folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Htc One Kullananlar Kılıf Ve Koruyucu Önerisi

Htc One Kullananlar Kılıf Ve Koruyucu Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar gri renkli htc one sahibi oldum daha bir kaç saat önce.Ancak telefonu kılıf ve ekran koruyucu olmadan kullanmak istemiyorum.Kaliteli bir Flip cover kılıf ve kaliteli bir ekran koruyucu linki paylaşabilir misiniz?

Çoğu flip coverlar bir süre sonra telefonun sabitlendiği yer ile kılıf arasındaki yapışkan etkisini kaybedip düşüyor.

Ayrıcı bu flip cover darbelere karşı dayanıklı olması gerekiyor.

Güzel ve kaliteli önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Not:Flip Cover Yan Kapaklı olursa iyi olur.

http://www.n11.com/htc-one-m7-miknatisli-flip-cover-kilif-3jelatin-P18296378

Şu ürün nasıldır ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Spigen

http://www.spigen.com.tr/HTC,LA_114-2.html#labels=114-2

PanxeR tarafından 22/Eyl/14 04:21 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Alet m7. AYrica guncrlleme var 600 mb kadar 5.11 surumu napmalym bazilari kitleniyor batarya az gitmeye basladi diyen var cunku.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

http://teknoseyir.com/htc-dot-view-kilif-incelemesi

bunun saNa uygun olanı varsa al derim

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Yok hocam maalesef

Sizce Güncelleme yapmalı mıyım ?

rapidhacker550 tarafından 22/Eyl/14 11:39 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek

Telefonun kendisi  zaten darbelere dayanikli:) ben de ayni. Model vardi beton zemine dusurdum ustteki aluminyum yerinden cikti carsamba gunu suya dustu uzay gemisi seklinde yanip yanip sondu komple gitti oldu  acilmadi.. yeni telefon aldim.. dun sabah telefonu bi deneyeyim dedim resimleri belki kurtaririrm die tel acildiacildi su an sorunsuz calisiyor.. ki bu telefonlar entegre bataryali.. uzun lafin kisasi hayirli olsun.. kamera disinda baba makinadir.. 

yok biSi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    ummeti_bela bunu yazdı

Telefonun kendisi  zaten darbelere dayanikli:) ben de ayni. Model vardi beton zemine dusurdum ustteki aluminyum yerinden cikti carsamba gunu suya dustu uzay gemisi seklinde yanip yanip sondu komple gitti oldu  acilmadi.. yeni telefon aldim.. dun sabah telefonu bi deneyeyim dedim resimleri belki kurtaririrm die tel acildiacildi su an sorunsuz calisiyor.. ki bu telefonlar entegre bataryali.. uzun lafin kisasi hayirli olsun.. kamera disinda baba makinadir.. 

Güncelleme yapayım mı hocam? 670 mb lik bi güncelleme kimisi yapma donuyor kamera kötüleşiyor batarya az gidiyor diyo.Kimisi de yap diyor.

5.11 sürümü gibi bir şey.

Flip cover tavsiyen yok mu?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek

Tabiki koruyucu al..hocam guncellemede kamera ve sarj olayi kotulesio

yok biSi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    ummeti_bela bunu yazdı

Tabiki koruyucu al..hocam guncellemede kamera ve sarj olayi kotulesio

Yapmayayim o zaman.ancak ha bire simge cikiyor nasil kaybederiz.

Onerin var mi kilif icin ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Konu günceldir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

Hocam bence telefonun ekranı için tempered cam kullan telefonum HTC değil fakat tempered olmasından dolayı çok memnunum :) buradan da satın alabilirsin 

http://www.aliexpress.com/item/Ultra-thin-0-3mm-M8-2-5D-Premium-Tempered-Glass-Anti-shatter-Screen-Protector-Films-For/1864623934.html

burdanda kılıf bakabilirsin daha ucuz oluyor :) http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=HTC+One+case&catId=&initiative_id=SB_20140922121641

sezeruludag tarafından 22/Eyl/14 23:19 tarihinde düzenlenmiştir

Hatasız Kod Olmaz... :)
Toplam Hit: 1641 Toplam Mesaj: 24