folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hollywood İşletim Sistemi...

Hollywood İşletim Sistemi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    stillalive bunu yazdı:
    -----------------------------
    işletim sistemi değil yaw, ekranı tamamen kaplayarak çalışan ve tamamen görsellikle dolu bir exe programı, olay bundan ibaret, şayet alt+f4 yapsalar windows xp görünecek altında :)
    -----------------------------
    aynen  öle qbasicle programlama diliyle  kolayca yapılabilir if else yapısını bilsen bıde renk kodlarını tmmdır. nükleer bombayı bile harekete geçirirsin :D

....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hattat
    hattat's avatar
    Erkek
    Isin bir baska ilginc yani da bunlarin hepsi mi bilgisayardan anliyo arkadas? Sanki hepsi bilgisayar alaninda master yapmis...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    ama gerçeğide yok değil hani :p

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

flashtır onlar flash ... :)

ben de nefret ediyorum fareden hocam aslında nefret ettiğim şey fare değilde pointeri 5-10 pixel oynatmak   için elimi 15-20 cm oynatmaktan nefret ediyorum.IBM tihinkpad laptop kullandıysan onların fareleri joystick şeklinde ve h tuşuyla j tuşunun orda biyerde elini hiç oynatmadan işaret parmağınla hareket ettirebiliyorsun ama sorun suki sadece thinkpadlerde var :D joystickli klavyeleride var ibm ve lenovonun ama hem trde yok hemde 80-150 dolar arası. :S

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 2572 Toplam Mesaj: 15