folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Hitler Neden Yahudileri Seçti ? (Yeni Bir Tez..)

Hitler Neden Yahudileri Seçti ? (Yeni Bir Tez..)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bir tez de ben soyle soyleyeyim:

o zamanlar yahudi devleti yeni yeni kurulmaya baslaniyordu israil olarak ortadoguda. ama ne avrupadaki ne amerikadaki ne dunyanin baska yerindeki israilliler buraya gelmek istemiyorlardi.

bunun uzerine kokeni yahudi olan hitlerin buyuk para finansmani ile basa getirildi ve  avrupadan yahudileri kacirmak icin katilama basladi.

oldurulen yahudi lerin hepsi de elit olmayan yahudilerdi.

gibi bir yazi okumustum bir sitede bana mantikli gelmisti.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

Soykırımcıların Gizli İttifakı kitabından detaylı şekilde anlatılır

http://www.nadirkitap.com/soykirimcilarin-gizli-ittifaki-kitap286730.html 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    Kavgam kitabında hitler bolşevik yaratıcılarının yahudi olduğunu sölüyorki işkembeden atıyor.Yahudilerin abddeki firmaları özellikle general motorsuydu henry forduydu sovyet yayılmasına karşı almanyaya çok büyük miktarlarda gerek maddi gerek lojistik yardımarda bulunmuşlardır.Yani hitleride yaratan yahudilerdi.Kamplarda masum insanların katledilmesini isteyenlerde yahudilerdi.Plan belli acı çekmiş bi halk yaratmak ve gelecekte yolunacak kaz almanya üzerinden israil devletinin finansmanına prim sağlamaktı.Bugun israil zenginse güçlüyse almanya sayesindedir.Ödenen tazminatların haddi hesabı yok.Marxta zengin yahudi bi aileden geliyordu ancak ortamlarında ne kadar sömürü olayları gördüyse dinini milletini reddedip kendini emekçilere adamış bi iktisat bilimcisidir.Ben yaşlı insanların bebeklerin kadınların acizlerin öldürülmesini soykırım yapılmasını tabiki kabullenmiyorum.Ancak tatlı sert insani yollarla bi monarşi modeli geliştirebilinirdi.Bir anımda kordonda bira içerken yahudi bir çiftle geçen muhabbetimdi.Gene bi arkadaşımla sovyet almanya hitler şeklindeki muhabbetimize kulak misafiri olmuş yahudi bi beyamca onlardan üstün hiçbişeyin olmadığını üstün lider sıfatlı kimselerin dünyada bu dine mensup olduklarını söyledi.Hitleri bile kendilerinin yarattığını bana itiraf etmiş meyvelerini şimdi topladıklarını söylemişti pişkin herif.Bende ölene kadar filistinli olduğumuzu söyleyince ayrıldılar yanımızdan.Ben tabi genelleme yapmak istemiyorum mutlaka çok iyi insanlarda var yahudi olarak ama gözünü hırs güç para sömürü şeklinde bürümüş insanlar uzak dursunlar benden.İnsanlar olarak birbirimizi sevmeliyiz anlamalıyız ki 
    yaşanacak güzel bi ortamımız olsun anlayışla geçen bi hayatımız olsun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    yahudilerden nefret ediyorum özellikle izmirdekilerden !!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:
    VIGILANTE bunu yazdı:

Devrimsel işler yapmak isityorsan mutlaka bir düşman seçmelisin kendine. Karşı olduğun tüm değerleri sembolik olarak taşıyan bir düşman. Hitler de hangi nedendendir bilinmez, Yahudileri seçmiş. Yani öncelikli amacı bir düşman yaratmaktı bence...

oysa yahudilerin hiç bir suçu yoktu ?  hitler zaten sapığın manyağın tekiydi , yüreği iyilik için pır pır eden mazlum yahudileri sabun yapmaları için milyonlarca almanı da kandırdı. 

Etki = Tepki + sürtünme ,  alman halkında oluşan tepkinin büyüklüğüne bakarak yahudilerin sadece bir ülke üzerinde , ki sadece yönetimini ele geçirmeye çalıştıkları bir ülke üzerinde yarattıkları tahribat ve zulmü gözünde canlandırmanı rica ediyorum.

Üzgünüm xz Senin gibi, yahudilerin insanlığın en büyük düşmanı olduğunu düşünmüyorum :D Tüm bir ırkı şerefsiz ilan edemiyorum...

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:

VIGILANTE bunu yazdı:

Devrimsel işler yapmak isityorsan mutlaka bir düşman seçmelisin kendine. Karşı olduğun tüm değerleri sembolik olarak taşıyan bir düşman. Hitler de hangi nedendendir bilinmez, Yahudileri seçmiş. Yani öncelikli amacı bir düşman yaratmaktı bence...

oysa yahudilerin hiç bir suçu yoktu ?  hitler zaten sapığın manyağın tekiydi , yüreği iyilik için pır pır eden mazlum yahudileri sabun yapmaları için milyonlarca almanı da kandırdı. 

Etki = Tepki + sürtünme ,  alman halkında oluşan tepkinin büyüklüğüne bakarak yahudilerin sadece bir ülke üzerinde , ki sadece yönetimini ele geçirmeye çalıştıkları bir ülke üzerinde yarattıkları tahribat ve zulmü gözünde canlandırmanı rica ediyorum.

bakın önemli olan düşmanı halkın karşısında gösterebilmektir.Yahudiler o zamanda bu zamanda olduğu gibi zararlıydı Avusturya ve Almanya için xz ye katılıyorum yahudiler hiç bir zaman suçsuz olmadı yapılan soykırım bana göre haklıdır.ki vatanın bekasını korumak için bunu yapmak cok doğaldır.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Bir Gün Gelecek Öldürmediğim Her Yahudi İçin Bana Sitem Edeceksiniz - Adolf Hitler

Adam bilmişte söylemiş kardeşim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

Bir Gün Gelecek Öldürmediğim Her Yahudi İçin Bana Sitem Edeceksiniz - Adolf Hitler

Adam bilmişte söylemiş kardeşim.

Ah Adolf Ah Vaktinde Kıymetini Bilmediler, Gözü Çıkasıca Kızıl Ordu Giller. :) 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Aklın yoluyla ne alakası var olayın.. kimileri islâmda lanetlenmiş olmasından kimileride dünyayı yöneten sayılı zenginlerin yahudi olmasından dolayı yahudilere insanlık suçu gibi bakıyor. 1-)İslâmda biz israiloğullarını lanetledik derken kimse bunun üzerine genel olarak tüm israil oğullarının lanetlendiğinden söz edemez,o lanetleme sözünden önce israil oğullarının yaptıklarından bahsedilir ve bu lanet sadece o olaydaki israiloğulları için geçerli olabilir her ne kadar çoğu israiloğulları kabile olarak defalarca lanetlenmiş olsa da bundan her yahudi lanetlidir anlamı çıkartılmaz çıkartan kendisini mesih ilan etsin !

İkincisine gelince,dünyayı yöneten 3-5 sayılı aile olduğunu biliyoruz hiç ama hiç kesin olmayan bir söylemden dolayı bunların israil kökenli olduğunuda biliyoruz.Nasıl ki dünyayı adaletle yöneten birisi yahudi olsaydı her yahudiye iyi insandır diyemeyeceğiniz gibi elinde her para olup daha fazlası için insanlığı fakirliğe mahkum eden ir sistem kurmuş olanlar yüzünden de her yahudiyi laetleyemezsiniz ! Allah değilsiniz,hukuk değilsiniz aklınızı başına alın,biraz ipe sapa gelir şeyler söyleyin.Fakirliğinizin nedeni yahudiler değil ! Gavura kızıp otuç bozmakla bir yere varamazsınız..

Troubles'll come & they'll pass
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    Aklın yoluyla ne alakası var olayın.. kimileri islâmda lanetlenmiş olmasından kimileride dünyayı yöneten sayılı zenginlerin yahudi olmasından dolayı yahudilere insanlık suçu gibi bakıyor. 1-)İslâmda biz israiloğullarını lanetledik derken kimse bunun üzerine genel olarak tüm israil oğullarının lanetlendiğinden söz edemez,o lanetleme sözünden önce israil oğullarının yaptıklarından bahsedilir ve bu lanet sadece o olaydaki israiloğulları için geçerli olabilir her ne kadar çoğu israiloğulları kabile olarak defalarca lanetlenmiş olsa da bundan her yahudi lanetlidir anlamı çıkartılmaz çıkartan kendisini mesih ilan etsin !

İkincisine gelince,dünyayı yöneten 3-5 sayılı aile olduğunu biliyoruz hiç ama hiç kesin olmayan bir söylemden dolayı bunların israil kökenli olduğunuda biliyoruz.Nasıl ki dünyayı adaletle yöneten birisi yahudi olsaydı her yahudiye iyi insandır diyemeyeceğiniz gibi elinde her para olup daha fazlası için insanlığı fakirliğe mahkum eden ir sistem kurmuş olanlar yüzünden de her yahudiyi laetleyemezsiniz ! Allah değilsiniz,hukuk değilsiniz aklınızı başına alın,biraz ipe sapa gelir şeyler söyleyin.Fakirliğinizin nedeni yahudiler değil ! Gavura kızıp otuç bozmakla bir yere varamazsınız..

Hocam tamamda, Gayet İnsani Girişimini Taktirle karşılıyorum ama, Halada Değiştikleri Söylenemez, Nerede bir Fitne var Altında bunlar Çıkıyo, Nerede Bir Kargaşa var Yine altında bunlar Çıkıyo, Düşünki Mossat Diyince Ödümüz 5 Atıyo, Adamlar Her tarafa Dadanıyo utanmadan, Sanki Babasının Çiftliğidir. Birde Böyle Düşün Bak bakalım fikrin nasıl olacak.

Askerleri Filistini Bombalarken, Minnacık Çocukları Doğrarken, Piknik yaparak Zevkle Seyrettikleri günleri Ne Çabuk unuttuk. O Dumanları Zevkle Seyrederlerken, O dumanların Olduğu yerde Minicik Çocuklar, Yaşlı ve Kadınlar Savaşamayanlar, Can veriyorlardı. Ve Dünya Bu Yaptıkları İnsan Üstü Rezilliğe Bizde Dahil olmak üzere Ses Çıkarmıyor, Seyirci kalıyordu, Bunlar Henüz Kara Daşşaklıya denk gelmemişler Belli.

Bak bişey diyecem Canıma, İnan bana Demedi Demeyin, Bu Bize Gizlice Musallat olan, Gladyonun bile Altında Bunlar var. İnan bana, Hislerim güçlüdür. Vaad edilmiş Topraklar Sözü sana neyi hatırlatıyor acaba, İptal edilmiş Dinleri Tevratın Sözleri bunlar, Vaad edilmiş Topraklar. Kendilerine Ait Olmayan Toprakları İnandıkları Yaratan onlara Tahsis etmiş. Sapkınca Söylemi Görüyormusun, Harranı Yani Urfayı istiyorlar bizden. Urfayı Allah onlara Vaad edilen Toprak Kılmış. Bak hele Söyleme Dikkat et.

Ayrıca Merak etme, Bu Ülke Ve Ordusu Uyumuyor, Sadece Gelişmeleri Gözleri Yarı Açık seyrediyor, Aynı Uyuklayan Kedi gibi, Fareler Bişeyler yapıyorlar ama, Anlamaya çalışıyor, En son Fena Yiyecekler Diş ve Pençeyi ya, Yakındır Zamanı, Son olarakta Sınırlarımıza Yerleşmeye çalışıyo şerefsizler. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 7768 Toplam Mesaj: 39