folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder HERKEZ TOPLANSIN TAHRİBAT YENİ TASARIMI NASIL OLSUN(Holyone)

HERKEZ TOPLANSIN TAHRİBAT YENİ TASARIMI NASIL OLSUN(Holyone)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    BEYLER HoLyOne:
    Selam millet, daha çok var çıkmasına ama tahribatı 0 dan yazasım geldi piskopatlık değilmi oturdum başladım.
    site şu an 6 yılını dolduruyor, ve sürekli değişen teknolojiye ve yeniliklere ayak uydurmadan aynı hızda ilerlememiz çok zor. bunun için siteye yeniden başladım.
    Tahribat V10 un ilk betasını ayrı bir domainde 2-3 ay içinde açacağız. yeni sistemin getireceği artılardan birkaçı...

V10 da farklı bölümlere farklı adminlikler vermek mümkün, örneğin herhangi bir uyeyi sadece dokumana yetkili yapma olanağımız olacak, bu daha iyi iş bölümü ve daha kaliteli içerik icin bize altyapı olacak.
    V10 da belirli süreler için ban koyma şansımız olacak örneğin bir kullanıcıyı 1 günlük uzaklaştırma verebileceğiz. aynı zamanda herkezin sicili olacak ve kimi daha once banladığımızı görebileceğiz.
    Ajax gibi niğmetlerden yararlanabileceğiz
    Kullanıcılar tema seçebilecek, printerdan çıktı aldığınızda daha güzel olacak.
    Site bozuk downloadlari kendi farkedip silebilecek
    Sitede ezelden beridir kullanicilari delirten buglarin hepsi kapatilacak, Login, yanlis redirectler ve benzeri seyler gibi...
    Eski database aynen korunacak
    Aşırı kullanıcı dostu yeni bi arabirim...
    ping, whois,mxresolve,ve benzeri her tur online araç
    kolay kolay bir turk sitesinde bulamayacaginiz kaliteye eristirecegiz kisacasi...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Forumda detaylı arama olsa iyi olur

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulascan90
    ulascan90's avatar
    Erkek

1) doru dürüst bi arama motoru
    2) cookie sorununun çözümü
    3) dosya arşivinin yenilenmesi veya bunun için üyelere yetki
    4) en önemlisi, eccük daha hız

bunları yapın, canımı yiyin (daha n'olsun ki zaten?)

bakır (II) sülfat çözeltisi mavisi gökyüzü
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    forumdaki ezik nufusunun azaltimini istiyorum gerisi önemli değil. ayrıca yardımmmmmmm , LÜTFEENNN , WEB HACK , SU SİTEYİ HACKLEYİNN gibi baslıkların okunmadan silinmesini ve adminlerin bu konularda daha duyarlı olmasını istiyorum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fearlessalien
    fearlessalien's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DATNET (aspx) mi yazılıyor yoksa başka bir dil ile mi?? Bence RENE varsa işin içinde ki mutlak vardır,iddaa ederim aspx yazılacaktır v10.Herkese hayırlı olsun,kalın sağlıcakla..

"Söz konusu vatan ise, gerisi teferruattır"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    i_drees
    i_drees's avatar
    Erkek
    Tahribat yaparsa en iyisini yapar, söyleyecek lafımız kalmaz heralde. Kolay gelsin diyelim

Son Of OTTOMAN Empire
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiReRinG
    FiReRinG's avatar
    Erkek
    internet explorer'ı  delen bi Backdoor işi görür anasayfaya koyarız sonra bide kurban listesi millet birbine dalar :D İyi Bi büşünce uheuehuehue
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

Abi bence küfürlerin ve dalaşmaların engellenmesi ve işbirliğiii

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    asp.net de ajax kütüphaneleri vardı. yine rene .net ile yazılacak diyordu. ajax desteğini ie haricindeki browserlarda kullanamayacaz sorun cıkacak büyük ihtimalle.. microsoft illa benim ürünlerimle sorunsuz girebilirsin diyecek.ne de olsa geliştirme ortamına para veriliyor değilmi boşamı gitsin o kadar para :)) - Yanılıyormuyum yoksa ?!? -
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    yaw holy kardeş birde şu var sende bilirsin,bi çok forum sitesinde bir konu açınca veya konuya yorum yazınca diğer kişilere e-mail geliyo.bende bunu istiyorum böylelikle konular daha kolay takip ediliyo ve verilecek cevaplar takip edilemese bile daha sonra e-maile gelen kısayoldan kolaylıkla bulunabiliyo.Ayrıca banlanma işi de dediğin gibi sürelere bölünse iyi olur.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Şeyh'in ve adminlerin siteyle daha çok ilgilenmelerini istiyorum...Önce böyle değildi bunu kimse inkar edemez... a4tech in dediği gibi birde ezik sayısı var.Başlıklara "Mail hack -Msn hack..." gibi sözcükleri algılanıp otomatikman çöpe taşınsın...Başlıklar filtrelensin...Uzun lafın kısası Otorite olsun sitede.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 13839 Toplam Mesaj: 62