Hosting.Com.Tr Fiyatları Ve Güvenirliği ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhackerx12
    byhackerx12's avatar
    Erkek

1 yıllık basic hosting 50 lira gibi birşey ve  sınırsız disk alanı ve trafik veriyor bu sizce de ucuz değil mi ?

Kullanan arkadaşlar yorum atarsa sevinirim bi sıkıntısı var mı firmanın ? yada ben mi yanlış anladım ?

http://www.hosting.com.tr/Hosting/Web_hosting.aspx

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

50 tl'ye onlardan alana kadar ihs'ye 70 tl veririm en azından kalitesi tescillenmiş bir firma hacı..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Sınırsız disk alanı yazan her hosting firmasına uyuz olurum :) Dünyalarımı vericeksin eşoğlueşek :D

Neyse, domain ihtiyacı olursa adres belli ama hocam : www.onlyreg.com ;)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

sınırsız disk alanı :D 5 gb dosya attığında suspend atmazlarsa bende adam değilim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

digitalocean.com

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    Lotus bunu yazdı

sınırsız disk alanı :D 5 gb dosya attığında suspend atmazlarsa bende adam değilim

Aynısını yazacaktım hocam bende :D Bir kere siteleri hiç kurumsal durmuyor. İkinci olarakta sitenin hiçbiyerinde yetkili servis sağlayıcı yazısı görmedim. Ucuz vps alıp hostingci olanlardan biridir gibime geliyor :D

İletişim adresi olarak kıprıs var. Kıbrısta okuyan dallamanın birisi olma ihtimali çok yüksek :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

Aynısını yazacaktım hocam bende :D Bir kere siteleri hiç kurumsal durmuyor. İkinci olarakta sitenin hiçbiyerinde yetkili servis sağlayıcı yazısı görmedim. Ucuz vps alıp hostingci olanlardan biridir gibime geliyor :D

İletişim adresi olarak kıprıs var. Kıbrısta okuyan dallamanın birisi olma ihtimali çok yüksek :D

faturayı kıbrıs üzerinden kesiyorlarsa şaşırmam natro olayı gibi :D 

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

düzenleme: Türklerden host alınmaz

SeRDaR tarafından 16/Oca/14 23:52 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhackerx12
    byhackerx12's avatar
    Erkek

Nerden alıcaz o zaman şöyle uygun fiyatlı güvenli :) 1 mb 500 mb alanda çok az yav o yüzden sınırsız bakıyorum bakdıgım firmalar güzel fiyat cıkıyo fakat güvenilir olmuyo napcaz :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

milyon kez söyledim yeniden söylüyorum. Önemli projelerinizi sakın ha Türk firmalarında host etmeyin. Hatta hiçbir projenizi Türk firmalarında host etmeyin.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

Türk firmalarından uzak durun. 

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
Toplam Hit: 2121 Toplam Mesaj: 24