Huawei Ascend P6 Garanti Para İstediler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    EnesErgun bunu yazdı

Batarya yapisikmis benim note 2 de avantajim o olmustu, şak şak anında dokulmustu parcalar hemen vidalardan.

Hocam iyi temizle, ozellikle islemci kısmını ve cok iyi kurut gozunle goremezsin belki ama azda olsa sıvı kalması daha da mahvedebilir. Süpürge cok işe yarar unutma onu kurutma aşamasında.

Ön ekran panelinede aman diyim dokunma, sonra vakumlama steril ortam filan cok bas agritir.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Hocam zaten oksitlenmeyi nereye kadar gittiğini gördük biz yani ekranı falan çıkartmıycaz da belli bi kısma kadar gelmiş durmuş alkolun içine batırsam çipleri sıkıntı olur mu ki :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    EnesErgun bunu yazdı

Hocam zaten oksitlenmeyi nereye kadar gittiğini gördük biz yani ekranı falan çıkartmıycaz da belli bi kısma kadar gelmiş durmuş alkolun içine batırsam çipleri sıkıntı olur mu ki :D 

Alkol dedigin ne senin bira filan degil demi :D yatır bisey olmaz yeter ki iyi durula su ile ve iyi kurut.

NoToLeRaNcE tarafından 20/Ara/14 23:02 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Elimde var p6 1 yıl garantili 550ye verem :D

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

sen bu cihacın içine sıçacan gibi bi his var içimde bekleyeydin yılbaşında geldiğimde hallederdim ben :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Lotus bunu yazdı

sen bu cihacın içine sıçacan gibi bi his var içimde bekleyeydin yılbaşında geldiğimde hallederdim ben :D

Bekliyom o zaman ? :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Parcalara ayir pirincin icinede 1 gun beklet sonra topla gorulmeyen yerlerdeki suyu nemi alir iksitlenmeyi onler..

Bende huawei bilmem ne model kullaniyorum 7 defa dusurdum. 2 defa su dokldu 1 defa kar'in icine dustu ama hala zimba gibi tik yok..

İst/z.burnu'na yakinsan saglam tanidik bir tamirciye yonlendirebilirim seni..

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    COURAGE_x bunu yazdı

Parcalara ayir pirincin icinede 1 gun beklet sonra topla gorulmeyen yerlerdeki suyu nemi alir iksitlenmeyi onler..

O is anında suyla temas saglandiginda telefonu bataryadan ayirip yapilirsa ise yarar, bu sekilde gunler sonra yapilacak islem sonrası bi caciga yaramaz pirince koymak.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Hocalar şimdi ben kimyacı arkadaşdan saf alkol istedim bunu bir tasa koysam ve bu telefonun ayrı ayrı modüllerini alkole daldırıp çıkarsam yeter mi ? 

Toplam Hit: 2151 Toplam Mesaj: 28