folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder HERKEZ TOPLANSIN TAHRİBAT YENİ TASARIMI NASIL OLSUN(Holyone)

HERKEZ TOPLANSIN TAHRİBAT YENİ TASARIMI NASIL OLSUN(Holyone)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    tahri-key olsun geri nasıl olursa olsunçMusketin dediği gibi işte :Pp

Agrasif miyim neyim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

güzel fikir,tahribata yenilik yakışır.

bence site içi arama şart,herhalde tahribat database bunu kaldırır.Tabiki search flood imkansız olmalı.Bir de tarikatta bilgi paylaşım potansiyeli yüksek,ancak bunu yeterince kullanamıyoruz gibi geliyor.Gerek üyelerin ilgisi gerekse yetkillerin artışı ile yeni tahribat muhteşem olacaktır.Emeği geçen ve geçecek olan herkese teşekkürler.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    yaw kırıl linkleri otomatik kaldırması çok iyi olur benim istediğim çok yararlı olan linkleri mesela şimdiki dosya arşivi gibi bi bölüm açılmalı :) herkeze başarılar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delikadir
    delikadir's avatar
    Erkek
    ne diyelim hadi hayırlısı ama güzel olacağından eminim bencede kesinlikle .net le yazılır. :-)

Benim için havada orta parmaklar Gören adam sanır hepsi yavşaklar son kalenderi delikadir size patlar zevki sefa sizin uçun alçaklar "www.zirvesoft.com -The great 3 people Programming Army"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    a4tech bunu yazdı:

asp.net de ajax kütüphaneleri vardı. yine rene .net ile yazılacak diyordu. ajax desteğini ie haricindeki browserlarda kullanamayacaz sorun cıkacak büyük ihtimalle.. microsoft illa benim ürünlerimle sorunsuz girebilirsin diyecek.ne de olsa geliştirme ortamına para veriliyor değilmi boşamı gitsin o kadar para :)) - Yanılıyormuyum yoksa ?!? -

Hadi ya kullanılamıyo demek php 'ye geçicez si... si.. :((((

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Compü hacıma katılıyorum.... Bide Kimler Online Görebilsek O cok ii olur özel mesaj geldiinde otomatik haberimiz olsa :)  ( bi mesaj atmıslar bana 5 ay sonra haberim oldu :P :D )

BAN
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    golgeler bunu yazdı:

Compü hacıma katılıyorum.... Bide Kimler Online Görebilsek O cok ii olur özel mesaj geldiinde otomatik haberimiz olsa :)  ( bi mesaj atmıslar bana 5 ay sonra haberim oldu :P :D )

Dostum kimlerin oldugunu görmek icin www.tahribat.com/online.asp  bakman yeterli
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

yav sitete böyle daha karanlık bir tema olsa daha iyi olur....

bir de nitro olsa tadından yenmez siteye bile girmem :D:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek

ya bide her üye en az bir kere kendi avatarı upload edebilsin eger upload olmassa avatarın adresini yazsın

eger avatar çok açık saçık bişe olursa da seçilen avatara ilk önce adminler baksın sora adminlerden izin çıkarsa  avatar görüntülensin . Bu iyi bir uygulama olur aslında

azimle sıçan duvarı delermiş.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    coyote bunu yazdı:

ya bide her üye en az bir kere kendi avatarı upload edebilsin eger upload olmassa avatarın adresini yazsın

eger avatar çok açık saçık bişe olursa da seçilen avatara ilk önce adminler baksın sora adminlerden izin çıkarsa  avatar görüntülensin . Bu iyi bir uygulama olur aslında

İyi Fikir

Toplam Hit: 13831 Toplam Mesaj: 62