folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Hiç Eskimeyen 6 Efsane Yazılım

Hiç Eskimeyen 6 Efsane Yazılım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çubuk-badem kraker,eti cin,çokomel-eti puf,meybuz...pop kek son güncellemelerinden ardından tadı baya bir bozdu 

ama asıl favorim çay içerken çokonat yemek

yazılım ??? KM player benim favorilerimden asıl şaştığım niye bu yaygın olarak kullanılmadığı...

Winamp iyi hoş da ses kalitesi şu zaman için baya gerilerde

Kremalı pisküviti unutmuşum :)

Acaip derecede agresifim !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Flasget idm winamp winrar realplayer kazaa ares limeware ayrıca firefox un babası netspace logosu yeter

Fakat bunlardan sadece idm hala yaşıyor 

Winrar yerine 7z

Winamp yerine herşeyi açan vlc var

Warez için torrent 

İnternet Explorer dan nefret ederdim başka İnternete girecek bi tarayıcı yokmu derken netspace i buldum muhteşemdi İE pisliğine göre über bişey di.idm hala devam ediyormuş vay be bilgisayarı unutturacaklar bu cep telefonları. 

weskeyy tarafından 10/Şub/19 21:57 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

flash get diye bir download programı vardı,cayır cayır download yapardık velet iken

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı

flash get diye bir download programı vardı,cayır cayır download yapardık velet iken

Xp arşivimde duruyor halen..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    Mutubilir bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Winamp

kaldı mı kullanan? Bi ara kendini güncelleyecek radyo eklenecek falan dediydiler

Anlık.

Böyle kaliteli bir media player dünyaya gelmedi. Daha sonra winamp çakması bir çok yazılım çıkmıştı (aimp vs..).

Sadece ses dosyaları için kullanıyorum, VLC fln bence apayrı dünyaların yazılımları. 

Senin dediğin el yumruğunu yemeyen kendininkini balyoz sanar lafına benzedi. Başka oynatıcı hiç kullandın mı? Kullanıp da hala winamp diyorsan ses kartın ve hoparlörlerin nedir? Senelerce mal gibi sadece winamp kullandım diğerlerine bakmadım 8-10 sene sonunda foobar2000 + asio veya wasapi eklentisini keşfettim. Hem arayüz hem ses kalitesi olarak asio'lu foobar'dan iyi ses veren oynatıcı görmedim daha. 3-5 sene önce çok yazılım denemiştim bu arada daha iyisi çıktıysa bilmiyorum ama hiç sanmıyorum.

Bilgi için teşekkürler. Müzik için kendi bilgisayarımda winamp harici başka bir yazılım kullandığımı hatırlamıyorum. Onboard ses kartı, CREATIVE 2+1 hoparlörüm var. İleride daha kaliteli bir donanıma geçersem işin yazılım kısmını da dedin gibi yaparım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Chip dergisinin programlar CD'si vardı dergiyle beraber hediye verirlerdi,o zamanlar ne kıymetliydi :) Keşke atmasaydım o CD'leri kapağına falan bakardık

Jet Audio,Napster,ICQ,mIRC script

Janitschar tarafından 10/Şub/19 23:10 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Irc serverlari calisiyormu hala varmi goren yazisan filan

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Efsane yazılımlardan bir tanesi :) https://flashget.tr.downloadastro.com/

Emekli
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Irc serverlari calisiyormu hala varmi goren yazisan filan

1-2 ay önce mirc yükledim undernet e girdim 7-8yıl takıldığım ortama üzerine kavga ettiğimiz kanalların hiç biri yok o meşhur İstanbul Ankara kanallarında da 5-10 kişi var tahminim yarısı da bot. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

vay be 6 haneli icq uin vardı hala var gerçi ama kullanan var mı ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 5300 Toplam Mesaj: 47
hiç eskimeyen 6 efsane yazılım