folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Htc One Kullananlar Kılıf Ve Koruyucu Önerisi

Htc One Kullananlar Kılıf Ve Koruyucu Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam bende m7 ve m8 var. 2 cihazım da güncel ve gayet stabil çalışıyor. Güncelle tabiki...

M8 için mükemmel diyebileceğim DOT VIEW isimli kılıf var. M8 kullanan herkese şiddetle tavsiye ederim.

M7 için bugüne kadar hiç kılıf kullanmadım. Kılıfa gerek te duymadım. Zaten oldukça dayanıklı ve şık.. Kılıf ile ii durmuyor sanki...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hocam ekimde ülkede olmayacağım ondan dx alibaba biraz zor gibi.

Yan taraftan açılan flip cover lazım bana koruması güzel olacak kaliteli olacak.

Sanırım buldum.

http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Cover-Flip-Leather-Phone-Case-For-HTC-One-M7-with-Free-Shipping-and-Drop/1971656497.html

Aradığım bu tarz bir şey ama koruması nasıl olur bilmiyorum.Hatları çok keskin gibi geldi

Bir de bu http://www.aliexpress.com/item/Kalaideng-oscar-II-series-leather-pu-case-cover-for-HTC-ONE-wallet-cases/1584631645.html

rapidhacker550 tarafından 23/Eyl/14 00:40 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Telefon çok şık bence kılıfa gerek yok, kılıf bozuyor. Bende Şu kılıftan var alibabadan almıştım ama kaba duruyor sadece plaja giderken kullandım kumdan korusun diye. Ekrana jelatini çak devam et veya önlü arkalı koruma jelatini takabilirsin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Guncelleme yaptim fm radyoda cslan sarkiyi bulmaa ozelligi yok oldu.nasil bi is lan bu.guncellenince iyi bi ozellik kayboldu

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Ekrana dokununca titresim istemiyorum.klavyeden kapattim ancak hala alt kisimdaki butonlardan ve menude tiklaynca titresim aliyorum. Nefret errim su titresimden sirf onun icin guc tasarrufundayim

Buldum ses ayarlarndan yapiliyor

rapidhacker550 tarafından 23/Eyl/14 03:05 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Ekrana dokununca titresim istemiyorum.klavyeden kapattim ancak hala alt kisimdaki butonlardan ve menude tiklaynca titresim aliyorum. Nefret errim su titresimden sirf onun icin guc tasarrufundayim

ekrana iki kere dokununca ekran kapanıyor hocam söyleyeyim dedim :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Güç Tasarrufu Modu kullanıyorsan ayarlar menüsünde güç tasarruf seçeneklerini belirleyebiliyorsun zaten. Titreşim olayını böyle halledebilirsin. 

mataramasuko bunu yazdı

Ekrana 2 kere dokunarak M7 yi kapatamazsın. O dediğin özellik htc nin sadece M8 inde var. Sen telefonları karıştırmışsın...

opusdei tarafından 23/Eyl/14 10:11 tarihinde düzenlenmiştir

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Güç Tasarrufu Modu kullanıyorsan ayarlar menüsünde güç tasarruf seçeneklerini belirleyebiliyorsun zaten. Titreşim olayını böyle halledebilirsin. 

mataramasuko bunu yazdı

Ekrana 2 kere dokunarak M7 yi kapatamazsın. O dediğin özellik htc nin sadece M8 inde var. Sen telefonları karıştırmışsın...

4.4.2le geldi, kapanıyor ama açılmıyor doğal olarak. sensör yok çünkü :)

şimdi baktım da 4.4.3le gitmiş sanırım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Beyler android 4.4.3 e geçtim.Şarj çabuk bitiyor,htc ile iletişime geçtim.Fabrika ayarlarına dön diyin dedi yaptım artış oldu.

Bir de sorum olacak her wifi mobil veri açtığımızda whatsapp mesajı geliyor.Whatsapp outlook mail gibi şeyler hep böyle bunları istediğimizde açma sanısmız yok mu?

Örneğin sadece nette takılacaz ama neti açtığın an hepsi açılıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

M7 için tartışmasız en iyisi KLD'dir. On numara kılıftır.

http://www.aliexpress.com/item/Kalaideng-oscar-II-series-leather-pu-case-cover-for-HTC-ONE-wallet-cases/1584631645.html

Bu F/P oranını Türkiye'de hiçbir yerde bulamazsın ayrıca.

Sen hiç kaval çaldın mı?
Toplam Hit: 1639 Toplam Mesaj: 24