafir sitesi bunlar hackledik diye yazın 10 sayfa selametle allaha emanet ol diye dualar alırsınız. Cennet garanti :P[töbe töbe şimdi tbt nin server çarpılcak :( ]

heheheh cennet garanti ha :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    arkdaş ne egosu ne yenisi...dedemin zamanından kalma en son 2 sene önce güncellenmiş siteleri mi hacklican onunla

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yilmaz
    yilmaz's avatar
    Erkek
    arkadaşlar burdaki index e kendi fake mail inizi basın ki girenler şifrelerini alalım diimi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yilmaz
    yilmaz's avatar
    Erkek

http://www.redalder.com/hack.htm ben burayı yaptım zaten site hack lenmiş.ya bide mesela sadece burda yani bunu yazarasak giriyo siteye girdiğimizde direk karşımıza çıkmaz mı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    Wallpaper baya guzel yollasana bana
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    yilmaz bunu yazdı:

http://www.redalder.com/hack.htm ben burayı yaptım zaten site hack lenmiş.ya bide mesela sadece burda yani bunu yazarasak giriyo siteye girdiğimizde direk karşımıza çıkmaz mı

Hangi zekaya sahip insan hack.htm ye girip hotmail şifresini girer :) ha bu arada fake yerini heryerde yayınlama. Şimdi ben denyo4 ile hac.htm ye girip surekli giriş yapsam snn mailine(saman1990_2@hotmail.com) mail bomb olur. Alın size manyaq mail bomber :P

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacker_eh
    hacker_eh's avatar
    Erkek
    slm arkadaslar ben yiniyim ilk yazdigim
Toplam Hit: 28721 Toplam Mesaj: 80