Herkesten Rica

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kendi beğendiğiniz kitapları ve albümleri, olumlu/olumsuz eleştirilerinizle birlikte bizimle paylaşırsanız sevinirim... Herkes kendi zevkini paylaşsın, belki okumadığımız nice güzel kitaba, dinlemediğimiz nice güzel albüme ulaşma şansımız olur böylece...

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    güzel bi fikir criminal benden  bitane roman. mine artunun  ZULAsı değişik bi roman.5 kişi bi yerde farklı beş kişi başka bi yerde iki farkli  mekanda geçiyor tam bi matruşka tavsiye ederim

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moonspell
    moonspell's avatar
    Erkek

tuna kiremitci--- bu işte bir yanlızlık var

lance armstrong ---- yaşama cevrilen pedal

muzık--- joe satrıani rock muzık yngwie johan malmsteen --

heh işte oyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MEKANSIZ
    MEKANSIZ's avatar
    Erkek
    KAVGAM = adolf Hitler ... GErci daha yarisindayim okudugum tek kitap bunu :D

GUNAHI VarmIDIR HOcaM?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Metal Firtina ----> Edebiyat olarak berbat ama sürükleyicilik olarak süper

Da Vinci'nin Şifres -----> Edebiyat ve Sürükleyicilik olarak mükemmel bi kitap

Kod Adi Atilla ----> Eger mafya alemini filan merak edip Alaaddin çakici yi tanımak istiyosanız mükemmel gelebilir. Ama sadece meraktan okumak isteyenler almasın bıktırıyor kitabın tamamı çakıcının dialogları halinde devam ediyo...

Sivil Örümceğin Aginda ----> Muhteşem bi kitap hiç bir siyasi yani olmadan Amerikanın üzerimizde kurdugu planları ortaya döken bi eser

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bayrak
    Bayrak's avatar
    Erkek
    LadyRenegade bunu yazdı:

Kim ne derse desin o alemde tek,onun dşında kmseyi sevmem: Özcan Deniiizzzz!! - bütün albümleri..

Criminal abicim kusura bakma niyetim konuyu geyige cevirmek falan degil, LadyRene baci sende kusura bakma ama bunu yazmayacaktin ablaciim yaaa. Ben bu i*nenin adini duysam bir hafta ruh halim duzelmiyo... yeryuzunde iki ayagi uzerinde yuruyebilen en asagilik mahluk bu kitapsiz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

Unutulmuş Diyarlar Serisi(R.A. Salvatore)= Beni Frpye başlatan seri, Kara Elf Üçlemesi ile başlayın zaten sonra duramayacaksınız ben 3 ayda 30 kitap okudum bu sayede :)

Ejderha Mızrağı(Weis&Hickman)= Frpye devam... Edebi açıdan super bir Frp eseri ve insana çok şey kazandırıyor Fantastik dünyada geçsede olaylar...

Tek Dünya Imparatorluğu(Hakan Yılmaz Çebi)= Dünyanın düzenini belgelere dayalı bir biçimnde anlatıyor okuyun ve nasıl bir dünyada yaşadığımızı, Amerika'nın bile aslında yönetildiğini görün. Çok çarpıcı bi kitap...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ludacrise
    Ludacrise's avatar
    Erkek
    YATMADAN ÖNCE 101 FIRCA DARBESİ GÜSEL KİTAP :D

Saçların bir bir dökülsün, herkes neşe içindeyken senin boynun bükülsün, öksürdükçe ciğerlerin parça parça dökülsün, bütün ömrün ağlamakla geçsin, kulakların tıkansın baykuş sesi dinlemekten, hep Azrail"i bekle canını alması için, en sevdiğin elbisen tabutuna sarılsın, yılan, akrep bol olan yere mezarın kazılsın, Mezar taşına ALLAHSIZ diye yazılsın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLooD_ME
    BLooD_ME's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben bi kitap ismi yazıcam ama bu kitabın bi özelliği var.. Bu kitabı 5 arkadaşla beraber biz hazırladık.. Çok emek harcadık.. Okunmaya değer olduğu kanaatindeyiz.. Kitabın ismi "Terörizm ve Anti-Terörizm" ... Bu konularla ilgilenenler için, öğrenci gözüyle bir bakışı inceleme olanağı vaad ediyor. 1 ay içinde piyasada.. Duyurulur...Almak zorunda değilsiniz sadece küçük bi reklam yapim dedim:)Bu arada edebiyatı ve kapak tasarımı bana ait.. Saygılar..

Ayrıca Metal Fırtına iğrenç bi kitap.. Amerika'nın bedavaya reklamını yapmaktan başka bişey yapmıyo bence..

eĞeR tARiHteN dErS aLıNsAyDı ; taRiH tEkErRüR eTmEzDi...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Amin Maalouf {Güzeldir}

gaipten görüntüler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

leman / lombak / lemanyak / çikita

başka dergi tanımam