folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Hocalar E-Bay Dan Bu Ürünü Almak İstiyorum Yardım Edermisiniz..

Hocalar E-Bay Dan Bu Ürünü Almak İstiyorum Yardım Edermisiniz..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

E-Bay sitesinden Bu.. Ürünü almak istiyorum. merak ettiğim şeyler ödemeyi kredi kartımla yapabilirmiyim, özellikle kargo fiyatı nedir nekadar tutar, gümrükte falan nekadar vergi olur kısacası ürün elime geçenekadar cebimden ne çıkar bi yardımcı olun daha önce bu siteden alışveriş yapmadım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

ürün bu da olabilir  türkiye kargosu varmı onlara falan nerden bakılıyor bilmiyorum

http://www.ebay.com/itm/ASUS-Vivo-Tab-RT-32GB-Wi-Fi-10-1in-Black-Gray-BRAND-NEW-IN-THE-BOX-/181053835349?pt=US_Tablets&hash=item2a27a64855

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

bu gümrükten geçince sanada geçer diye biliyorum hocam. yurtdışından kargoyla alışveriş yapan müritler birazdan gerekli açıklamaları yaparlarda bi üst sınrı vardı yurtdışından kargoyla gelicek ürünler için tam miktarını hatırlamasamda. ama bu ürün bariz geçmiş o sınırı :D

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Bende 99 $ lık bişi almak istiyorum o bana ne kadara patlar acaba? elektronik alet değil gitar hardcase'i O.o

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

bu fiyattaki ürünü alamazsın diye biliyorum, ama hediye olarak yollatma gibi yöntemler yer mi bilmem.

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek

Yut dişindan gelen faturalı ürünlerin 100$ uzeri gümrüğe takılıyor özel günler hariç bazen takılmayada biliyor ama tabi risk 100$ altında istediğinizi alabilirsiniz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek
    BOZO bunu yazdı

Yut dişindan gelen faturalı ürünlerin 100$ uzeri gümrüğe takılıyor özel günler hariç bazen takılmayada biliyor ama tabi risk 100$ altında istediğinizi alabilirsiniz

hocam gümrükten nekadar geçirirler acaba  100-150 gibi birşeyse vermeye değer ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    BOZO bunu yazdı

harbidenmi hocam? gerçekten takılmazsa almam gerekiyor çünkü Takamine G serisi Jumbo Case bulamadım hiç bir yerde

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Up O.o

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek
    OdiN bunu yazdı

Up O.o

bu ne demek

yıkılma sakın !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    mont-blanc bunu yazdı
    OdiN bunu yazdı

Up O.o

bu ne demek

Ups yazacaktım kargo varya ama s yi yazmayı unutmuşum hacı kusura bakma O.o yazdığımda "öyle olmazmı" anlamına geliyor ama türkçe karakter kullanılmamış hali o :|

Şaka şaka up konuyu yukarı çıkartma için yazdığım anlamına geliyo "O.o" buda bir ifade bir göz büyük bir göz küçük olarak

Toplam Hit: 2187 Toplam Mesaj: 18