folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hpnin Malları Çakma Çıkmış =| Tbt Dost Sitelere Eklenmiş

Hpnin Malları Çakma Çıkmış =| Tbt Dost Sitelere Eklenmiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MySteryHunter
    MySteryHunter's avatar
    Erkek
    siteyi gördüm yazmayacaktım ama yazmaya girdim adam hergün ilgileniyo müziği değiştiriyo =) müzikler süper hpnin rezilliği kabak gibi ortada adamla resmen dalga geçmişler =) yazıklar olsun!!

HaYaL GüCü BiLGiDeN DaHa öNeMLiDiR ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    yaklasık 3 ay falan önce hp pavilion t3725 masa üstü pc aldık sistem özellikleri gayet yüksek. bana kalsa toplama alırdımda illa tutturdular mağazadan alak neyse aldık dedilerki konyada hp nin destek hizmeti yok numara verdiler arayın bu numarayı adamlar gelir işte bi kaç güne gelip kurarlar haydaa neyse kendimiz kucakladık eve götürdük eşşek ölüsü gibi pc yi sonra monitöründe ufak bir sorun cıktı aslında sorunda değilde ben açarken tuşlarını karıştırmışım renk düzeni kayboldu kırmızı renkleri göstermedi aradık adamları tam tamına 20 dakika bize robottan şarkı dinlettiler istanbul numarası :S sonra karı işte şikayetinizi hp.com bilmem ne adresine bildirin iyice fitil olduk yetkili servisinizi 5 gün sonra konyaya yollayabiliriz falan dediler neyse aldıgımız magzaya götürdük teknik servis insaflı cıktıtda neyse adamların teknik desteği (0) bunu söyliyebilirim...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    3 senedir hp den başka notebook satmam sattırmam:) satın aldırmam alanıda tasvip etmem:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    hp kötüdür ya.bi kaç arkımda vardı cok kalıtesiz devamlı bı bokluk cıkıo .zaten webcamlerıde ayrı garip(notebok vs :D)  .beğenmiorum:D anti hp :P

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    amk yazıcısı hp war mürekkebi hemen bitti , amk hpsi :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

hp 32nin amk :D

hpnin de amk

yazıcıya kağıt vermeyi unuttuğumda tıkanıyo goduğum illa reset at goduğuma oksa çalışmıo ama  pc ye başladım başlayalı bi hp yazıcım mutlaka olur ondan daha iyi yazıcıya rastlamadım

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webmaster61
    Webmaster61's avatar
    Erkek
    ben bunların hiçbirine inanmıyorum:D kendim senelerdir hp kullanıyormm..:D bilmem ben:D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FischExistenz
    FischExistenz's avatar
    Erkek
    hacı hp servisi siktir bokdan bi servis aynı şeyi bende yaşadım makinanın hard diski ve fanında sorun wardı gönderdim :D fanı ve hard diski değiştirdiler dvd-rw arızalı geldi amk o sağlamdı gönderdiğimde adamlar sağlam yeri bozuyolar bozuk yeri yapıyolar anlamadım :D ilk aldığım hafta sıfırını gönderdiler cihazın anakartında arıza odluğunu anlamıştım gönderdim adamlar anakartını değiştirecez parça bekliyoruz dediler :p ben kabul etmiyorum ben bunu alalı 2 hafta olmadı siz bana anakartın değişeceğini söylüyosunuz dedim ya paramı geri werin yada sıfırını gönderin dedim ... sonunda telefon geldi cihazın sıfırını gönderdik dediler .... aldım sıfır cihaz görünüşte ama iade edilmiş cihazdı zannersem yine sorun yaşadım 2 ay sonra kısacası değişmedik yeri kalmadı bu amına kodumun aletinin... şu anda dvd rw arızalı gönderecem 1 aydan önce gelmez bari havalar serinlesin öle gönderiyim balkonda ii oluyo sıcakda :D para iadesi isteyecem bu sefer elimdeki arıza formları duruyo kaç kere sorun çıkarmış cihaz paramı wermezlerse mahkemeye gidecem sike sike werecekler kısacası :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    Webmaster61 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben bunların hiçbirine inanmıyorum:D kendim senelerdir hp kullanıyormm..:D bilmem ben:D

-----------------------------
    bu kadar adam yalanmı söylüyo zibidi :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bende rw6815 alacaktım uyardığınız için teşekkürler
Toplam Hit: 6647 Toplam Mesaj: 35