Huawei Ascend P6 Garanti Para İstediler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

Hocam bu huaweilerde kronik heralde. benim telefonda aynı sorun oldu. Yağmurlu havada telefonu kullandım(  sadece arama yaptım) 2 gün sonra telefon durduk yere kapandı ve açılmadı. 1 yıllık bile olmayan telefona servis sıvı teması var deyip baya para istemişti.

Alkol işini dene ve elinden çıkarmaya bak bence

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Selamlar arkadaşlar telefonu dün kontakt sprey ile nerdeyse yıkadık bol basınç ile bugün telefon huawei yazısında kalıyordu.Secureboot vesaire büyük ihtimal garanti servisinde lock ettiler telefonu neyse adb vs birşeyler yükledim fastboot dan telefonu unlock ettim demin kitkatı tekrar kurdum şuan sorunsuz bir şekilde kullanıyorum yardımcı olan herkese , torpedo_xl ye Ret hacı abiye çok teşekkürler ( adını unuttuklarım vardır çünkü heycanlıyım amk )

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun hocam servisler bazen orospu çocuğu olabiliyor, kıskandırmak gibi olmasın da benim m7 dün garantiden geldi pili az gidiyo diye gönderdim bi de arkadaki beats yazısı silindi dedim telefonun kasayı sıfırlamışlar :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    mataramasuko bunu yazdı

Hayırlı olsun hocam servisler bazen orospu çocuğu olabiliyor, kıskandırmak gibi olmasın da benim m7 dün garantiden geldi pili az gidiyo diye gönderdim bi de arkadaki beats yazısı silindi dedim telefonun kasayı sıfırlamışlar :)

benimkine ekranda gram cizik olmamasına rağmen ekran çizik kasa dağınık yazmışlar hiç bir bokuda yok ha 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Beyler dün akşam sorunsuz kullandım bu sabah yine resetlemeye başladı telefon amk ya :( 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

uplayım bi 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    EnesErgun bunu yazdı

Beyler dün akşam sorunsuz kullandım bu sabah yine resetlemeye başladı telefon amk ya :( 

iyi kurumamıştır o niye acele ettin toplamak için xD

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 2152 Toplam Mesaj: 28