folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Huawei Bootloader Kilidi Açma Kodunu Vermeyi Durduracağını Açıkladı

Huawei Bootloader Kilidi Açma Kodunu Vermeyi Durduracağını Açıkladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Emui arayüz iOS çakmasıydı adamlar Apple'ın kezbanlıklarınıda çakmaya başlamışlar. 24 Temmuz'a kadar süre vermişler o süre içerisinde bootloader açma kilidini almanız gerekiyor. Eğer almazsanız cihazınızın güncelleme desteği biterse ileride custom rom yükleyemeyeceksiniz.

https://emui.huawei.com/en/unlock_detail

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

kimi etkliyor bu olay ? ben rootsuz kullanıcıyım :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

kimi etkliyor bu olay ? ben rootsuz kullanıcıyım :D

ilerde root yapmak istersen etkiler seni , yada ben bu rom u begenmedim başka bişi yükleyecem dersen yükleyemeyebilrisin ya da uğraştırır

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Dursun kenarda

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Honor alt markasida dahil mi buna? 

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

imei işleri de yalan olur. Kullanıcı kaybetmekden başka bi boka yaramaz diyecem de şurda 3-5 kişi tepkiden almaz, pek de etkilemez. 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı

he dahildir

rom atacaklar düşünsün :)

emui arayüzünü sadece görünüşle değerlendirmen şaşırttı mkyb

sana diyorum kullan 3 ay aktif kullanıcı ol al bi emui 8 li telefon sonra değerlendirmede bulun :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Kernel_Panic bunu yazdı

he dahildir

sana diyorum kullan 3 ay aktif kullanıcı ol al bi emui 8 li telefon sonra değerlendirmede bulun :)

samsung s8 ile birlikte arayüzü adam etmeseydi huawei androiddeki en iyi arayüze sahip marka olacaktı şuan başabaşlar tabiki huawei nin bu arayüzü apple a benzetmesinin önemi çok büyüktür.

bakınız p20 pro bırak arayüzü kasayı bile ödünç almış adamlar 

şimdi hani android özgürlüktü 

rom root namus tu ?

hani 12 ay sonra firma güncelleme yapmasa bile özgür :) ortamda biz güncelleyebilirdik. 

huawei geri adım ister atsın ister atmasın p20 pro ile rezil etti kendini rezalet ön kamera

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Kernel_Panic bunu yazdı

he dahildir

Tabi görünüşle değerlendireceğim. İşlev fonksiyonu bakımından değerlendirmeye kalkarsak Android ve iOS tamamiyle farklı sistemler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

sordum bugun neden böle bişi yapionuz die,

bana dedi ki rom atacak içine sonra cihaz yavaslayacak sonra diyecek ki huawei yavas. cunku attıgı rom baska rom sorunlu rom. markanın değerini düşürebilir dedi. ayrıca rom atanların sayısı cok az zaten dedi.

bence haklı

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    Kernel_Panic bunu yazdı

he dahildir

Tabi görünüşle değerlendireceğim. İşlev fonksiyonu bakımından değerlendirmeye kalkarsak Android ve iOS tamamiyle farklı sistemler.

ama olmazki öyle

emui 2 sürümü iphone dan ilham alınarak çıktı zaten piyasada android iphone lafları dolaştı

ama 3.1 den sonra çok yol aldılar 5.0 da başka telefonlarda olmayan kullanıcıyı yormayan işlevlerler getirdiler 

8.0 da masa üstü pc yaptılar

telefoncusun sanırım ama bir al kullan 2 -3 ay zaten anca adapte olursun 

EDİT BU ARADA 

gireyim dedim amk hangisi ne olduğu anlamadım bir sürü seri no :D

DJ_Alper tarafından 28/May/18 16:42 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2257 Toplam Mesaj: 18
huawei huapple