folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hitler"İ Kim Finanse Etti Ve Silahlandırdı?

Hitler"İ Kim Finanse Etti Ve Silahlandırdı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

yahudiler hitleri kullandı :|

hitlerin öldürdüğü yahudilerin çoğu, hatta hepsi dönme yahudilerdi, hazar türkleri olsun, diğer yahudiler olsun, hepsi sonradan yahudi olmuş kişilerdi, ve yahudi ırkı yavaş yavaş bozunuma uğruyordu. en iyi çareyi sahte yahudileri katletmekte buldular..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Hitler o kadar büyük bir stratejistti ki 3,5 almanla tüm dünyayı askerî işgale klakıştı.. :p

Bir de bizim hitlercileri anlamıyorum.. Adam türkler 2.sınıf ırktır diye bağırıyıor bizmkiler Hitler , Hitler..:))

Sovyetlere gelince .. Sovyetlerin o devirde savaşa girmek için ne sermayeleri ne de malzemeleri vardı..

2.dünya savaşının asıl hedefi zaten sosyalizmdi ve sovyetlerdi.. Emperyalizm boşuna desteklemedi, boşuna göz yummadı Hitlere.. "fakat.." diyor Stalin.. "Eğer savaş doğrudan sovyetlere yönelik bir savaş olarak başalsaydı savaş sosyalzim-kapitalizm ekseninde bir savaşa dönüşecekti... Bu durumda kaybedilen bir savaş emperyalkist düzenin kesin sonu olabilirdi...".. Her ne kadar Kızıl Ordu zafer kazanmışsa da sovyetler için önemli bir yıkıma yol açmıştır savaş...

Bir de Hitlerci arkadaşlarda " Hitler elit değildi..vs. " savunmalar görüyoruyorum.. Elit olmak ya da olmamak neyi ortaya koyuyor... Sorunun böyle ortay koymak ayrıca bir saçmalık.. Elitler kötüdür, avam iyidir seseri-puştluk tapılası şeydir gibi bir durum ortaya...

EINSTEİN de elit değildi... Malkolm X de elit değildi.. Karl MARKS da elit değildi..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı:
    -----------------------------

Hitler o kadar büyük bir stratejistti ki 3,5 almanla tüm dünyayı askerî işgale klakıştı.. :p

Bir de bizim hitlercileri anlamıyorum.. Adam türkler 2.sınıf ırktır diye bağırıyıor bizmkiler Hitler , Hitler..:))

Sovyetlere gelince .. Sovyetlerin o devirde savaşa girmek için ne sermayeleri ne de malzemeleri vardı..

2.dünya savaşının asıl hedefi zaten sosyalizmdi ve sovyetlerdi.. Emperyalizm boşuna desteklemedi, boşuna göz yummadı Hitlere.. "fakat.." diyor Stalin.. "Eğer savaş doğrudan sovyetlere yönelik bir savaş olarak başalsaydı savaş sosyalzim-kapitalizm ekseninde bir savaşa dönüşecekti... Bu durumda kaybedilen bir savaş emperyalkist düzenin kesin sonu olabilirdi...".. Her ne kadar Kızıl Ordu zafer kazanmışsa da sovyetler için önemli bir yıkıma yol açmıştır savaş...

Bir de Hitlerci arkadaşlarda " Hitler elit değildi..vs. " savunmalar görüyoruyorum.. Elit olmak ya da olmamak neyi ortaya koyuyor... Sorunun böyle ortay koymak ayrıca bir saçmalık.. Elitler kötüdür, avam iyidir seseri-puştluk tapılası şeydir gibi bir durum ortaya...

EINSTEİN de elit değildi... Malkolm X de elit değildi.. Karl MARKS da elit değildi..

hitler türkler 2. sınıf ırkımı diyordu bu konuda kaynak göstersene gösteremezsin hitler türkler gibi germenlerinden mu dan geldiğini biliyodu türkler müttefik olmak içinde byağı çalıştı ama .aq inönüsü yüzünden olmadı bunlarla ilgili bir sürü foto ekleyebilirim atatürkünde içinde bulunduğu kare var ayrıca

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı:

Bir de bizim hitlercileri anlamıyorum.. Adam türkler 2.sınıf ırktır diye bağırıyıor bizmkiler Hitler , Hitler..:))

EINSTEİN de elit değildi... Malkolm X de elit değildi.. Karl MARKS da elit değildi..

Hitler'in elit bir aileden gelmediğini ben belirttim..ama neden belirttiğimi anlayamamışsın sanırım , iyice okusaydın veya anlayabilseydin .. o açıklamayı mason olamayacağını göstermek için yaptığımı anlardın, çünkü masonlar düşük veya orta derecede bir maddiyata sahip olan kişileri içlerinde barındırmazlar,maddi ve manevi gücü,çevresi olan kişileri içlerine alırlar...sen ne anlatmaya çalışmışsın anlamadım ama...

dont think twice its all right
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

http://www.info-turc.org/article1304.html

İnsanların şu ya da bu çevreden oluşu elit, işçi, köylü, soylu(:P), soysuz oluşu illa ki şu ya da bu düşüncede olmalarını gerktirmez.. Sizin yaptığınız sürekli aynı vurgu ve  dolayısıyla masonluğa hizmet edemez şuna hizmet edemez vs gibi kestirimci sonuçlar çıkartmaya çalışıyorsunuz.. Hitlerin alman olması, olmaması benim için bir sorun değildir. 

Sorun Hitlerin kimler tarfından kullanıldığı, kimlerin çıkarlarına hizmet ettiğidir..Zaten bu tartışmanın başlığı da Konuyu açıklamaya yetiyor..

Adam türk ırkçısı olsa neyse de, adam kısa boylu esmer olsa da alman ırkçısı... 

Sfkan alman kimdi, ilk alman kimdi nasıldı neye benziyordu? 

iş ırk üstünlüğü  ise siyah ırk biyolojik olarak hepsinden üstündür

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Chaoser bunu yazdı:
    ltcelik bunu yazdı:

Bir de bizim hitlercileri anlamıyorum.. Adam türkler 2.sınıf ırktır diye bağırıyıor bizmkiler Hitler , Hitler..:))

EINSTEİN de elit değildi... Malkolm X de elit değildi.. Karl MARKS da elit değildi..

hitler türkler 2. sınıf ırkımı diyordu bu konuda kaynak göstersene gösteremezsin hitler türkler gibi germenlerinden mu dan geldiğini biliyodu türkler müttefik olmak içinde byağı çalıştı ama .aq inönüsü yüzünden olmadı bunlarla ilgili bir sürü foto ekleyebilirim atatürkünde içinde bulunduğu kare var ayrıca

Nazizmin avrupada yükselişe geçtiği dönemde Atatürk PArti sekreteri ve başka bir kaç yüksek siyasetçiyi avrupaya durumu incelemeye gönderir. Sonra seninkiler bşlarlar şöyle iyi düşünce böyle iyi düşünce diye   anlatırlar.. ve Atatürk hepsini azarlayıppartiden uzaklaştırır

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serser1
    Serser1's avatar
    Erkek

dün yazmayı unutmustum geçenlerde gördüm hitlerin selamının anlamı..

<<Hitler: 'Arkamda Milyonlar Var!'>>

dil, kültür, renk değil..emektir yüce olan..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    offspring11
    offspring11's avatar
    Erkek
    her okuduğuna inanma sana diyorum çoğu yalan hitler başta komünistdi yahudide değildiiii buna adım gibi eminim

zayıfa acımak doğaya ihanetir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bu konuda Amerikan Derin Devleti ile alakalı güzel bir kitap okudum.

Kuru Kafa ve Kemikler. Orda bütün belgeler hepsi gösterilmişti okumanızı tavsiye ederim

Amerikan Gizli Hükümeti: Kurukafa
    Kemikler
    Amerikan%20Gizli%20Hükümeti:%20Kurukafa%20&%20Kemikler,%20Selim%20Yeniçeri,Antony%20C.%20Sutton

Antony C. Sutton
    KORİDOR YAYINCILIK

150 yıl boyunca hep gizlice buluştular. Üyeleri arasından başkanlar, senatörler, yargıçlar, kabine sekreterleri ve çok sayıda casus çıktı. Finans ve endüstri alanının devleri oldular. Birçoğu, dünyamızı şekillendiren, yöneten konumlara kadar yükseldi. Kısa zaman önce üçüncü Kurukafa ve Kemikler üyesi Birleşik Devletler Başkanı seçildi. Teşkilat içinde, George W. Bush' un "gizli" adı "Teporary (Geçici)', Babası George H. W. Bush'un adı "Magog"dur. Büyükbabası Prescott Sheldon Bush ise Teşkilat adına çaldığı gözde eşyasının adıyla anılıyor: Geronimo'nun kafatası.
    Kurukafa ve Kemikler Teşkilatı' nın sırları basında hep güvende oldu, çünkü bu medya organizasyonlarının birçoğunu yine kendileri kurmuşlardı: Time / Life / Fortune, Newsweek, National Reiew, Atlantic Monthly ve diğer birçoğu. Aralarında orjinal Teşkilat malzemelerinin yeniden basımlarının yanı sıra çok sayıda belgeyle, Sutton iç içe geçmiş güç merkezlerini ve Kemikler üyelerinin baskın olduğu dış politikalarda kontrollü çatışma inisiyatifini açığa çıkarıyor. Hitler' i finanse etmek ve Sovyetler Birliği'ne destek vermek, perde arkasında çevirdikleri işlerin sadece birkaçı;bunların arasında Vietnam Savaşı, Angola entrikaları ve Çin' in yükselişi de var.SİTE:www.kitapyurdu.com

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    offspring11
    offspring11's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı:
    seadog bunu yazdı:

şimdi hitler aslen yahudidir ve 33. dereceden masondur. 2. dünya savasının çıkma nedeni o zaman almanya ve civarındaki

dağınık yahudileri sözde katliam adı altında bir çatıya toplayıp, arzu-l mevt yani vadedilmiş topraklara götürebilmektir.

bu sebeble yahudiler sözde katliamdan kaçarak filinstin yani ben-i israil topraklarına gelmiştirler. burada da hitleri ve

savasi finanse eden yahudi iş adamları, buraya gelen yahudilere para dağıtıp filistinlilerin topraklarını aldırmak suretiyle

israil devletini kurmuslardır.

oy oy oy oy mason muş : ) kim anlattı sana bunu canım....yaşın kaç senin sağda solda ülkücü forumlarında yazan aslında annesi yahudiydi şurası şöyleydi brası böyleydi yazılarına inanıyorsun,kaynak göster...gir bakalım masonların sitesine..gelmiş geçmiş bütün ünlü mason lar var...hitler'in müridi olduğu bi kaç örgüt vardı ama kesinlikle mason değildi..zaten masonlar hakkında çok az bilgi sahibi olsan oradaki para havuzuna belirli bi rutin yatırımı yapamayacak kişileri ve sosyal statüsü olmayan kişileri aralarında barındırmadklarını bilirdin..ki hitler de çok elit bir ailenin çocuğu veya önemli bi işin patronu vs. değildi.

oy oy oy sana bunları kim anlattı hitler yahuuiliği viyana öğrendi bir melez değildi bir yerde babası denir annesi denir hatta kendisi de denir ama hiç biri değil o Almanyayada sınırı olan Bramu Amm Inn de doğdu arada konuyu açan arkadaşımızda che ci olduğunu unutmayalım  

zayıfa acımak doğaya ihanetir
Toplam Hit: 12954 Toplam Mesaj: 93