Hobi Matkabı (Dremel)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

dremel kullanan biri olarak 4000 serisi bir efsane. evladiyelik ürün. aşırı kaliteli. gravür seti diye aratırsan çin alternatiflerini bulabilirsin internette.

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Dediğim gibi gönül isterdi ki dremel marka alalım ancak aksesuarsız bile diğerlerinin 2 katı fiyatta. Aliexpress te tasp adlı bir marka gözüme ilişti. 200 küsür tl civarında. Gümrükte vergiye takılma riski ve garantisiz olması dezavantaj. Aramızda belki kullanıp memnun kaldığı marka modeli tavsiye eden olur. 

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    sanane bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Yakinlarinizda bit pazari varsa sabah erken kalkip gidin 150 tl ye bosch alirsiniz biraz bilginiz varsa 30 40 tl ye calismayani alirsiniz komur filan degisip halledersiniz

Tuzla bit pazarı var. Aslında aklımda öyle bişey var ama aksesuarları ve çantası olması lazım hobi matkabı için. Daha önce bit pazarından 2 tane küçük vidalama aldım. 5 tl den. Birini tamir ettim diğerinin motorunu başka birşeyde kullanıcam. 

sen ne kadar şanslısın biliyor musun hocam ? Yakınlarımda bit pazarı olacak, Evi hipotek ettiririm oradan aldığım parçalarla kendime ev yaparım :D

Bende tuzla bit pazarina gittim hocam o kadarda cekici gelmiyor bana bit pazari adi ustunde aradigini bulmak sikinti 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    sanane bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Yakinlarinizda bit pazari varsa sabah erken kalkip gidin 150 tl ye bosch alirsiniz biraz bilginiz varsa 30 40 tl ye calismayani alirsiniz komur filan degisip halledersiniz

Tuzla bit pazarı var. Aslında aklımda öyle bişey var ama aksesuarları ve çantası olması lazım hobi matkabı için. Daha önce bit pazarından 2 tane küçük vidalama aldım. 5 tl den. Birini tamir ettim diğerinin motorunu başka birşeyde kullanıcam. 

sen ne kadar şanslısın biliyor musun hocam ? Yakınlarımda bit pazarı olacak, Evi hipotek ettiririm oradan aldığım parçalarla kendime ev yaparım :D

Bende tuzla bit pazarina gittim hocam o kadarda cekici gelmiyor bana bit pazari adi ustunde aradigini bulmak sikinti 

Dediğin gibi aradığını bulmak sıkıntı. Oraya gidiyosan ne denk gelirse diye gideceksin. Birde erken gitmek lazım. Bi ara gittiğimde tezgahtarın söylediğine göre oyuncak mağazası kapanmış sıfır kutulu oyuncaklar vardı. Benim kıza 20 tl ye lego tarzı oyuncak almıştım. 

Naber la?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Babam ve ben yıllardır dandik 20 liralıkları kullanıyoruz. her işimi de görüyor tabi profesyonel bir çalışmamız olmadı.

14,99da tansaştan almıştım sene 2008, 2015 yılına kadar dayandı bozuldu. 2016da 35 liraya bidaha aldım maşallah hala devam :)

edit: tabi hocam o tarz matkap + aksesuar 200e çok iyi :)

joe_black tarafından 02/Nis/19 23:44 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/lotus-210-parca-hobi-seti-pm-hrlotus210prcmini

50 liraya almıştım 5-6 sene evveli, hala kullanıyorum. özellikle ney kamışlarında perde açarken lazım oluyor.

sadece yüksek devirde koku yapıyor, onun haricinde hiç sıkıntı yaşamadım.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    sanane bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Dediğin gibi aradığını bulmak sıkıntı. Oraya gidiyosan ne denk gelirse diye gideceksin. Birde erken gitmek lazım. Bi ara gittiğimde tezgahtarın söylediğine göre oyuncak mağazası kapanmış sıfır kutulu oyuncaklar vardı. Benim kıza 20 tl ye lego tarzı oyuncak almıştım. 

Ben pek onada inanmiyorum hocam cogu hirsizliktan filan geliyor matkap tarzi el aletleride is yapan adamlarin arabalarini patlatiyorlar elektrikci arkadasimin 2 kere dobloyu patlattilar ne aletleri gitti berberin dukkani patlattilar polis bile bit pazarina duse malzemeler dedi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

koçtaşa gıder oynar oynar dururdum :Duygun yerın varsa al abı guzel arastır amazondan fılan ver sıparişi gelsın cok eglencelı 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Yakinlarinizda bit pazari varsa sabah erken kalkip gidin, 150 tl ye bosch alirsiniz. biraz bilginiz varsa 30 40 tl ye calismayani alirsiniz, Komur filan degisip halledersiniz.

Burada matkapda Kömür ne arar. Kömür dediğin Mıknatıs mı?  Yada üzerine Bobin sarılan birşey mi? yada elektrik iletimini  kesen, Ayaklarla iletişim sağlayan Halkaları(yada bilezikleri) taşıyan şey mi? 

kömür ne @@.`

RitmFarbRacourci tarafından 03/Nis/19 00:30 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 6745 Toplam Mesaj: 61
gravür seti hobi matkabı dremel su kabağı