Heroes İzleyen ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    yaa ben bu diziyi yeni izlemeye başaldım da ulan bişi anlamadım neredeyse parçaları birleştire birleştire 2 günde 1.sezonun 21.bölümüne kadar geldim ama hala takıldığım noktalar var patlama olduğunda clairer diye bi hatun varya o hala yaşıo patlama olduktan sonrada yaşıo saylor u nakamura kılıçla öldürmeye çalıştı ama olmadı, daha bomba patlamadan kzıı öldürüp gücünü alamadı ama adam kılıcı geri tepti :S neyse bu dizinin 3. sezonu varmı ? yada ne zman başlıyo saırım 2.sezon 11.bölümde kalmış.

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    konu açıp sormanın bi anlamı yok birader izlemeye devam analrsın anlamadığın noktalarıda...
    neyse dizi 2.sezonda bitirildi,daha doğrusu ara verildi ve Eylülde tekrar başlayacağı söylendi ama değişen bi'şey değişen bi tarih varsa bilemeyeceğim... 3.sezon yok yani.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Dizi çok ilgi gördü ve bitirilmedi

amerikadaki senaristler grevi yüzünden 2. sezon 11. bölümle sona erdi. Bu pek çok dizinin başına geldi zaten. 

3. sezon ekimde Türkiye'de televizyonda olcak. amerikada eylülde başlıyo sanırım.

Anlamadığın şeyleri anlaşılır olarak sorarsan cevap vereyim ama çok katışık yazmışsın soruları anlamadım.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

ArmadA bunu yazdı:
    -----------------------------
    yaa ben bu diziyi yeni izlemeye başaldım da ulan bişi anlamadım neredeyse parçaları birleştire birleştire 2 günde 1.sezonun 21.bölümüne kadar geldim ama hala takıldığım noktalar var patlama olduğunda clairer diye bi hatun varya o hala yaşıo patlama olduktan sonrada yaşıo saylor u nakamura kılıçla öldürmeye çalıştı ama olmadı, daha bomba patlamadan kzıı öldürüp gücünü alamadı ama adam kılıcı geri tepti :S neyse bu dizinin 3. sezonu varmı ? yada ne zman başlıyo saırım 2.sezon 11.bölümde kalmış.

Hocam clair in özelliği bütün yaralarının iyileşebilmesi..

İlerki bölümlerde sevgilisine falan göstermek için binadan falan atlıyor bişe olmuyor..

Sylar dediğin adam da henüz  telekinezi(cisimleri oynatma) yeteneğine sahip yani hiro saplasaydı ölebilirdi.Demekki telekinezi yöntemiyle karşı koymuş..

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

armada, claire patlamada değil daha önce okulda öldürülecekti aslında.ama nakamura gelecekten gelip clairenin öldürülmesini engelleyince işler değişti

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    abi kim iyi kim kötü orasını anlamadım ben claire in özelliğini biliyorum kendi kendini deforme edip iyileştirmesi ni evet hiro saplamamış korkup gitti :) eylül ü beklicez bundada :S

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    hiros u dört gözle bekliorum 15 eylülde 3. sezon başlıyacak..diziyi bence en baştan iice anlayarak izle :D

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ArmadA bunu yazdı:
    abi kim iyi kim kötü orasını anlamadım ben claire in özelliğini biliyorum kendi kendini deforme edip iyileştirmesi ni evet hiro saplamamış korkup gitti :) eylül ü beklicez bundada :S

abi sen tam olarak nereye kadar izledin ?

2. sezonu izledin mi? anlattıkların hep 1le  ilgili çünkü.anlamadığın yeri anlatmak için ısrar ediyorum bi fanatik olarak :P

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek
    Lost Daha İyi değilmi

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Aytekinet bunu yazdı:
    Lost Daha İyi değilmi

abi karıştırma şimdi lostu :) heroes konumuz. onu seven o konuya yazar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Aytekinet bunu yazdı:
    Lost Daha İyi değilmi

değil hocam

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
Toplam Hit: 3556 Toplam Mesaj: 31