folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hitler"İ Kim Finanse Etti Ve Silahlandırdı?

Hitler"İ Kim Finanse Etti Ve Silahlandırdı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serser1
    Serser1's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    -----------------------------

Serser1 bunu yazdı:
    BAAL bunu yazdı:
    Rusya silahlanmaya başlamış ve bitmek bilmez insan kaynağı ile avrupayı oradan dünyayı tehdit edebilicek konuma gelmesi kacınılmaz bir hale geliyordu.Stalini durdurmak için girişilen en büyük planlardan biriydi.Hitler,yükselen komünizm pravanı arkasında komiserlik rejimi ile dünyaya işgal edip diktatörlügünü ilan edicek Staline karşı yürütülen büyük bir savasın baş aktörüydü.Ve hitler olmasa idi Stalin bu işi gerçekleştirecek tarihte hitler için söylenenler stalin için söylenecekti.Bir yandan ağır sartlar altında ezilen alman halkı kendisini 2.sınıf insan gibi görüyor bir yandan büyük ekonomik krizlerler eşliginde halk aclıktan ölüyordu.Kurtulus onlar için komünizmde degil hitlerin ellerindeydi.Bazı stratejik hatalar yapılmasaydı 6 milyon (bu bir hayli abartmadır gercekte bu rakamın 1-2 milyon oldugu tahmin ediliyor) yahudi kadar bir okadarı daha gebertilcek moskovada swastikalı bayraklar sallanıcaktı ve geniş topraklara hukmediceklerdi.Yani bu bir sonu belli olan oyunlardan degildi zaman ile sekillenip bazılarının gucagına istenildigi gibi düştü.
    anlamadığım nokta staline diktatör diyip sonrada hitlerin yaptığının doğru olduğunu söylemen..dinimi küfreden müslüman olsa bari kim diktatördü acaba..hem sosyalizm öle zorla kabul ettirilecek bişi deildir..bi oku öğren rusyadaki devrimin nasıl gerçekleştiğini..ogün insanlar açlıktan savaşlardan ölmekten bıktığı için sosyalizme karsı büyük bir ilgiyle yaklaşmıstır..

Dogru yada yanlıs herhangi bir konuda fikrimi beyan ettigimi nerden çıkardın.Yahudileri sevmedigim için daha genel tabiri ile "ölmüş" olarak tanımlamak yerine gebermiş tanımını yapmayı uygun görmem benim birini diktatör pis kaka deyip digerini övdügümü anlaman sasırtıcı.Bir dahaki sefere yazılanları okurken  koltukta ters dönup arkanı dönme.

'komiserlik rejimi ile dünyaya işgal edip diktatörlügünü ilan edicek Staline..' bide deseydin..sn yazdıklarını gözden geçir bi snra bana ahkam kes..bn sn ne yazdıysa onla ilgili yazdım..neyse böyle şeylerden tartısma yaratmayalım ama fikir tartısmasına eyw.

dil, kültür, renk değil..emektir yüce olan..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Ben de bir yerde okumuştum, yahudiler yeni bir devlet kurmak istiyorlarmış ama almanyadaki yahudiler buna pek yanaşmıyormuş bu yüzden almanyadaki yahudileri oradan kaçırıp yeni kuracakları ülkeye yerleştirmek isteyen yahudi büyükleri bu soykırımı başlatmış falan filan, ama doğruluğu tartışılır, ve bana pek mantıklı gelmedi. Bir de zamanında yahudiler hep en iyi işlerin başındaymış ve almanlar bunu hazmedememiş falan filan.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Zeitgeist denen belgeseli boş yere koymadık,izleseydiniz J.D. Rockafellar ın finanse ettiğini ucunun taaa Bush ailesine kadar vardığını , her savaşta milyarlarca dolar kazandılarını öğrenmiş olurdunuz

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Serser1 bunu yazdı:
    komiserlik rejimi ile dünyaya işgal edip diktatörlügünü ilan edicek Staline..' bide deseydin..sn yazdıklarını gözden geçir bi snra bana ahkam kes..bn sn ne yazdıysa onla ilgili yazdım..neyse böyle şeylerden tartısma yaratmayalım ama fikir tartısmasına eyw.

Ben objektif bakarım öyle yargılarım.Stalinde diktatördü hitlerde ikisinin arsında fark yok.Sen bastan stalini ayrı bir kefeye koyarsan bastan kaybedersin.Biri cıkıp hitleri desteklese faşist faşist diye götünuzu yırtarsınız.Biride çıkıp stalinde o kadar katliam yaptı basta kırım Türkleri dese hep aynı seyleri söyluyor dersiniz aklınız sıra bir sey bildignizi sanırsınz hadi canım hadi cok görduk biz bu oyunları ilerle.Fazla bu konu hakkında konusmıyacam.Sonra ben provaktör oluyom sonra ben ortamı geren adam oluyom.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serser1
    Serser1's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

Serser1 bunu yazdı:
    komiserlik rejimi ile dünyaya işgal edip diktatörlügünü ilan edicek Staline..' bide deseydin..sn yazdıklarını gözden geçir bi snra bana ahkam kes..bn sn ne yazdıysa onla ilgili yazdım..neyse böyle şeylerden tartısma yaratmayalım ama fikir tartısmasına eyw.

Ben objektif bakarım öyle yargılarım.Stalinde diktatördü hitlerde ikisinin arsında fark yok.Sen bastan stalini ayrı bir kefeye koyarsan bastan kaybedersin.Biri cıkıp hitleri desteklese faşist faşist diye götünuzu yırtarsınız.Biride çıkıp stalinde o kadar katliam yaptı basta kırım Türkleri dese hep aynı seyleri söyluyor dersiniz aklınız sıra bir sey bildignizi sanırsınz hadi canım hadi cok görduk biz bu oyunları ilerle.Fazla bu konu hakkında konusmıyacam.Sonra ben provaktör oluyom sonra ben ortamı geren adam oluyom.

açtığın hitler konularından ve yorumlarından ırkçı olduğnu we söyldiğini biliyorum..we o dediğin olaya daha önceki bi konuda compi yanıt wermişti ona bi açıklama yapmıyacam yani..hee pravakatörlük olarak sadece che awatarı olayını derim başka bişi demem bu konuyla ilgili..bn birini ayrı birini ayrı kefeye koymuyorum ama ikinci dünya sawasını çıkarıpda hitleri vs. geçip bunu nerdeyse stalinin üstüne atılmasına karsıyım(snn için deil bu)..hee bide sn çok görmüş geçirmişsin ya hitlerede özel bi saygın warya(eski yorumundan hatırlıyorum) işte snde aynı bu şekilde ilerle..bidakine yazacaksan böyle şeyler yazma bari..

dil, kültür, renk değil..emektir yüce olan..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    @lemuria arkadaşım postu attıktan sonra fark etttim bir anlık dalgınlıktan yanlıs yazdıgımı ve düzelttim özür diliyorum senin bu mesajından önce düzeltmiştim. 

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Benim görüşüm ve fikrilerim bellidir burda oturup siyaset yapıcak deglim takır takır söylerim çıksın biride çürüstüsün ancak banlayıp ardndan yorum yaparlar neyse o farklı bir konu.Düşünclerini söyleyecegin konular bellidir bu onlardan olmadıgı için son derece tarafsız bir sekilde bakarım biri stalin der diyeri yahudilere ülke kurmak için der.Sonucta bilgi hazuvu olusur gerginlik yaratmanın anlamı yok.Ben hitlerede sempati duyarım baskasınada birinin çıkıp aa ne ayıp demesini siklemem bu kadar acık konusuyorum sakın hakaret olarak algılanmasın.Milletin yazdıklarımın cetelesini tutugunu sanmazdım demek öyleymiş.Bu arada fazla ileri geri yapmayın agzınızı bir kalp sabunla yıkamak zorunda kalrısnız.Hadi son yorumumdur bu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    bu ve bu tür olaylar yahudilerin bir misyonudur yani tarihdeki büyük olaylarda kendileri zarar görmüşse bile kendileri bu olayları yaptırdıklarını ortalığa duyuyarak güçlerinin ne kadar derin olduğunu herkese hissedirmek isterler Amerikadaki ikiz kuleler saldırısından sonrada o gün o binaya hiç bir yahudinin gitmediği felan şeklinde bir söylenti çıkarmışlardı biraz akıllı olmak lazım her sakkallı dedeniz değildir ...

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

Lemuria bunu yazdı:
    Yahudiler ilk etapta siyon devleti israil'in temellerini atmak için yahudi olmayan musevilerin ve ülkemizdeki sabetayistler şeklinde farklı ülkelerde yaşamlarını çoğnluk olarak gizliden sürdüren sözde karışmış yahudilerin öldürülmesi için finanse etti..ardından büyük germen imparatorluğu ya da III.Reich ideası doktrini yürüten THULE denen paganist örgüt işe dahil oldu ve sefer yahudiler her türlü finans kaynağını sağladıktan sonra..taşlar değişti..uzun hikaye...

sonra taşlar deişti karışmış yahudilerin öldürülmesi deil bütün yahudilerim dünyadan temizlenmesine dönüştü olay .... sabun yaptıkları kafi keske daha fazlasıda olsaydı :D  

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=64637 

bi belgeseli izleyin cevap burda 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 12951 Toplam Mesaj: 93