folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hpnin Malları Çakma Çıkmış =| Tbt Dost Sitelere Eklenmiş

Hpnin Malları Çakma Çıkmış =| Tbt Dost Sitelere Eklenmiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    hp nin a.q. yumatu rlz ...

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

hp dediğimiz şu hp.com.tr dimi ?

eğer oysa hepinize sie :D hp kadar kaliteli hizmet veren bir firma varmı ?

garantiye yazıcı yolluyorum 4 günde istanbuldan konyaya yapılıp geliyor... :D ve bunun gibi bir sürü şey işte.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek

yolbulucu bunu yazdı:
    -----------------------------
    hp nin a.q. yumatu rlz ...

tabi canım yusuf-mahmut-tuncer rulz :F

BuZuL bunu yazdı:

hp dediğimiz şu hp.com.tr dimi ?

eğer oysa hepinize sie :D hp kadar kaliteli hizmet veren bir firma varmı ?

garantiye yazıcı yolluyorum 4 günde istanbuldan konyaya yapılıp geliyor... :D ve bunun gibi bir sürü şey işte.

horse powerdan değil hewlett packarddan bahsediyoz hacım :):)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    hp iyidir yaaaa yazıcımda fotoğraf makinamda hp gayet iyi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Yazıcısı güselmiş jaaaaa ne diiim daha :D 200 çıktı alıosun .. sonra kartu$ ho$af yeni kartu$ alayım diosun yazıcınn fiyatından 20 ytl düşük doldurtayım diosun verimsiz ee aq :D napim ben her kartu$ bitiminde hp mi alcam kılım zaten amkdumun firmasına :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

sunyy2003 hp kötüdür kakadır:@ laptop aldım amk tek topu çıktı bu nası iş ya! yıllardır şikayet ediyorum müdürlüklere zoktuklarım sallamıolar bile gereksiz ürünler satan geresiz bi marka!:@ Japonyaya bunun girişini yasaklıycam zaten böyle dandik mallar giremez japonyaya girdirtmem!isminde meymenet yok ki zaten bu nası marka ya!Yuh diyorum sadece yuh!!!Böyle bi konuda bizim de görüşlerimizi almak isteyen konuyu açan güzide insana teşekkür etmeyi bir borç bilirim efem...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

bi kerem hpyi satın almıyacaksın bu 1 hp gibi boktan bir firma daha olmadı olamaz kesin iskonun kurulusudur mal isko 1 hp 2 len isko duy sesimi senin amına koim hp seninde:D

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı:

bi kerem hpyi satın almıyacaksın bu 1 hp gibi boktan bir firma daha olmadı olamaz kesin iskonun kurulusudur mal isko 1 hp 2 len isko duy sesimi senin amına koim hp seninde:D
    :| evet bu olabilir :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

nakamura2 bilmiyom notebook unuda bende yazıcı ve foto makinası var ikisinden de memnunum sana bir şey diyim eğer bir firmaya gıcık olduysan www.sikayetvar.com a sikayet et ben siemens le neydi başarıyı şikayet etmiştim valla baya ilgilendiler şikayetten sonra tavsiye ederim

edit: bak nasıl şikayet etmişim      http://www.sikayetvar.com/index.php?loc=user&usrno=86932 

he şu yazıcısı ve karttuşunu kötüleyen arkadaşa da sölim karttuş doldurma bakımından en iyi hp kendin bile doldurabilirsin ama alacağın mürekkep kalitesiz olursa tabi iyi değil dersin polimer mürekkepler var gittigidiyorda bir eleman satıyordu hatta nicki de polimer git onlardan al performansı gör evet karttuşları pahalı ona bir şey diyemem ama lexmark vs vs vs gibi yazıcılardan çok daha iyi neden karttuş lar doldurulurken bozulmuyor sonra bazı karttuşları doldurmasınlar diye chip koyuyorlar öle bir olayda yok doldur temizle tkullan miss gibi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

hp servisi işine göre davranır, işine gelmeyince sorumsuz, tutarsız davranışlar sergiler. 2-3 işleminizi zamanında yaptı diye hemen göklere kaldırmayın.

Altta vereceğim linkdeki olayı iyice okuyup ona göre yorum yapınız.

http://www.cisday.org/2006/10/16/hp-hakkinda-birseyler/ 

.
Toplam Hit: 6653 Toplam Mesaj: 35