folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hollywood İşletim Sistemi...

Hollywood İşletim Sistemi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

Herkes farkındadır. Hiçbir filmde bilgisayar kullanan hackerlar ya da devletin FBI,CTU ya da CIA gibi birimlerinde çalışanlar asla ama asla mouse denen aleti kullanmazlar. Varsa yoksa klavyeye abanırlar. Köfte mıncıklar gibi klavyeyi mıcıklarlar. Eğer cd ya da flash bellekten bilgi alıyorlarsa ekranda Loading, Deleting, Transferring yazısı ile eş zamanlı işlem ile ilgili % veren pencere görmek mümkündür. Bütün bu işlemlerin sürecinde ise ekranda birden açılan pencerelerde olsun password girme işlemlerinde olsun devamlı dıt bip trink gibi anlık sesler de görmek mümkündür.

Ne kullanıyorlar bu adamlar? => Tabi ki hollywood işletim sistemi!!!

Windows, mac ya da linux işletim sistemlerinin varlığını ve bu tür arayüzlerin olduğuna da şahit olmadım bugüne kadar. Bu konuda üstat olan sizlere soruyorum tahribat üyeleri.

Her filmde böyle şeyler görmek de bir yerde iştah açıyor, İnsanı çileden çıkarıyor. Filmleri izledikten sonra bilgisayar başına geçip explorer ya da firefox simgesine mouse ile tıklamak bana eziklik hissettiriyor ...

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    :  ) hızlı olur işlemler ama gorselik sıfır benımde istedim ama oyunsuzda oluyo linux bak maus kulanmadan komutlarla flnn

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

şimdi çömez  bu espirilerle dolu yazı senin o çömez elinden çıktı ise, benden +10 puan kazandın , ama yoooouuk başka birinin orjinal  düşücesini çalıp kopyala yapıştır yapıp kendine maal  ettiysen çok ayıp etmiş olursun  söyliyim...

evet  orada kullanılan işletim sistemleri  holiwud işletim sistemidir, sende kullanmak istiyorsan önce  bir oskar alman lazım...

Mevzu derin | Papikolas Planet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

aaa öyle deme polat alemdar da kullanıyor :)

baba gaza geliyorsan kur solarisi yada freebsd yi tamamdır :) ..Sonra küfür ederek dönersin windowsa.Yada önce bi linux dene.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    bende cok severim komutla bilgisayarı kullanmayı hala ms dos da calıstırırım cogu programı :D

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    CTU ?  :)

[22817//kaanabak]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

bu olay takıntı bende ondan yazıda benden orjinal bir yazıdır emin olun. her izleyişimde aklıma takılır. tahribata sormak aklıma geldi birden ondan paylaştım derdimi.

konu birden nerden geldi derseniz eğer, 24 dizisini izliyorum bu aralar oradaki hiçbir allahın kulu da mouse kullanmıyor, çıldıttı beni.

CTU demişken nerden geldiğinide anlamışsınızdır. 24 de geçiyor da CTU (counter terrorist unit) anti terör biriminin kısaltması imiş... 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Sırf bu konundan dolayı,çömezliğinin kaldırılmasını isterdim : )

İyi güldüm,ayrıca önemli bir konuya parmak basmışsın,detaycı adamları seviyorum : ) 

Çekil,Önümden Çekil...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    elminster bunu yazdı:
    -----------------------------

bu olay takıntı bende ondan yazıda benden orjinal bir yazıdır emin olun. her izleyişimde aklıma takılır. tahribata sormak aklıma geldi birden ondan paylaştım derdimi.

konu birden nerden geldi derseniz eğer, 24 dizisini izliyorum bu aralar oradaki hiçbir allahın kulu da mouse kullanmıyor, çıldıttı beni.

CTU demişken nerden geldiğinide anlamışsınızdır. 24 de geçiyor da CTU (counter terrorist unit) anti terör biriminin kısaltması imiş... 

24'ün tüm sezonlarını izlemiş biri olarak CTU'nun ne olduğunu gayet iyi biliyorum :)

ama adı üstünde film :)

[22817//kaanabak]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

Sırf bu konundan dolayı,çömezliğinin kaldırılmasını isterdim : )

İyi güldüm,ayrıca önemli bir konuya parmak basmışsın,detaycı adamları seviyorum : ) 

o çömezlik damgası yüzünden yorum yaparken konu açarken soğuk terler döküyorum zaten :D...

ama bu konuyu da bu sitede sormazsam nereye yazarım bilmem...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    işletim sistemi değil yaw, ekranı tamamen kaplayarak çalışan ve tamamen görsellikle dolu bir exe programı, olay bundan ibaret, şayet alt+f4 yapsalar windows xp görünecek altında :)

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
Toplam Hit: 2470 Toplam Mesaj: 15