folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hilafetin Kaldırılması

Hilafetin Kaldırılması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

cagatay09 hoca ne idüğü belirsiz bir halden kastın nedi?. Neyse önemli olan senin kastın değil. Benim gözümde bu konu sadece prokatif amaçla açılan bir konu defalarca aynı şekilde yapmaya çalışan insanlar oldu.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:
    -----------------------------

Hilafet zaten vadesini çoktan doldurmuştu. Müslüman(!) arapların bizleri satarken halifemizi ne kadar taktıkları ortadaydı. Ama artık Allah başlarından bombayı, belayı eksik etmiyor. O da ayrı konu.

hocam doğru olup veya olmadığını savunmuyorum daha derin araştırma yapmam lazım fakat şunlara bir göz atmakta fayda var diye düşünüyorum ...

http://www.youtube.com/watch?v=_IJ1CiJJUzY

http://www.youtube.com/watch?v=qUT0f1ECCB4&feature=related

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:

cagatay09 hoca ne idüğü belirsiz bir halden kastın nedi?. Neyse önemli olan senin kastın değil. Benim gözümde bu konu sadece prokatif amaçla açılan bir konu defalarca aynı şekilde yapmaya çalışan insanlar oldu.

ne demeye çalışıyorsun lan sen

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

hoca ne üdigi belirsiz derken eee lafını demissin o yüzden öle dedim.bnde provoke amaclı acıldıgını dusundum lakin bunu provoke etmemek bizim elimizde. köle muhabbetinde de kesinlkle asalama yoktu kendi milletimi niye asagılıyım hepimiz padisahın ve halifenin köleleri degilmiydik? Kal Saglıcakla...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

HighElf bunu yazdı:

FireX bunu yazdı:

Hilafet zaten vadesini çoktan doldurmuştu. Müslüman(!) arapların bizleri satarken halifemizi ne kadar taktıkları ortadaydı. Ama artık Allah başlarından bombayı, belayı eksik etmiyor. O da ayrı konu.

hocam doğru olup veya olmadığını savunmuyorum daha derin araştırma yapmam lazım fakat şunlara bir göz atmakta fayda var diye düşünüyorum ...

http://www.youtube.com/watch?v=_IJ1CiJJUzY

http://www.youtube.com/watch?v=qUT0f1ECCB4&feature=related

Adam ağzını yaya yaya din üzerinden sömürü yapıyor. Daha girişten belli ne olduğu. Hz. Muhammed'in arap olmasından bahsediyor. Hz. Muhammed ne alaka?

Arabistanlı Lawrence filmini seyredebilirsin. Birde tarih zaten olanları yansıtıyor. Sadece geçmişe değil. Günümüze baktığımızda Iraklıların nasıl ABDli gavurlara çiçekler attığı da ortada. O da ayrı örnektir.

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

HighElf bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:

@highelf Demek istediğim gayet açık seçik ortada eleman!!!!

@cagatay09 hocam eee yi tepki olarak yazdım bu konuyu açana! yanlış anlamış olabilirim kusuruma bakma 

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

seadog eyvallah hoca

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:

HighElf bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:

@highelf Demek istediğim gayet açık seçik ortada eleman!!!!

@cagatay09 hocam eee yi tepki olarak yazdım bu konuyu açana! yanlış anlamış olabilirim kusuruma bakma 

ilk postundan belli kimin provakatif amaç taşadığı. belki birşeyler öğrenebilirim ben bu başlıktan katkı sağlamayacaksan az kenara çekilde bilenleri dinlemekte fayda var ...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Atatürk'ün en büyük sıkıntıları çektiği olaylardan biridir bu. kansız bir devrimin önündeki engeldi hilafet savunucuları :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

Doğruluğu eğriliği bir yana sırf hilafet kaldırıldı diye. bunu kutlamak  için  gericilik diye  gördükleri çarşafı önce üstlerine giyip sonra  onursuz ve şerefsizce  onu parçalamaya çalışan  gerizekalıları lanetliyorum..

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
Toplam Hit: 3602 Toplam Mesaj: 30