Hobi Matkabı (Dremel)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Selamlar;

Evde ufak tefek işlerde kullanmak için  (su kabağı delme falan) hobi matkabı almak istiyorum ancak dremel markası bayağı tuzlu. Sizlerin kullandığı f/p ürün varmıdır. Yada tavsiye edeceğiniz bir ürün. Nette biraz bakındım sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.

Naber la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

ben de normal matkap arıyorum fiyat performans. Takip edeyim.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Matkabı nabcan sen Duvar Developer mi olcan?

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

takipteyim. 44V isimli DC motor kullanmaktan anam ağladı :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

https://www.makinedeposu.com/home/1105-swazer-akuelue-vidalama.html

şu nasıl ?

koçtaşta migrosta falan 50-60 a ufak pilli olanlar var, biraz daha koyup bundan mı alsam. bana da lazım oluyo elimin altında bulunsun istiyorum. n11 den sunta alıp ufak bi dolap yapıcam mesela.

bide alakasız sorum var : matkapla tahta falan delerken tam 90 derece delmek için bi yönteminiz var mı ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Swazer i bi ara araştırmıştım alman malı falan yazmışlar ancak alakası yol diyorlar. Çok dandikmiş. 

Naber la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Yakinlarinizda bit pazari varsa sabah erken kalkip gidin 150 tl ye bosch alirsiniz biraz bilginiz varsa 30 40 tl ye calismayani alirsiniz komur filan degisip halledersiniz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Matkabı nabcan sen Duvar Developer mi olcan?

^^D`

@ilteris o programlara baktım da bulamadım. Ama birinin adını  WinSize diye hatırlıyor gibiyim. 

RitmFarbRacourci tarafından 02/Nis/19 19:59 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Yakinlarinizda bit pazari varsa sabah erken kalkip gidin 150 tl ye bosch alirsiniz biraz bilginiz varsa 30 40 tl ye calismayani alirsiniz komur filan degisip halledersiniz

Tuzla bit pazarı var. Aslında aklımda öyle bişey var ama aksesuarları ve çantası olması lazım hobi matkabı için. Daha önce bit pazarından 2 tane küçük vidalama aldım. 5 tl den. Birini tamir ettim diğerinin motorunu başka birşeyde kullanıcam. 

Naber la?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Tuzla bit pazarı var. Aslında aklımda öyle bişey var ama aksesuarları ve çantası olması lazım hobi matkabı için. Daha önce bit pazarından 2 tane küçük vidalama aldım. 5 tl den. Birini tamir ettim diğerinin motorunu başka birşeyde kullanıcam. 

sen ne kadar şanslısın biliyor musun hocam ? Yakınlarımda bit pazarı olacak, Evi hipotek ettiririm oradan aldığım parçalarla kendime ev yaparım :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
Toplam Hit: 6746 Toplam Mesaj: 61
gravür seti hobi matkabı dremel su kabağı