folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Hitler Neden Yahudileri Seçti ? (Yeni Bir Tez..)

Hitler Neden Yahudileri Seçti ? (Yeni Bir Tez..)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    Aklın yoluyla ne alakası var olayın.. kimileri islâmda lanetlenmiş olmasından kimileride dünyayı yöneten sayılı zenginlerin yahudi olmasından dolayı yahudilere insanlık suçu gibi bakıyor. 1-)İslâmda biz israiloğullarını lanetledik derken kimse bunun üzerine genel olarak tüm israil oğullarının lanetlendiğinden söz edemez,o lanetleme sözünden önce israil oğullarının yaptıklarından bahsedilir ve bu lanet sadece o olaydaki israiloğulları için geçerli olabilir her ne kadar çoğu israiloğulları kabile olarak defalarca lanetlenmiş olsa da bundan her yahudi lanetlidir anlamı çıkartılmaz çıkartan kendisini mesih ilan etsin !

İkincisine gelince,dünyayı yöneten 3-5 sayılı aile olduğunu biliyoruz hiç ama hiç kesin olmayan bir söylemden dolayı bunların israil kökenli olduğunuda biliyoruz.Nasıl ki dünyayı adaletle yöneten birisi yahudi olsaydı her yahudiye iyi insandır diyemeyeceğiniz gibi elinde her para olup daha fazlası için insanlığı fakirliğe mahkum eden ir sistem kurmuş olanlar yüzünden de her yahudiyi laetleyemezsiniz ! Allah değilsiniz,hukuk değilsiniz aklınızı başına alın,biraz ipe sapa gelir şeyler söyleyin.Fakirliğinizin nedeni yahudiler değil ! Gavura kızıp otuç bozmakla bir yere varamazsınız..

Seni kutluyorum hocam, en aklı selim yorumu, bir müslümana yakışan yorumu sen yapmışsın. Ayrıca hitler sadece yahudileri katletmedi, çingeneleri, özürlüleri, eş cinselleri, hasta yaşlıları da katletti. Emin olun naziler yahudiler için düşündüklerini bugün Almanyadaki Türkler için düşünüyorlar, ellerinde olsa belki aynı alçaklığı bizim insanımıza da yapacaklar. -- Diyorsunuzki yahudiler zengindi, medyanın sahibiydi, neredeyse tüm ülkeyi ele geçirecekti, onlar bunu insanları öldürerek mi yapıyorlar yoksa akıllarını kullanarak mı?? Allah sana da akıl vermiş ama sen kullanamayıp, aklını kullanabilen bir insanı katletmeyi düşünüyorsan bu senin çok ama çok aciz olduğunu gösterir.-- @Shockman, senden hiç beklemediğim yorumları yapmışsın. Konu Kürtler olunca hepimiz aynı değiliz diyoruz ama yahudiler oldumu hepsi aynı, ne ala memleket. ---Dipnot: yahudileri çokta seven birisi değilim ama kundaktaki bebeği bile gözünü kırpmadan öldüren bir insandan daha aşağılık bir varlık yoktur benim için.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

yahudilerin gelecek icin tehlike teskil ettigini vaktiyle gormus ve onlemini almis , kendisini birkez daha taktir ediyor hormetle aniyoruz.

ciyanin basini ufaktan ezecektinki buyuyunce sokmayaydi sevgili Atam.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

SpoofU bunu yazdı:
    Nikoteen bunu yazdı:
    Aklın yoluyla ne alakası var olayın.. kimileri islâmda lanetlenmiş olmasından kimileride dünyayı yöneten sayılı zenginlerin yahudi olmasından dolayı yahudilere insanlık suçu gibi bakıyor. 1-)İslâmda biz israiloğullarını lanetledik derken kimse bunun üzerine genel olarak tüm israil oğullarının lanetlendiğinden söz edemez,o lanetleme sözünden önce israil oğullarının yaptıklarından bahsedilir ve bu lanet sadece o olaydaki israiloğulları için geçerli olabilir her ne kadar çoğu israiloğulları kabile olarak defalarca lanetlenmiş olsa da bundan her yahudi lanetlidir anlamı çıkartılmaz çıkartan kendisini mesih ilan etsin !

İkincisine gelince,dünyayı yöneten 3-5 sayılı aile olduğunu biliyoruz hiç ama hiç kesin olmayan bir söylemden dolayı bunların israil kökenli olduğunuda biliyoruz.Nasıl ki dünyayı adaletle yöneten birisi yahudi olsaydı her yahudiye iyi insandır diyemeyeceğiniz gibi elinde her para olup daha fazlası için insanlığı fakirliğe mahkum eden ir sistem kurmuş olanlar yüzünden de her yahudiyi laetleyemezsiniz ! Allah değilsiniz,hukuk değilsiniz aklınızı başına alın,biraz ipe sapa gelir şeyler söyleyin.Fakirliğinizin nedeni yahudiler değil ! Gavura kızıp otuç bozmakla bir yere varamazsınız..

Seni kutluyorum hocam, en aklı selim yorumu, bir müslümana yakışan yorumu sen yapmışsın. Ayrıca hitler sadece yahudileri katletmedi, çingeneleri, özürlüleri, eş cinselleri, hasta yaşlıları da katletti. Emin olun naziler yahudiler için düşündüklerini bugün Almanyadaki Türkler için düşünüyorlar, ellerinde olsa belki aynı alçaklığı bizim insanımıza da yapacaklar. -- Diyorsunuzki yahudiler zengindi, medyanın sahibiydi, neredeyse tüm ülkeyi ele geçirecekti, onlar bunu insanları öldürerek mi yapıyorlar yoksa akıllarını kullanarak mı?? Allah sana da akıl vermiş ama sen kullanamayıp, aklını kullanabilen bir insanı katletmeyi düşünüyorsan bu senin çok ama çok aciz olduğunu gösterir.-- @Shockman, senden hiç beklemediğim yorumları yapmışsın. Konu Kürtler olunca hepimiz aynı değiliz diyoruz ama yahudiler oldumu hepsi aynı, ne ala memleket. ---Dipnot: yahudileri çokta seven birisi değilim ama kundaktaki bebeği bile gözünü kırpmadan öldüren bir insandan daha aşağılık bir varlık yoktur benim için.

Hayda İyimi Sabah sabah Aldık nasibimizi Hemide Spoofu Cancigerden, Kardeşim Canım cigerim ben Yahudileri sevmiyorum, Kundaktaki Bebek olayını yine gündeme getiriyorsun, O Bebeğin ölümünden bile yahudiler Sorumludur. Karıştırmasınlar memleketi kimse kimseyi Öldürmez.!!!

Akıllılarmış Gözünü Sevdiğim Akılları bi Tek Fitne Fesada Eriyor, Bide Zavallılara Hurra Saldırmaya... Varmı başka Söylenecek, Merak etme Almanya O Dönemde Tek bir Türke Bile Ellememiştir. Hoppala Hitlerin Avukatıda olduk şimdi, Hitleride Esasen sevmem ya neyse. Aklını Kullanarak Fitne Fesat yapacak Ecdad uyuyacak ben ve benim gibiler bunları yazmayacak, Olmaz Hocam Uyansın millet. Ben yazacam, Urfada Gözleri var bu Cehhennem Milletinin yahu.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    inanmazsınız ama hepsini okudum :) var bi gıcıklığı ya oda benim gibi sevmiyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:

Hocam benim bildiğim fitne fesatı ingilizden iyi kimse yapamaz, eğer içlerinde fitne fesat çıkaran varsa ölmeyi fazlasıyla hakeder ama Allah bize akıl vermiş neden onların oyununa düşelim? Ayrıca fitne fesatçı yahudiler yüzünden kundakdaki bebeğin ne suçu var? Ben yine diyorum genelleme yapmak hiç hoş değil, hangi toplum için olursa olsun!

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiLGeN
    BiLGeN's avatar
    Erkek

bazı bilgiler fantazidir(annesini öldürmüş doktor, yok efenime sigaradan azına sıçmışlar da hitlerin bilmem ne) hiç bir yönetici böyle nedenlerden bu gibi bir işe kalkışmaz. bu dünya savaşının suikast nedeniyle başladığına inanmak gibi bir şeydir. yahudileri nekonomiyi nası lelinde tuttuğu ve dünyayı nasıl yönlendirdiği gün gibi ortadayken.

ayrıca tbt üyeleri size laflar hazırladım(bnde üyeyim salla şimdi) : ) 

hiç bir insanı yahudi diye öldüremezsiniz içinizdeki ırkçılığı bir gözden geçirin derim insanlar dini inancı veya annesi babası yüzünden yargılanamaz babam katil diye benden nefret mi edeceksin ey mürid(halka seslendim)

çoğu insan aldığı eğitim-kültür-çevre vb. dış etmenler ve alt yapı nedeniyle karar verir büyür(ikiz kardeşlerden birini türkiyenin ücra bir köşesinde törelerin yaşadığı bir yerde büyütün, birini gidin başka kültürle bezenmiş(avrupa fln) bir yerde büyütün demek istediğimi anlarsınız bakın hangisi hangi davranışları sergiliyor(hangisini doğru olduğu veya doğru davranış felsefesi değil burda anlatmak istediğim öyle anladıysanız örneği baştan okuyun))

fakat her insan doğuştan gelen bir vicdana sahiptir(değer yargıları değil vicdan kalpten geleni) sonuçta ceza çekmesi gereken insanı öldürendir onların torunu - 5 yaşındaki oglu veya soyu değil. 

yazım hataları için kusura bakmayın aceleye getirdim

yahudi - başka bir millet sempatizanı veya destekçisi değilim

altı üstü akıl sahibi insanların birbirine tam anlamıyla

saygı
    sevgi
    güven
    sadakat beslediği bir toplumda %00 suçun işleneceğini düşünen bir saf insanım 

imza

-2009 her insan kendisinin dünyasıdır ve evet toplum denilen galaksiye bağlıdır görüşünde olan bir garip bireysel toplumcu hümanist kişilik- 

Hoşgörü
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiLGeN
    BiLGeN's avatar
    Erkek

---alıntı wiki ırk konusu ilk paragraf--- 

Irk türün bir alt grubu olup, aynı türe ait eşitli üyelerinden birine diğerine nazaran fenotipik bakımdan daha fazla benzer olan bireyler topluluğudur.

Biyolojide tür is İnsan türünü ırk açısından bilimsel savlarla sınıflandırma çabaları 18. yüzyılda başlamıştır. Öne sürülen insan ırklarının sayısı ve kapsamı o zamandan beri çok değişmiş ve ırkların sınıflandırılmasında keyfi davranılmıştır. Değişik ad ve kavramlarla anılsalar da bunların çoğu ortak özellikler taşır ve bunun sonucunda üç büyük ırk bulunduğu görülür :

1) Beyaz Irk (Beyaz derili veya Caucasoid)

2) Siyah Irk (Siyah derili veya Negroid)

3) Sarı Irk (Sarı derili ya da Mongoloid)

---alıntı wiki ırk konusu ilk paragraf---

---alıntı wiki fenotip konusu giriş--- 

Fenotip ya da Dışyapı, genetik (genotip) ve çevresel etkenlerin yarattığı özelliklerin canlının dış görünüşündeki yansıması. 

---alıntı wiki fenotip konusu giriş--- 

genetik dediğimiz insanın dış görüntüsünü ve hücresel özelliklerini belirlemekten(hastalıklar, dayanıklık vb)ve bazı hücresel hafıza duygularını korumaktan ve alt soyuna aktarmaktan(korku, korkuyu veya heycanı tetikleyen koku hafızaları vb)(koca ulusta tek soydan gelmez bu sadece bi soy agacında geçerli hücresel duygu hafızaları) öteye gitmez ırk dediğimiz kavram sadece insanların dış görünüşü biyolojik açıdan

işin felsefik yönünden alırsak ise ırk dediğimiz olay birlikte(toplum kavramında) yaşayan insanları niteleyen bir kelimeden öte değil aslında ki biz buna millet, ulus diyoruz ırk kelimesi genelde aşağılama veya ayrım yaparken kullanılıyor

"hiç bir insanı yahudi diye öldüremezsiniz içinizdeki ırkçılığı bir gözden geçirin" bu lafım sanki yahudileri tutyormuşum gibi algılanmış gibime geldi onu  "hiç bir insanı xin oğlu diye öldüremezsiniz içinizdeki ırkçılığı bir gözden geçirin" diye değiştirelim

şimdi burdan bakarsak snn savunduğun fikre göre  "ırkından yada kaşının üstündeki gözünden gözünü bile kırpmadan öldürebilirsin" şimdi bunu şöyle okursak ki benim bu yazdığından anladığım budur "herkes kafasına göre herkesin ebesini sikebilir coşun coşturun amk"(bu bnm üslubumdur orda demek istediğinin herkes herkesi öldürebilir olarak anladım daha şairene yazayım dedim) ve sonrasında gelen "yeterki bunu yapacak gücün ve iraden olsun"  "büyük balık küçük balıklardan harem kurar usta" olarak anladım. e o zmn tüm milletler birbirine savaş açsın hayat bayram olsun sevenler buluşsun(hangi toplum ben güçsüzüm iradem yok gücüme güvenemiyorum der?)

çok bölük pörçük anlatmış olabilirim cevaplarım hep spontane ortaya çıktığı için 

şu görüşümü de tekrar yazmak istedim çünkü  oraya yazdıklarımın  yahudi fanatizmi taşıdığı gibi bir algı oluşmuş hissine kapıldım

yahudi - başka bir millet sempatizanı veya destekçisi değilim

altı üstü akıl sahibi insanların birbirine tam anlamıyla

saygı
    sevgi
    güven
    sadakat beslediği bir toplumda %00 suçun işleneceğini düşünen bir saf insanım

imza

-2009 her insan kendisinin dünyasıdır ve evet toplum denilen galaksiye bağlıdır görüşünde olan bir garip bireysel toplumcu hümanist kişilik-

Hoşgörü
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

İleri görüşlü olduğu içindir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:

yahudiler insanlığın düşmanıdır , ve insanlarla onları kandırarak, dolandırarak birbirlerine düşürerek savaşırlar. yahudiler dünyadaki gelmiş geçmiş iç ve uluslararası savaşların çoğunun gizli nedenidir. Yahudi denen iblis , dünyadaki adaletsizliğin sömürünün yozluğun yobazlığın birincil finansörüdür. insanların kanını emen aşağılık bir yaratıktır. yahudiler asla çalışmaz ancak herkes yahudiler için çalışır. yahudilerle savaşmak insanlık adına direnmektir, türünü korumaktır bunun adı nazizim olur ya da başka birşey olur , yahudilere neden taktınız gibi bir soru asıl saçma ve hatta artniyetlidir. Dünyadaki 135 ülkenin büyük çoğu ekonomik, siyasi olarak yahudilerin elindedir. Yönetsel olarak doğrudan ya da dolaylı olarak yahudiye ve yahudi sermayesine bağlıdır. Yahudilerin kurduğu emperyalist düzen insan türünü ve üzerinde yaşadığı gezegeni yok etmektedir. Yahudiye karşı yapılan her saldırıyı şahsen selamlarım ve canı gönülden desteklerim.

Yahudi bütün kukla düşmanların ardındaki gerçek düşmandır. Yahudi pisliğini en çok savunanın "sözde" sermaye düşmanı komonistler olması da ironik bir durum acaba peygamberleri marx ın da yahudi olmasından dolayı olabilir mi diyor insan ? Sadece almanyayı değil, şu anda bizzat Türkiye yi de iranı da rusyayıda fransayıda evire çevire beceren keyiflerine göre yöneten gizli tarikatın adı yahudi, sonra çıkıpta mal gibi niye yahudilere taktınız diye abes bi soru sormamak lazım . Yahudiler akıllıymış , yani dünyanın geri kalanı aptal öyle mi ? emek vererek vatanını severek çalışıp üreten hakkına razı olan insanlar, Türk alman japon hepimiz aptalız zaten ama yahudi akıllı ? acaba nasıl zengin oldu bu piçler diye düşünmek yerine ... 

Asıl yahudiyi savunacak lavuklara şimdiden takayım.

----------------------------

verilebilecek en güzel cevap

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

Türkiye Yiyebilecekleri Lokma değil, Bunu acı Öğrenecek Deyyuslar.

sen kendini kandırırsın ancak adamlar osmanlıdan beri bizi içten içe yiyip bitiriyorlar 

Toplam Hit: 7763 Toplam Mesaj: 39