Hostable.Com Dan 3 Yillik Sınırsız Sadece 0.9$‘A Hosting

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

Beyler daha önce böyle bi sistem kullanmadım biz bu sistem de bir domain için kendimize ayrı şifre ile ayrı host açabiliyormuyuz? bi nevi reseller hziemti evrebilirmiyiz? elimdeki bütün steleri ayrı şifrelerle bu hostta toplamak istiyorum :) ben becreremedim.. ayrı domainler ekliyorum ama hepsi benim hostumun içine ayrı bir klasör ismi ile oluyor.. ben bir domain diğerinin dosylarını göremesin istiyorum.. bu arada beim panel şu an aktif durumda.. cp16 sserveri

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:
    -----------------------------

paypali olan biri banada alsa

ucreti hesabina yatiririm /:

Abdullah, ya senden önce yazan arkadaşa aldım da, senin mesajını görmemiştim, hala arıyor musun pp sahibi?

Twitter: @CanKirca
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

Beyler daha önce böyle bi sistem kullanmadım biz bu sistem de bir domain için kendimize ayrı şifre ile ayrı host açabiliyormuyuz? bi nevi reseller hziemti evrebilirmiyiz? elimdeki bütün steleri ayrı şifrelerle bu hostta toplamak istiyorum :) ben becreremedim.. ayrı domainler ekliyorum ama hepsi benim hostumun içine ayrı bir klasör ismi ile oluyor.. ben bir domain diğerinin dosylarını göremesin istiyorum.. bu arada beim panel şu an aktif durumda.. cp16 sserveri

Hayır, ayrı panel oluşturamazsın, domainler addon domain olarak  ekleniyo.

Twitter: @CanKirca
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

cankirca bunu yazdı:

BosphorusPasha bunu yazdı:

Hayır, ayrı panel oluşturamazsın, domainler addon domain olarak  ekleniyo.

yani bütün hesaplar tek kullanıcı aıdı ve şifre ile idare etmek zourunda anladım.. o zmn sştelerşn bşrş mefta olurda hepsi mefta olur bu kötü bi durum :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek
    biraz önce davrandık iyide oldu.. bu kampanya bitti sanırım, artık 2 yıllık ve 1 domain eklenebiliyor ayrıca 5 email 10 mysql (:

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
Toplam Hit: 9875 Toplam Mesaj: 86