folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Hırsız Karılar Kapıyı Nasıl Açıyor?

Hırsız Karılar Kapıyı Nasıl Açıyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

https://www.cumhuriyet.com.tr/video/evlere-girerek-altin-ve-bebek-kiyafeti-calan-kadin-yakalandi-1756824

bu kahpeler kapiyi hangi yontemle acti ? kapi kilitliydi galiba. kamera koyan adam kapisini zaten kilitler.

korunmak icin ne yapmamiz lazim. malum ulkede asayis olmadigi icin kisisel tedbirlerimizi almamiz lazim  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

kriko benzeri bişey itiyor o alt tarafı . elle öyle kademeli düzenli itemezler . kuvvetli bişey baskı uyguluyor . 

ya şarjlı bi hidrolik kol. ya elektrikli kriko benzeri bişey. 

dikkat edersen ilk 3 4 cm çat diye gidip . durup 5. 6. cm den sonra kilitler atıyor  ve kapı açılıyor 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

onu bilmemde birgün kapıda kaldım kilitli değildi anahtar arkasındaydın çilingir 40 dk uğraştı açmak için

dedim bana 40 dk yeterli :)

konut sigortası yaptırın gözünüz arkada kalmasın

şuraya ürün yerleştirme yapayım :)

.

DJ_Alper tarafından 08/Ağu/20 16:36 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

onu bilmemde birgün kapıda kaldım kilitli değildi anahtar arkasındaydın çilingir 40 dk uğraştı açmak için

.

baskan senin kapina zarar vermemek icin 40 dakikada acmis. kapiyi umursamasa bu kahpeler gibi kirmaya kalksa 1 dakika icinde acardi 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hırsızın açamayacağı kapı yok. sadece daha fazla zaman alan kapı kilitleri var o kadar. bizim evdeki kapılar çengelli yukarı dopru dönüp yuva içinge giriyor. normal kapı kilitleri dilli düz yuvaya giriyor. bunları açmak kolay. videoda da görünüyor zaten.

kesecek yeri olmayan kare asma kilitli kilitlerden alabilirsiniz. bunlar baya uğraştırıyor. işini bilen hırsızlar açıyor anca. biz baya bi tecrübe ettik en son alarm taktırdık. alarmdan takıldığından bu zaman kadar bir sorun yaşamadık.

https://www.google.com/search?q=kare+asma+kilit&newwindow=1&sxsrf=ALeKk01LJKaFjOKARwSjZRuNkuuBhR9h1w:1596895843322&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=hR8CEzTWORqLwM%252CTtV8GqkxtiQs2M%252C_&vet=1&usg=AI4_-kTMjezVcdHJgilDW8gRhc3HgRlBMg&sa=X&ved=2ahUKEwjp0u_L5IvrAhUwiIsKHasSDOMQ9QEwAnoECAoQIQ&biw=2560&bih=937#imgrc=hR8CEzTWORqLwM

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Levyeyle kanırtmışlar. Kapı bel vermiş. 

Kilitli olmayan kapı herkes açar. 2.5 litrelik kola şişesi veya dondurma kutusunun kapağını kesin. Kağıt gibi kilidin oraya sokup kurcalayın kilitlenmemiş kapıyı açarsınız.

https://www.youtube.com/watch?v=wJNqu5bo_60

mkyb tarafından 08/Ağu/20 17:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Kilitli olmayan kapı herkes açar. 2.5 litrelik kola şişesi veya dondurma kutusunun kapağını kesin. Kağıt gibi kilidin oraya sokup kurcalayın kilitlenmemiş kapıyı açarsınız.

eski tc kimlik le de açılıyor, bir kaç kere kapıda kalmıştım hayatımı kurtarmıştı

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

benim yaşadığım evlerde bir sistem var. kapı arkasından uzun bir kilit sistemi ve duvarın içine giriyor. dışarıyada kilit koymuyorlar. evdeyken onları kitliyorlar. bunun açılması imkansız. aslında bu tarz kilitleri akıllı yapacaksın. kilit kapıda değil kapının arkasında olacak. o zaman kapı ile kasa arasına girse bile açamaz.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

eski tc kimlik le de açılıyor, bir kaç kere kapıda kalmıştım hayatımı kurtarmıştı

Aynen kredi kartı çekerseniz o da esnek ve daha rijit olduğundan kolayca açılıyor :)

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Hocam diyelim ben beyan ettim 50 000 Tl eşyam, param, altınım var dedim.

Nasıl oluyor ödeme kısmında? Neye göre ödeme yapıyorlar? Misal kötü niyet olmaması açısından nasıl önlem alıyorlar? Atıyorum benim 20 000  liralık altınım evdeydi yok dedim nasıl olacak bu işler?

Ya da tv vardı 10000 tl şimdi çalınmış dedim.

???

AnaMuhalefet tarafından 08/Ağu/20 17:46 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Neredeyse herşeyle ilgili bir sigorta paketi var ama huzur için niye yok acaba ? :) 
    Amk yan apartmanda ıraklı mülteciler var ve aşırı gürültü yapıyorlar çocuklarına hiç sahip çıkmıyorlar bebeleri sabah akşam anırıyor bide evcil papağan besliyorlar... Yere batsın amk.. Kendileri bi sussa bu sefer kuş başlıyor ötmeye, laf söz anlamıyorlar, ne uyutuyorlar ne huzur bırakıyorlar. (Oturdukları daireyi satın almışlar, alanın da satanın da kanını s. Yer gök mobese kamerası olmasa yine ben yapacağı bilirdim ama elim kolum bağlı) Arka apartmanda da suriyeli mülteciler var ve alt komşusu bunların gürültüsü yüzünden evini satıp gitti.. (Düşünsene bu maymunumsular yüzünden sen yerinden yurdundan oluyor, evini satıp başka yere gitmek zorunda kalıyorsun) 

Evin içinde çalınacak değerli birşeyim yok ama en değerli varlığım olan huzurum çalınıyor..

LhaNeT tarafından 08/Ağu/20 17:59 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 3228 Toplam Mesaj: 17
asayis yok 3 gun yatar cikarlar